Retrieving The Past Türkçe - Final - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Retrieving The Past Türkçe - Final

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Ben yeni üye oldum da erişim kartı falan diyor oyuna giriş yapamıyorum ne demek bu pek anlamadım da yardımcı olurmusunuz?
Şu anda tüm Türkçe oyunlar erişime kapalı. Tamamı baştan düzenleniyor, hepsi birden açılmayacak ama teker teker açılacaklar.

K

kazim31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna 1. Sezondan yeni başlayacam da 3. Sezon yazan apk içinde 1. Ve 2. Sezon da mevcut mu yoksa hepsini ayrı ayrı mı indirmem lazım

J

Jemey29

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya bende erişim engeli var. Hangi oyunu indirdiysem hep ödeme istedi 😑🙏

K

kazim31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun indirme linkleri neden yok başka oyunları indirdim şuan ancak bunun indirme linkleri görünmüyor

B

bladesofchaos18

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun hala erişime kapalı mı?

Bay Gurme

Bay Gurme

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bazu oyunlarda s tuşuna basınca sözde ss alıyor ekranda şu klasöre kaydedildi diyor ama şimdiye kadar aldığım hiçbir ss yok dediği yerde neden acaba ?
"Ss" aldığı zaman aldığı klasörün adını belirtiyor, genelde üst tarafta çıkıyor. "Windows C:/..." klasörüne aldı diye.

LaVita

LaVita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben yeni üye oldum da erişim kartı falan diyor oyuna giriş yapamıyorum ne demek bu pek anlamadım da yardımcı olurmusunuz?
Oyun şuan beta sürecinde olduğu için destek plus üyeliği ya da beta sürümü satın alman gerekiyor. Dilersen bu oyun betadan çıkana kadar Türkçe oyunlar sekmesinden diğer oyunları indirip oynayabilirsin.

Üst Alt