Prince of Suburbia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Prince of Suburbia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.8 Beta
M

mokok0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2.sezon tamamlandı ne zaman yayınlarsınız

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
Evt telefondan oynuyorum niye acilmiyor iste indirdim giriyom atiyor ne yapmamız lazim onu soyle acill
Bu soruna maalesef yapabileceğin pek bir şey yok. Bir tane çözüm var yine de bazı oyunlarda çalışıyor o çözüm için de discord sunucumuza gelip yardım kanalına mesaj atarsan sana yardımcı olurum.

H

hydra1390

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben oyunu her indirdigimde apk olarak iniyo sebebi nedir? mobilim 1.8 gb inmiyo 214 mb iniyo

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
ViM Studios'un ilk oyunu. Kendisi şu sıralar ikinci oyunu olan A Shot in the Dark'ı geliştiriyor. Oyunumuzda hikâye anlamında neredeyse hiçbir şey yok. Klasik ev hikâyeli oyunlarda olan hikâyenin temelini oluşturma süresi bile bu oyunda bulunmuyor. Daha oyuna başlar başlamaz karakterlerle ilişkiye girmeye çalışıyoruz. Karakterleri adamakıllı tanıyamıyoruz bile, diyaloglar çok kısa sürüyor. Ayrıca oyunda yaptığınız herhangi bir seçim yok. Yapımcı basit bir hikâye oluşturmuş ve sizler de bunu oynuyorsunuz. Hikâyeye ilginçlik katılmak adına oyuna deneysel bir hikâye de yazılmaya çalışılmış ancak bu da pek başarılı değildi.

Karakterlerle olan iletişimimiz ''öyle mi olmuş, hadi seks.'' şeklinde. Ayrıca bütün karakterler dünyada sadece biz varmışız gibi üzerimize atlıyor. Yapımcı bunu bir deneyin sonucuna bağlamaya çalışıyor ancak böyle bir şeyi çok detaysız anlatıyor. Oyunumuz sizlere hikâye anlamında çok bir şey vadetmiyor. Bundan dolayı hikâye anlamında bir beklentiniz olmasın. Elimizde basit bir ev hikâyesi var ve sizler bunu oynuyorsunuz, ayrıca oyunumuz harem tarzında olduğu için bu oyunda isteyip de elde edemediğiniz herhangi bir şey bulunmuyor.

Oyunumuzda kısmi bir dolaşım sistemi var, her ne kadar oyunda seçim olmasa bile ara sırada evde dolaşmalı ve etkileşim kurabildiğiniz yerlere tıklamalısınız. Eğer bunu yapmazsanız oyundaki bazı sahneleri kaçırıyorsunuz. Bazı yerlerde evin dışına çıktığınız da oluyor ancak bunlar çok az.

Oyundaki karakterler yeni gelen görsel güncelleme ile inanılmaz olmuş. Belki de oyunda beğenebileceğiniz yegane şey karakterler ve animasyonlar. Oyun ilerledikçe animasyonlar aşırı derecede mükemmelleşiyor. Özellikle oyunun sonlarına doğru göreceğiniz animasyonların sizleri bir hayli tatmin edeceğini söylemek istiyorum. İlk başlarda oyundaki karakterlerin çizim tarzlarını beğenmeyebilirsiniz ancak karakterler animasyonlu sahnelerde değişime uğruyorlar, bu değişim öyle böyle bir değişim değil. Animasyonlar o kadar iyi olmuş ki bazı animasyonları geçmeye kıyamıyorsunuz :D Birkaç animasyonun açısı gerçekten iyi değildi ancak animasyonlar genel anlamda muazzamdı.

Özellikle karakterlerin çizim tarzlarını çok beğendim, oyunun kendine ait görsel bir ambiyansı ve tarzı var. Hikâyenin bu kadar kötü olduğu bir oyunda, oyuna devam etmemi sağlayan şey oyunun çizim tarzı, animasyonları ve karakterlerin görselliği oldu. Ayrıca oyundaki hareketli animasyonlara özel karakterlerin seslendirmeleri tek kelimeyle harika olmuş. Özellikle oyunun sonlarına doğru karakterlerin çıkardığı sesler sonrası ''ne oluyoruz lan'' dedim :D

Açıkçası yapımcı animasyon ve karakterler anlamında gerçekten çok güzel işler yapmış. Bazı karakterlerin vücut hatları çok abartılıydı ancak ben genel anlamda oyunun görsel tarzını beğendim. En üzüldüğüm konu oyunun potansiyelinin harcanmış olduğu gerçeğiydi. İyi bir hikâye ile bu oyun top tier bir yapım olabilirdi. Şimdiyse elimizde ortalama bir yapım olduğunu söylemem gerekiyor. Oyunumuzun 6-7 saat kadar sürdüğünü belirtmem gerekli.

Hikâye anlamında herhangi bir şey beklemeyin. Arkada kulağınıza fısıldanan bir hikâye varmış gibi düşünün, hiçbir seçim yapmadan oyununuzu rahat bir şekilde oynayın. Oyun sizlere bolca görsellik sunacak, ortalama bir yapım olmasına rağmen bence keyif alabileceğiniz bir oyun, tabii hikâye kısmını aklınızdan çıkarmanız gerekli :D Ayrıca yapımcımız oyuna pek çok dil çevirisi eklemiş ve bunların arasında Türkçe de bulunuyor, açıkçası Türkçe yamanın da çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Oyunun orijinal yamasında belli yerler çevrilmemiş ancak onu da Adult Oyun Çeviri ekibi halletmiş.

Oyunumuz sitemizde güncel değil, final vereli 3 gün kadar oldu. Yapımcımız 2024 senesine doğru oyuna DLC eklemeyi de düşünüyor, oyunumuzu sevenlerin bilgisine...

D

deniz0021

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndirme linklerinde sorun var gibi yardımcı olur musunuz?

D

deniz0021

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Linklere erişemiyorum yardımcı olur musunuz

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
goty milf var sevişme yok ama sahneler var . gotylere zaafınız varsa çok iyi gelecektir .ayrıca milf komşu hanımı var .milf üvey anne var. oyun o kadar yarım kalıyor ki 2.sezonuda alasım var ama türkçesi yok .türkçe olarak diğer sitelerde çok gömülmüştü ama ben beğendim. aşırı beklentiniz yoksa kesinlikle deneyin . steam incelemem umarım 2.sezonda türkçe olarak gelir bu siteye .

F

fatiht

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun güzel, kesinlikle tavsiye ederim. Şu ana kadar oynadığım bütün 2d oyunların içinde en iyi animasyonları olan oyun bu. Keşke summertime saga oyununun görüntü ve animasyon kısmını bu yapımcı yapsaydı. Animasyonlar oyunun başlarında biraz sıradan görünebilir fakat sonlara doğru çok iyi oluyor yapımcı her bölümde kendini geliştirmiş. Animasyon kalitesi olarak çoğu 3d oyunu bile geride bırakır.

Bu yapımcının sayfasına baktım birde A shot in the dark adında oyunu varmış türkçesinide sunmuş umarım onuda siteye ekleyebilirler. çünkü merak ettim bu yapımcının 3d oyundaki animasyonları acaba nasıl olur? Şu ana dek oynadığım oyunlarda en iyi animasyon osex modundaydı. Bu yapımcı belki ondan daha kaliteli yapabilir.

Üst Alt