Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Retrieving The Past

NeverGiveUp

Editör
Retrieving The Past.jpg

GENEL BAKIŞ
Jensen Wenchester olarak oynuyorsunuz, ancak şimdi kendi işinin başarılı sahibi Wenchester Güvenlik Şirketini yönetiyorsunuz. Birkaç eviniz, başarılı bir şirketiniz ve muhteşem meslektaşlarınız var ve bu yeterli görünüyordu. Ama bir şeyler oluyor ve hayat karmaşıklaşmak üzeredir ve bir şekilde her şey geçmişte unutulmuş olaylara bağlanır. Her nasılsa, gömülü şeyleri ortaya çıkarmanız gerekecek, onları unutacağınızı bile bilmiyordunuz. Geçmişi Geri Getirmeye başladığınızda işler heyecan verici olacak.

Paylaşılan Tarih: 25.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Season 03 Episode 5
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
PC Dosya Boyutu: 1.22 GB
MAC Dosya Boyutu: 1.21 GB
APK Dosya Boyutu: 1.21 GB

Oyun Konuları
3dcg, anal sex, animated, big ass, big tits, group sex, interracial, lesbian, male protagonist, milf, mobile game, oral sex, teasing, vaginal sex, voyeurism
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Retrieving The Past oyununu çalıştırın.

İNDİR

Sezon 3
WINDOWS
MEGA - FILESUPLOAD - ANONFILE

MAC

ANDROID

Sezon 2
WINDOWS
MEGA - UPLOADHAVEN

MAC

MEGA

ANDROID
MEGA

Sezon 1
WINDOWS
MEGA - UPLOADHAVEN - WORKUPLOAD

MAC

MEGA

ANDROID
MEGA - MEGAUP

GÖRSELLER

594411_amberjens28c.jpg 594412_cynthparty19.jpg 594414_cynthtalk24.jpg 594418_jessdinner1.jpg 594421_pooltime6.jpg

KeremHp

Destekçi Plus
oynadım gibi ama hatırliyamadim :D

Jupiter

Destekçi Plus
Eskiden 1. sezonu oynamıştım. Devamını henüz oynamadım ama en kısa sürede deneyeceğim. Oynadığım kadarıyla güzel bir oyundu, denemenizi tavsiye ederim.

Derezzerd

Çevirmen
Oyun güzele benziyor. 3 sezon olduğuna göre umarım uzundur, deneyeceğim.