Oyuna giriş ekranında bilgilerimi yazıp giriş yap dememe rağmen girmiyor - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyuna giriş ekranında bilgilerimi yazıp giriş yap dememe rağmen girmiyor

• Konuyu başlatan MaliYener1940
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

MaliYener1940

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
FİLF'e başlayacağım ama maalesef giriş ekranında tüm bilgilerimi eksiksiz girmeme rağmen yinede oyuna girmiyor o ekranda kalıyor çözümü nedir 3 kere çıkıp girdim hala aynı donma flnda olmuyor direkt girilmiyo bi çözümü var mıScreenshot_20220710_021338.jpg

Çözüm
Lunael
İnternetinizde bir sıkıntı olduğu için giremiyorsunuzdur. Yurtdışında iseniz Türkiye'ye bağlanmayı deneyin. Eğer Türkiye'de iseniz başka bir internetle bağlanmayı deneyin veya internet sağlayıcınızın ayarlarından güvenli internet seçeneğini kapatın.
Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
İnternetinizde bir sıkıntı olduğu için giremiyorsunuzdur. Yurtdışında iseniz Türkiye'ye bağlanmayı deneyin. Eğer Türkiye'de iseniz başka bir internetle bağlanmayı deneyin veya internet sağlayıcınızın ayarlarından güvenli internet seçeneğini kapatın.

Çözüm
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Eğer giriş yap tuşuna bastığınız halde bir teki alamıyorsanız; internet bağlantınızın açık olup olmadığından emin olun. Eğer bağlantınız olduğu halde bir tepki yoksa VPN kullanmayı deneyin (UrbanVPN indirip Türkiye'ye bağlanabilirsiniz tavsiyemiz budur) veya başka bir ağa bağlanın.

Eğer giriş yaparken bilgileriniz doğru olduğu hatalı giriş bilgileri yazıyorsa; kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olup olmadığını kontrol edin, eğer varsa bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak değiştirin. Daha sonra giriş yapmayı deneyin.

M

MaliYener1940

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
güvenli internet seçeneğini nasıl kapıyoruz detaylı bi şekilde anlatabilir misiniz Turkcell kullanıyorum internet olarak

helio01

helio01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
baştan hesap oluştur büyüklü küçüklü harfler kullanma daha sade kısa bişi yap ı , i kullanma düz bişi yap işte iyi günler..

J

japonee

Kayıtlı Üye
Kredi
5$
Merhabalar; bende oyuna girerken hata almaya başladım daha önce olmuyordu yeni oldu.yardım ederseniz sevinirim

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Merhabalar; bende oyuna girerken hata almaya başladım daha önce olmuyordu yeni oldu.yardım ederseniz sevinirim
Defender ve virüs programlarınızı kapatıp oyunun klasörü içindeki clear exe dosyasını yönetici olarak çalıştırınız. Ayrıca bir dahakine sorununuz için yeni bir konu açın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt