QPrey: Escape from Lake Thing - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android QPrey: Escape from Lake Thing

Güncel Sürüm Bilgisi
1.2
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
adultoyunceviribanner53.jpg

GENEL BAKIŞ

Tilki gribi salgını döneminde geçen genç bir üniversitelinin ve erkek kardeşinin nişanlısı, kendilerini hiçliğin ortasında ıssız bir göl evinde bulurlar. Bu gölün hayatlarını sonsuza dek değiştirebilecek uğursuz bir sırrı var. Hayatta kalabilmek için farklılıklarını bir kenara bırakmaları ve gölün derinliklerinde gizli ne varsa birlikte çalışıp bulmaları gerekiyor

Paylaşılan Tarih: 26.01.2022
Güncellendiği Tarih: 15.10.2023
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.2 Extended
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 473.1 MB
Oyun Boyutu APK: 130.72 MB

Oyun Konuları
3DCG, Kinetic novel, Male protagonist, Adventure, Big ass, Big tits, Animated, Cheating, Paranormal, Teasing, Masturbation
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra QPrey: Escape from Lake Thing oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - MIXDROP

ANDROİD(Eski Sürüm)

MEDIAFIRE - WORKUPLOAD

GÖRSELLER

adultoyunceviri1.jpg adultoyunceviri2.jpg

Son düzenleme:
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Rwocie adlı yapımcımızın ilk oyunu, açıkçası oyunun görsel roman tarzında olduğunu söylemem gerekli. Oyunumuz daha çok hikâye odaklı ve oyundaki metinler inanılmaz derecede uzun. Oyunda herhangi bir seçim sahnesi bulunmuyor, sizlere sunulmuş bir hikâye var ve siz sadece hikâyenin akışını izliyorsunuz. Hikâyemizin güzel olduğu söylemek istiyorum, çok çok iyi bir hikâye sayılmaz ancak sizleri bir şekilde sürüklüyor. Tabii hikâyemiz belli yönlerden eksik kalmış. Oyunda bir tilki virüsü var ve biz de bu süreç içinde abimizin nişanlısı ile ormanlık alanda bir eve gidiyoruz. Amacımız ise olabildiğince virüsten uzak kalmak. Evde geçirdiğimiz günler son derecede normal geçerken birden paranormal olaylar olmaya başlıyor. Ardından ana karakterimiz bir şeyler yaşıyor ve olaylar da bu şekilde devam ediyor.

Oyunda herhangi bir hareketli animasyon sahnesi bulunmuyor. Aynı zamanda oyunda görselliğe dair de bir şey bulunmuyor. Yani geçişli resimler ile bazı sahneler var ancak burada herhangi bir şey göremiyorsunuz. Bunu şöyle açıklayayım: Ana karakterimizin penisini bile göremiyoruz. Açıkçası animasyon olmasa bile bu denli metinleri uzun bir oyundan en azından bir ya da iki tane sahne beklerdim. Sahneler tamamıyla yok değil ancak gerçekleşen sahnelerde hiçbir şey gözükmüyor. Dediğim gibi oyun daha çok hikâye odaklı olmuş, bundan dolayı oyundan görsel anlamda bir şey beklemeyin. Yapımcımızın giriş projesi olmuş, belli yerlerde oyunumuzun ana kadın karakterinin animasyonlu sahneleri var ancak bunlar sadece sağa, sola hareket etmek babında bulunuyor. Yapımcımız belli ki animasyon yapabiliyor ancak oyunu bitirdikten sonra hikâyenin devamının geleceğini görüyorsunuz.

Oyunumuz arka planına ara sırada müzik sesleri geliyor ancak müzik sürekli değil. Aynı zamanda belli yerlerde düz efekt sesleri ve gerilimli efekt sesleri de duymanız muhtemel. Oyunumuz yaklaşık 1-1.30 saat arası sürüyor ve dilinin ağır olduğunu söylemem gerekli. İngilizce oynamak istiyorsanız ve dil bilginiz yoksa zorlanabilirsiniz.

Evet, belli yönleriyle eksik olan bir oyun oynadım. Oyun tarzı itibariyle herkese hitap etmiyor. Görsel roman tarzında olması ve hareketli animasyon sahnesini geçtim, düz olarak bir sahnesi bile olmaması bazı oyuncuların oyunu oynamamasına sebebiyet verecektir. Ben hikâyeli oyunları da seviyorum, sahne o kadar da önemli değil diyorsanız göz atabilirsiniz. Oyunumuzun global forumlarda 5 yıldız üzerinden 4.5 yıldız aldığını söylemem gerekli. Oyun şu an burada final vermemiş ancak final vereli birkaç hafta oldu, umarım en kısa sürede konu güncellenir.

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba...

Vasat bir oyun ile karşı karşıyayız arkadaşlar şöyleki......Bazı oyunlar vardır, konusu için oynarsın. Bazı oyunlar vardır, Karekterler için oynarsın. Bazı oyunlar vardır sahneleri için oynarsın.i Bu oyundan hepsinden var ama hiç birinden tam yok.

Arka plan çizimler ve resimler iyi gibi yeni oldugundan 10/6-7 gibi karekterler desen yapımcımız o kadar özenmeye çalışsada olmamış bana göre çünki bayan karekter çok tanıdık geliyor ama sanki hiç bir oyun ile kafanda birleşmiyor. 4-5 kişi ile çekilen sanki 2. sınıf bir film gibi oynumuz. Hani bir asıl film vardır gişe başarısı sağlamış artisleri 10 numara 5 yıldız. Bide az bütceli o konunun çakması işte böyle bir oyun.....

Konusu çok iyi başlasada ve devam da etse sonra sanki son 2 gün hemen baglanmaya çalışılan bir kısa dizi film gibi olmuş. Oyunda secimler yok yani bir şey işaretlemenize veya seçimn yapmanıza gerek yok sadece Space veya mouse basın ilerliyor. Sezon ve yıllara yayılabilecek bir durumdan daha öncede söylediğim gibi kısa metrajlı filim yapmışlar. Kısa dedim ise sakına 10-15-20 Dk. falan sanmayın yine en azından 1,5-2 saat sürüyor ve size sadece otomatige alıp izlemek alt yazıları okumak kalıyor. Toplam 16 adet animasyon görmeniz lazım bu arada eğer daha az görüyor iseniz yapımcı tarafından sansürlenmiş olan versiyonu oynuyorsunuz demektir. Burada AOÇ hiç suçu yok bunu da bilin yayıncı ne paylaşmış ise ekip onu yayınlıyor. ( normal versiyon ise göl kenarında kızın mast. sahnesini görüyor olmanız lazım)

Son olarak oynanırmı ? Canın sıkılıyor ise açar filim izler gibi izlersin.

Saygılarım ile.....

Üst Alt