Pine Falls Türkçe Yapay Zeka - Final - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Pine Falls Türkçe Yapay Zeka - Final

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
H

hyperonos

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun sürümü ne hocam? Bir de ben yeni katıldım eğer konu vs güncellenirse nasıl öğreneceğim? Bu oyun final mi verdi?

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
H

hyperonos

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1.Sezon muhteşemdi anlatılmaz yaşanırdı neredeyse ancak 2.Sezon için öyle diyemeyeceğim, 2.Sezon çok büyük hayal kırıklığıydı bunun nedeni oyunda bulunan sonların 1 tanesi çok boş bir yerde bitti yeni oynayacaklar muhtemelen anlayacaktır erica ve şerif finalini gördüklerinde ama diğer sonlar iyiydi bir tek mia, linda'nın grubunun, cindy ve kankasının sonunu göremedim, gören olduysa bana yazarsa sevinirim çünkü nasıl bir sonları olduklarını görmek istiyorum.
Spoiler seçeneğini kullanamıyorum. Yazacaklarım spoiler içerir!!

Oyunda 3 son yok muydu? Alice/Grace yolu, Lily yolu ve şehvet tanrıçası yolu. Şehvet tanrıçası yolu hüzünlüydü. Herkes adamın kaçtığını, terkettiğini ve kızlara gittiğini düşündü. Tek teknikerin kızı öyle düşünmedi

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Oyun gerçekten çok güzel başladı ve hikayesi ilgi çekiciydi ancak çok acele bitirilmiş sonları vardı.Oyun render konusunda gayet makul bir seviyedeydi.Aman aman renderları yok ancak sadece resim ve görsellikten ibaret olan renderları da yok.Renderlar benim için gayet güzeldi ve oyun render konusunda gayet yeterliydi.Yapay zeka çevirisi idare eder düzeydi,en azından hikayeyi ve çoğu şeyi cümleleri düzenleyerek anlayabiliyorsunuz.Oyunda 3 farklı son gördüm hepsini tek tek anlatıp spoiler vermek istemem ancak bir sonda sis ile ilgili bir bilgi edinebiliyoruz.Sis ile ilgili o bilgiyi alıyorsunuz ve oyun sizi tam bu konuda tatmin etmişken oyun tak bitiyor.Bundan dolayı hikaye aceleye getirilmiş.Eğer o sonu görebilirseniz;hikayenin oradan devam edip daha iyi bir şekil alabileceğini de anlamış olursunuz.Yapımcı hikaye konusunda biraz daha çaba sarf etmiş olsaydı bu oyun top 3 listeme kesin girerdi.Renderları gayet yerinde ve makul;hikayenin işlenişi çok güzel,sizi içine doğru çekiyor.Bir yandan tarikat olayları hakkında ve sisin kaynağı hakkında apayrı bir hikaye çıkabilirdi.

Oyunun seçenekleri çoğu şeyi etkilemiyor.Dağdan indim şehre yer misin yemez misin deyip hurra bütün kızlarla bir ilişkiniz olabiliyor.Birçok şeçenek denedim ancak bazı şeyleri reddetmek bile hikaye gidişatına neredeyse hiç etki etmiyor.Bir nevi oyunda harem kafasında oluyorsunuz.Oynayacak arkadaşlar kesinlikle oynamalı renderleri iyi,hikayesi iyi ancak aceleye getirilmişti.

Son birkaç cümle daha söylemek istersem;sis hakkında bilgi aldığınızda çok daha epik bir dünyanın içine gireceğinizi düşüyorsunuz ancak oyun tak diye bitiyor.Oysaki ben o sonu görünce ağzım sulanmıştı ve oyuna harika bir şekilde devam edeceğimizi düşünmüştüm.Çünkü o sonda bir şeylere yardım etmemiz gerecekti ancak hikayenin o kısmı işlenmemişti.Çok farklı ve güzel sonları var ancak bu sonlar çok iyi bağlanamamış.

Daniels K. aldı yapımcımız nasıl hikayeler çıkarabileceğini pek düşünememiş.Elindeki oyun çok daha fantastik yerlere kayıp ARPG oyunlarının god tier yapımlarından biri olabilirmiş aslında.​

Evet bunlar tamamiyle benim düşüncem;ben fantastik evrenleri çok seviyorum ve çok büyük hikayelerin kaçtığını düşünüyorum.Bu oyunu oynayacaklar kesinlikle bana hak verecek ve hikayenin aceleye geldiğini konusunda bana katılacaklardır.Oyuna kesinlikle vakit ayırın,sizi üzmeyecektir :)

H

Hasandursun43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Telefona indirdiğimiz oyunlar siteden kaldırılınca bizden gitmiyor dimi

B

bayrakeri

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2 bölümü de sonuna kadar oynadım gayette iyi başlamıştı ama bir süre sonra ilerlemeyen basit bir hangi kızla sevişirsin oyununa dönüştü hikaye olarak potansiyeli varmış ama bence olmamış, sitede çok daha iyi oyunlar var

lomegra

lomegra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
gülcellenen oyunların çoğuna, kayıtlı dosyayadan giriş yapamıyoruz, buna acil bir çözüm bulunması lazım

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
gülcellenen oyunların çoğuna, kayıtlı dosyayadan giriş yapamıyoruz, buna acil bir çözüm bulunması lazım
Oyunlara eklenen yeni şeyler yüzünden eski sürümlerde ki kayıt dosyalarıyla uyuşmaması normal bir şey ve buna bit çözüm yolu bulamayız oyunda değişiklik olmazsa kayıt dosyaları çalışır.

C

cacaakar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Final yapmış ya yani bunu oyunuyunca en baştan mi oynuyoruz yoksa diğer bölümlerde oynanilmali mi ?

Y

yen1jonjon1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Giriş yapamıyorum, internet yok diyor ama internete bağlıyım.

AlcatraZ41

AlcatraZ41

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk sezon harbiden iyiydi. Sisin olayının ne olduğunu merak etmiştim. İlk sezonun bittiği yerde iyiydi. 2. Sezon hakkında daha büyük bir beklentim vardı ama maalesef ki beklentilerimi hiç karşılamadı. Hikaye sanki yapılmak için yapılmış gibiydi. Bitirelim de çabucakta aradan çıksın kafası. Potansiyeli yüksek olan bir oyundu. Özellikle İlk sezonuyla ama 2. Sezon ile o potansiyelini boşa harcamış. Ayrıca Alice, Grace, Alice ve Grace, Mia ve Lily ve tek kaldığımız bir sonu var oyunun. Burası belki spoiler olabilir dikkat: Diğer bütün karakterler ile düzgün bir hikaye sonunu getirebilirken Lily ile düzgün bir son olmaması üzdü. Ayrıca Erica diye bir karakter niye eklenmiş anlamadım boş bir karakter :d

E

emrtmbl56

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Knk android linkleri patlak bı el atar mısınız acilll

E

evren23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
mükemmel oyun tavsiye ederim. emeğinize sağlık

G

gool00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun Boyutu Part 1 PC: 5.23 GB bu çalışıyor sorun yok

Oyun Boyutu Part 2 PC: 3.78 GB fakat bu çalışmıyor hata veriyor sürek hatada şu resimde olan şey bazı oyunlar dada veriyor sürekli nedir tam olarak bu yapay zeka oyunlarında veriyor bu hatayı genelde o yüzden indirirken tereddüt ediyorum

5,23 bölüm 1 indirdim fakat 3,78 gb olan olmadımı bölüm 1 oynamanın bir faydası yok galiba boşuna indirmiş olmayayım lütfen yardım

44444.jpg

Üst Alt