Reunion Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.
  • Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.3
B

BARON0130

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
0.4 sürümü çıkmış ne zaman yayınlanır admin

S

Silinen üye 28892

BARON0130 bu oyun, '' Gelişmemiş Yapay Zeka '' Kategorimizde yer aldığı için güncellenmesi pek olasılık değil. Lakin, diğer yapay zekalarımız Erişim ayı olduğu zaman güncellenecektir.

S

sinirlerimsinirlendi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Family Matters ve Reuinion petreon hesaplarında geri döndüklerine dair postlar gördüm umarım devam ederler.
devam ediyor bu oyun 0.45 sürümünde su anda ve gercekten guzel hıkayesı var ( gerçi ben merakla a wife and mother ı bekliyorum sabırsızlıkla burada hala yeni versiyonu türkçeye çevrilmedi 1.50 den sonraki yama geldi gelecek nerdeyse

Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
oyun çok iyi ama hatalar dolu inş bi düzeltme gelirbirde family matters için 9 bölüm çıktı

Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
family matters için 9 çıktı devam ediyor oyun

Apsny

Apsny

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
0.5 sürümü üzerinde çalışıyor geliştirici 0.45 mevcut şuan güncelleme gelmeli bence

RangeR

RangeR

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Aga bu oyunun ingilizce hali 18 gb başka yerlerde nasıl oluyor da burada 400 mb

lomegra

lomegra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
son sürümü olan 0.45 versiyonunu çeviriyorum 1-2 günde biter, sonra afiyetle oynuyacağım

Üst Alt