Quinn - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Quinn

Siz Queen'i seviyormusunuz

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
F.D

F.D

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok az kişi tarafından sevilen ama oyundaki en kafa karakter

IMG_20210428_220817.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hiç sevemedim hikaye olarak hayır dedim zaten

F.D

F.D

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hiç sevemedim hikaye olarak hayır dedim zaten
Bence yanlış düşünüyorsun dostu. Olaya şöyle bak hayatta her yönden darbe yemiş bı kız artık tek çaresi herşeyi alaya alıp başının çaresine bakmak ve karakter de bu çok iyi işlenmiş bence kız kimseyi umursamıyor tek umursadığı para ve bunu her seferinde belirtiyor zaten Riona ve Sage hariç yakın olduğu kız bile yok kardeşlikte yani demem o ki eğlenmeyi seven, umursamaz ve kafa dengi bı karakter benim için bu oyundaki bütün kızlar arasında ilk 5'e girer

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bence yanlış düşünüyorsun dostu. Olaya şöyle bak hayatta her yönden darbe yemiş bı kız artık tek çaresi herşeyi alaya alıp başının çaresine bakmak ve karakter de bu çok iyi işlenmiş bence kız kimseyi umursamıyor tek umursadığı para ve bunu her seferinde belirtiyor zaten Riona ve Sage hariç yakın olduğu kız bile yok kardeşlikte yani demem o ki eğlenmeyi seven, umursamaz ve kafa dengi bı karakter benim için bu oyundaki bütün kızlar arasında ilk 5'e girer
Böyle düşünmemiştim haklısın galiba ama benim için tek gerçek jill 🙂

meyus

meyus

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapımcının diğer oyununu dikkate alarak Eğer oyunu kafan rahat şekilde bitirmek istiyorsan quinle takilmamalisin diye düşünüyorum yoksa ilerde başına bela olcak olaylar olabilir . Ve evet karekter amacına uygun harika işlenmiş ben seviyorum

P

Pavlic

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Quinn > All
Takıldığımız diğer kızların hepsinin ilişki sorunları var amk. Quinn cidden diğerlerinden farklı. Çok iyi yazılmış bir karakter. Bir yandan küçük küçük kendi hikayesi ilerliyor ve aldığı kararlar, yaptığı şeyler bizi, herkesi etkiliyor. Ana hikayeyi şekillendiriyor. Quinn'in Hikayesi nasıl ilerleyecek gerçekten merak içindeyim. Bana göre diğerleri sadece 31 malzemesi.

Bella ve Jill'e de ayrıca sinir oluyorum. Her haltı yedik ama bilin bakalım ne yapamadık. :cautious:

Moderatörün son düzenlenenleri:
C

castiel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Quinn'den nefret ediyorum özellikle Maya'ya yaptıklarından sonra bitti benim gözümde :D

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Quinn için kurşun atar lahmacun yerim.

Üst Alt