Pine Falls Türkçe Yapay Zeka - Final - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Pine Falls Türkçe Yapay Zeka - Final

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
ben part 1 i cok oncedem oynamistim part 2 yi oynamak icin prt 1in save dosyasi gerekiyor mu part 1 deki hikayenin devami seklinde sekillenebilir cunku oyun tam olarak icerigi bilmedigimden soruyorum
Part 1 ve 2 ayrı ayrı linklerle bulunuyor oynamak için ikisini de indirmeniz gerekiyor.

Zireael.

Zireael.

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Hocam en son gözümüzü hastane de açıyor duk ordan sonra devamı gelecek diyor du yeni sürüm geldi mi siteye?

A

attila

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Part 1 in iki indirmeside hata veriyor. Mega üzerinden indirme eklerseniz sevinirim. Teşekkürler...

Zireael.

Zireael.

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Hocam birinci bölüm savelerini 2.bolume atmama gerek varmı sonuçta kaldığı yerden devam ediyor birinci bölümdeki kararlarımız gerekmez herhalde.

Zireael.

Zireael.

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Hayır atmanız gerekmiyor.
Hocam o değilde ben yeni katıldım aranıza çok iyi site tebrik ederim ama şu e-posta bildirimlerini nasıl kapatacağız her bildirim aldım da e postadan falan da geliyor nasıl kapatabiliriz.

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Hocam o değilde ben yeni katıldım aranıza çok iyi site tebrik ederim ama şu e-posta bildirimlerini nasıl kapatacağız her bildirim aldım da e postadan falan da geliyor nasıl kapatabiliriz.
Profilinizden tercih seçeneklerine giriniz biraz aşağı indiğiniz zaman bildirim seçenekleri çıkacaktır onları kapatırsanız olur.

K

Kirito

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Part 1 linkleri çalışmıyor bi bakabilir misiniz ? Teşekkürler

B

BarisKaan01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Part 1 linkleri ölmüş ne zaman düzelir?