Reunion Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.3
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
reunionturkce.jpg

GENEL BAKIŞ

Babasının vasiyetini öğrenmek için, 10 yıldır memleketine uğraşmayan ana karakteri yönetiyorsunuz. Babasının vasiyetinde yazanlarından sonra sizi intikam ateşi sarıyor. Bu yolda ilerlerken bilmediğiniz şeyler öğreneceksiniz. Aynı zamanda bu yolda birçok kişi ile tanışacaksınız, bu gizemleri çözebilecek misiniz?
Paylaşılan Tarih: 12.04.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.3
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 476 MB
Oyun Boyutu APK: 476 MB

Oyun Konuları
3DCG, Romance, Male Protagonist, Oral Sex, Handjob, Interracial, Humor, Twins

Oyunu nasıl açarım ?
PC: Oyunu ve Türkçe yamayı indirin. Ardından Türkçe yamadaki game klasörünü, oyunun kurulu olduğu yere atın.
Android: Haley's Story Türkçe oyununu kurun ve çalıştırın.

İNDİR

Windows
MEGA - ZIPPSHARE

Türkçe yama (Windows)
CLOUD

TÜRKÇE ANDROID

CLOUD - MEGA

GÖRSELLER

676722_day_01_lawyer_office_scene_4-min.png 676726_day_04_hotel_mary_5-min.png 676727_day_01_hallway_scene_17-min.png 676728_day_04_lisa_pool_12-min.png 676729_day_04_jennifer_infront_city_hall_4-min.png

Son düzenleme:
Meliodas22

Meliodas22

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Geldi 2 gözümün çiçeği, oynamıştım ve tekrar oynamaktan mutluluk duyuyorum. :)

Andygarcia

Andygarcia

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Bakalım güzel mi

vcnn

vcnn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda ileri sarma yapılmıyor hata veriyor ve Kayıt falanda yapılmıyor

asas112

asas112

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda ileri sarma yapılmıyor hata veriyor ve Kayıt falanda yapılmıyor
sanırım eksik dosya var ondan yapıyor. ben başka bir yerden buldum şuan indirmeye koydum. boyutu 8.3 gb sıkıntı orda sanırsam

asas112

asas112

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
türkçe çeviride sıkıntı anladığım kadarıyla. türkçe dosyalarını atana kadar hata vermiyor sonra hata vermeye başlıyor.

asas112

asas112

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mackenzie hacı bir el atabilirsen türkçe yamayı atınca oyun sapıtıyor her yerde hata veriyor. kayıt etme, kayıt yükleme ve ileri sarma yerinde gördüm

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Mackenzie hacı bir el atabilirsen türkçe yamayı atınca oyun sapıtıyor her yerde hata veriyor. kayıt etme, kayıt yükleme ve ileri sarma yerinde gördüm
İlerleyen günlerde kontrol edeceğiz, bu çeviriler yapay zeka çevirisi olduğu için sıkıntılı olması doğal. Şu anda büyük çevirilerle meşgulüz, bunları sonra kontrol edeceğiz.

asas112

asas112

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlerleyen günlerde kontrol edeceğiz, bu çeviriler yapay zeka çevirisi olduğu için sıkıntılı olması doğal. Şu anda büyük çevirilerle meşgulüz, bunları sonra kontrol edeceğiz.
açıp baktım oyun baya hoşuma gitti. geri dönüş için teşekkürler. sabırla bekliyoruz

Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
oyun asla kayıt olmuyor ilerde düzelir inşallah ve çok hatalı yer var sürekli hata aldığımız

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
oyun ilerlemiyor bir yerden sonra kadınla birşey yaparken ilerleme yapamıyorum sürekli hata üstüne hata aldım oyun sadece 10 dakika ancak oynanabilir gerisine gitmek imkansız kayıt et deyince de aynı hatayı aldım tamam kayıt olmadan da ilerleniyor ama dediğim noktada oyun hata veriyor ilerleme şansı 1 gram bile yok
Join the Adult Oyun Çeviri Discord Server! Discord sunucumuzda hatalar kanalına yazarsanız yetkili daha iyi yardımcı olur.

D

Delta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynadım ama keyif almadım. Nedendir bilmem

asas112

asas112

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
müsait olup kontrol edebildiniz mi ?

Beni7Bitirdi

Beni7Bitirdi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun gerçekten çok güzel bir senaryoya sahip olmakla beraber işleniş olarakta çok güzel olayların ilerleyişi sizi oyuna çekiyor resmen, en güzel yerinde kalmış ama, şimdi bide finallemeden bırakırlarsa içimde kalır Family Matters gibi çok güzel bir yapımdı yapımcı neden bıraktı anlamıyorum çok Kaliteli bir Yapımdı
Çeviri için tesekkürler

asas112

asas112

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun gerçekten çok güzel bir senaryoya sahip olmakla beraber işleniş olarakta çok güzel olayların ilerleyişi sizi oyuna çekiyor resmen, en güzel yerinde kalmış ama, şimdi bide finallemeden bırakırlarsa içimde kalır Family Matters gibi çok güzel bir yapımdı yapımcı neden bıraktı anlamıyorum çok Kaliteli bir Yapımdı
Çeviri için tesekkürler
her hangi bir hata aldın mı?

Beni7Bitirdi

Beni7Bitirdi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben Mobilden oynuyorum sadece bir sahnede hata ile oyundan Attı. daha sonra saveden tekrar açıp o sahneyi oynamamayı tercih edip devam ettim başka bir hata çıkmadı karşıma. İyi oyunlar

risky

risky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çeviri için tesekkürler
Family Matters ve Reuinion petreon hesaplarında geri döndüklerine dair postlar gördüm umarım devam ederler.

Üst Alt