Retrieving The Past - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Retrieving The Past

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Sezon 3 Bölüm 6
TripKolik

TripKolik

Editör
Kredi
0$
AdultOyunCeviri99.jpg

GENEL BAKIŞ

Jensen Wenchester olarak oynuyorsunuz, ancak şimdi kendi işinin başarılı sahibi Wenchester Güvenlik Şirketini yönetiyorsunuz. Birkaç eviniz, başarılı bir şirketiniz ve muhteşem meslektaşlarınız var ve bu yeterli görünüyordu. Ama bir şeyler oluyor ve hayat karmaşıklaşmak üzeredir ve bir şekilde her şey geçmişte unutulmuş olaylara bağlanır. Her nasılsa, gömülü şeyleri ortaya çıkarmanız gerekecek, onları unutacağınızı bile bilmiyordunuz. Geçmişi Geri Getirmeye başladığınızda işler heyecan verici olacak

Paylaşılan Tarih: 25.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Season 03 Episode 6
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: Sezon1:1.21 GB Sezon2:1.07 GB Sezon3:2.42 GB
Oyun Boyutu MAC: Sezon1:1.2 GB Sezon2:1.05 GB Sezon3:2.40 GB
Oyun Boyutu APK: Sezon1:1.2 GB Sezon3:1.63 GB

Oyun Konuları
3dcg, male protagonist, oral sex, vaginal sex, voyeurism, subliminal manipulation, milf, innocent daughter, kinetic novel, choice based novel
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Retrieving The Past oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI
WINDOWS

MEGA - UPLOADHAVEN - WORKUPLOAD

MAC

MEGA

ANDROİD

MEGA - MEGAUP

WINDOWS

MEGA - UPLOADHAVEN

MAC

MEGA

WINDOWS

MEGA - FILESUPLOAD

MAC

MEGA - FILESUPLOAD

ANDROİD

MEGA - FILESUPLOAD
GÖRSELLER

adultoyunceviri594411_amberjens28c.jpg adultoyunceviri594412_cynthparty19.jpg adultoyunceviri594414_cynthtalk24.jpg adultoyunceviri594418_jessdinner1.jpg adultoyunceviri594421_pooltime6.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
KeremHp

KeremHp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oynadım gibi ama hatırliyamadim :D

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Eskiden 1. sezonu oynamıştım. Devamını henüz oynamadım ama en kısa sürede deneyeceğim. Oynadığım kadarıyla güzel bir oyundu, denemenizi tavsiye ederim.

Derezzerd

Derezzerd

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun güzele benziyor. 3 sezon olduğuna göre umarım uzundur, deneyeceğim.

7MEK47

7MEK47

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Ekli dosyayı görüntüle 5406

GENEL BAKIŞ

Jensen Wenchester olarak oynuyorsunuz, ancak şimdi kendi işinin başarılı sahibi Wenchester Güvenlik Şirketini yönetiyorsunuz. Birkaç eviniz, başarılı bir şirketiniz ve muhteşem meslektaşlarınız var ve bu yeterli görünüyordu. Ama bir şeyler oluyor ve hayat karmaşıklaşmak üzeredir ve bir şekilde her şey geçmişte unutulmuş olaylara bağlanır. Her nasılsa, gömülü şeyleri ortaya çıkarmanız gerekecek, onları unutacağınızı bile bilmiyordunuz. Geçmişi Geri Getirmeye başladığınızda işler heyecan verici olacak

Oyun Boyutu APK: Sezon1:1.2 GB Sezon2:1.06 GB Sezon3:1.63 GB

Oyun Konuları
3dcg, male protagonist, oral sex, vaginal sex, voyeurism, subliminal manipulation, milf, innocent daughter, kinetic novel, choice based novel
Oyunu nasıl açarım ?

İNDİRME BUTONLARI
WINDOWS

MAC

MEGA

ANDROİD

MEGA - MEGAUP

WINDOWS

MEGA - UPLOADHAVEN

MAC

MEGA

ANDROİD

MEGA

WINDOWS

MEGA - FILESUPLOAD

MAC

MEGA - FILESUPLOAD

ANDROİD

MEGA - FILESUPLOAD
GÖRSELLER

Ekli dosyayı görüntüle 1311 Ekli dosyayı görüntüle 1312 Ekli dosyayı görüntüle 1313 Ekli dosyayı görüntüle 1314 Ekli dosyayı görüntüle 1315

Az önce ilk sezonu bitirdim bence hikaye güzel ilerliyor ama ikinci sezon için android linkine tıkladım fakat indirebileceğim bir dosya yok ilgilenebilir misiniz lütfen

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Az önce ilk sezonu bitirdim bence hikaye güzel ilerliyor ama ikinci sezon için android linkine tıkladım fakat indirebileceğim bir dosya yok ilgilenebilir misiniz lütfen
İlgilenilecektir bildiriminiz için teşekkürler.

