Quickie: A Love Hotel Story - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Unity Android Quickie: A Love Hotel Story

Güncel Sürüm Bilgisi
v.0.32
A

ali12737

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bunun türkçe altyazısını nereden bulabilirim

İ

İnooo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu sonuna kadar oynadım yani son güncellemeye kadar.Oyun baya iyi oyun.Oyunda bildiğin seçimler var.7,8 adet değişik kız var ve hepsiyle sahneler mevcut.Kendi oteliniz var ve bu oteli geliştirip genelev gibi kullanıyoruz:) animasyonlar felan kaliteli , çizgi film havası var ama baya kaliteli

Kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim

S

shadowsc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çevirmemizi istediğiniz oyunlar kısmına yazabilirsiniz, popülerliği ve fazla istenmesine bağlı çevirisi gelebilmekte.
Daha ne olması lazım ki? Herkes ceviri istiyor 3 sayfa boyunca 🙂. Dediğiniz yerde yazdım zaten.

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Daha ne olması lazım ki? Herkes ceviri istiyor 3 sayfa boyunca 🙂. Dediğiniz yerde yazdım zaten.
Oyun Unity yapımı bir oyun olduğundan dolayı bahsettiğiniz rakamlardan çok daha fazla talep gelmesi lazım. Unity oyunlarını çevirmek hem zor hem de oyunu Android kullanıcılarımıza paylaşamadığımız için tercih edilmemekte.

O

optatr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Türkçe çalışmayla ilgili bir bilgi var mı?

T

Theoldcowboy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mükkemel bir oyun öyle aman aman bir ingilizcede gerektirmiyor. Belkide sitenin en iyi oyunudur.

Üst Alt