Prince of Suburbia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Prince of Suburbia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.8 Beta
T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
steamda 1.0 güncellemesiyle türkçe ekleneceğini bildiğim için 20 kasım öncesi almıştım ve 18.saatin sonunda part 2 dahil hepsini bitirdim süperdi tek kelimeyle .ama aşırı beklentisi olanlar sevmez ben çok beğendim .hamilelik dlcsi gelecekmiş umarım oda türkçe olarak gelir.

K

Kadir_006

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam devamı ne zaman gelir en son sahildeler

A

alpss11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndirmede sıkıntı yaşıyorum android e nasıl indiricem

D

dasdsda34

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Androind linkleri açılmıyor

Whyyburak0

Whyyburak0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2. kısım'a nasıl giriliyor steamdeki 2.kısıma baktım da oyun içerisinde o bölümleri bulamadım

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2. kısım'a nasıl giriliyor steamdeki 2.kısıma baktım da oyun içerisinde o bölümleri bulamadım
2.kısım çevrilmedi sanırım ama tamda emin değilim steamda türkçe desteklenmiyor diyor ama tl desteği var. fiyatı tl iken daha uygundu keşke alsaydınız.

Üst Alt