7MEK47

7MEK47

Kredi
1$
CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Tekrardan merhaba. Yaklaşık bir hafta önce ilgilenilecektir dediniz fakat sorun hala devam etmektedir. İkinci sezonu oynamadan üçüncü sezona geçmek istemiyorum. Lütfen bu soruna bir çözüm bulunuz.
Türkçe ve sorunsuz hali sitemizde mevcut bu aksaklık için kusura bakmayınız.

7MEK47

7MEK47

Kredi
1$
Türkçe ve sorunsuz hali sitemizde mevcut bu aksaklık için kusura bakmayınız.
Şimdi eklendiğini gördüm ve indiriyorum. Teşekkürler

Ne bakıyon

Ne bakıyon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 5406

GENEL BAKIŞ

Oyun Boyutu APK: Sezon1:1.2 GB Sezon3:1.63 GB

Oyun Konuları
Oyunu nasıl açarım ?

İNDİRME BUTONLARI
WINDOWS

MAC

MEGA

ANDROİD

MEGA - MEGAUP

WINDOWS

MEGA - UPLOADHAVEN

MAC

MEGA

WINDOWS

MEGA - FILESUPLOAD

MAC

MEGA - FILESUPLOAD

ANDROİD

MEGA - FILESUPLOAD
GÖRSELLER

Ekli dosyayı görüntüle 1311 Ekli dosyayı görüntüle 1312 Ekli dosyayı görüntüle 1313 Ekli dosyayı görüntüle 1314 Ekli dosyayı görüntüle 1315

2. Sezon apk yok mu?​

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Yapımcının eklemesi lazım eklemek için. Sitemizde Türkçe oyunlar kategorisinde Türkçe ve APK olarak bulabilirsiniz.

Globalemon

Globalemon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Neden SD kartına ve konuma erişmek istiyor 1. Sezonu yüklerken ?

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Oyun gerçekten çok güzel.İlk sezon konulara giriş oluyor ve onunla beraber ateşli sahneleri var,ancak 2 sezon hikaye işlenişi çok fazla pek bir aksiyon olmaması sizi biraz sıkabilir ya da çok sıkabilir.2 sezon için denebilecek tek şey çok güzel bir sahnesinin olması o da oynayacaklar sürpiz olsun.Dediğim gibi 2 sezon sizi biraz sıkabilir.3 sezon isteklerinizi kısmen veriyor ve kişiden kişiye göre bu değişebilir.

Oyunun Acting Lessons'a göz kırpması ve bazı sahneleri çok hoş,hatta dikkatli bakarsanız Depraved Awakeninge'de göz kırpıyor.Spoiler olmaması açısından konuyu pek açamıyorum ama bu oyunu oynamadan önce kesinlikle Acting Lessons'a bir göz atın yani oynayın.Bazı oyunlardan alınmış karakterler de var,dikkatli bakarsanız ya da bu oyunlarda çevreniz geniş ise zaten bunları kesinlikle gözden kaçırmazsınız.

Oyunun görselleri genel anlamda güzel ve inanın hareketli renderları bazı yerlerde o kadar güzel ki dalıp gidiyorsunuz.Yapımcının bazı sahnelere müdahalede bulunması güzeldi,en azından ben komik buldum.Hikayesine gelecek olursak;biraz aceleyle bitirilmiş gibiydi,ilk sezon zaten bir giriş bölümü var ve ikinci sezon da bu çok ayrıntılı bir şekilde işlenmişti,yani uzun tutulmuştu.Daha iyi bir son görebilirdik.Hikaye anlamında kusursuzluk bekleyenler,beklentilerini çok yüksek tutmasın.Hikayesi güzel ama daha iyi bitirilebilirdi,en azında benim düşüncem bu.Onun haricinde oyunu tavsiye ediyorum.Keşke içerik yönünden ateşli sahneleri biraz daha fazla olsaydı,oyunun eksiklerinden biri de bu ama kesinlikle vakit ayırmaya değer.

Oynadığım ve başarılı bulduğum nadir oyunlardan birisi.Görsellik bekleyenler bu istediklerini fazlasıyla alacaktır.Her ne kadar hikayesinin daha iyi bitebileceğini düşünsem de bu benim kişisel düşüncemdir.Adult oyunlara merakı olan herkes,mutlaka bu oyunu oynamadan geçmemeli.

YgtYavuz

YgtYavuz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Deneyelim bakalım bu oyunu da nasıl bir oyunmuş. Final vermemiş oyunları beklemekten ciğerimiz soldu, bunda aynı sorunu yaşamayacağım en azından...

Üst Alt