Oath of Loyalty Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Oath of Loyalty Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 10
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
oathtr-min.jpg

GENEL BAKIŞ

Dover Şehri Savaşlarının üzerinden neredeyse 20 yıl geçti. Rakip mafya ailesi Tripanis ile kurulan ittifak, Gallio ailesi için barış ve refahla sonuçlandı. Dover Şehrinin güney kısmı onların kontrolü altına girdi, ta ki bir gün dünyan paramparça olana kadar. Gallio ailesinin bir parçası olan genç bir adam olarak oynuyorsunuz. Bir gün, bir kaç olaydan dolayı sana yakın olanların gerçekleştirdiği faaliyetlerle ilgili gerçekler ortaya çıktı. Mafya ve şehir çapındaki yolsuzluk hakkında daha fazla şey öğrenirken, düşmanlarınızın tehditleri ile karşı karşıya gelirken ve ayrıca sana yakın olan insanlarla ilişkilerinde ilerleyip tercihler yapacaksın. Ve en sonunda da nasıl bir insan olduğuna sen karar vereceksin.
Güncellenen Tarih: 07.12.2022
Sürüm: Bölüm 10
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.55 GB
Oyun Boyutu APK: 1.52 GB
Tahmini Oynanış Süresi: 3-5 Saat Arası

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Stripping, Romance, Teasing, Oral sex, Animated, MILF, Mystery, Mob, Gangsters, Mobile game, Vaginal sex, Cumshot, Creampie, Facial, Harem

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Oath of Loyalty oyununu çalıştırın.

İNDİR

WINDOWS

MEGA - CLOUD

ANDROID
MEGA - CLOUD

GÖRSELLER

v10_funeralpaulie_08-min.jpg v7_elenadate04-min.jpg v6_frank_presex04-min.jpg v6_breakfast_sofia01-min.jpg v4_mary_home_07a-min.jpg v4_barbara_home02_06a-min.jpg v2_sofia_01_08-min.jpg store_donna_thanks-min.jpg

Son düzenleme:
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Mafyatik konular ilgi çekici olabiliyor. Renderları da 'eh işte' diyebileceğimiz türden ama oynanır 🤠

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Açıkçası oynadığım güzel oyunlardan bir tanesi oldu. Oyun hikaye anlamında inanılmaz derecede başarılı olmasa da güzel bir hikayesi bulunuyor. Her ne kadar içinde mafya unsurlarını barındırsa da açıkçası bu konu pek de iyi işlenememişti. Evet ortada bir mafya hikayesi var ancak biraz basit kalmış, daha detaylı bir hikaye olabilirdi.

Oyunun karakterleri gerçekten çok güzeldi, içlerinden bir tanesine bile kötü demek mümkün değil. Oyunun hareketli animasyonları ise gayet yerinde ve güzeldi. Sadece şöyle bir sıkıntı var , animasyonlar oyunun geliştirme süreci ile paralel gelişmiş ; yani güzel olan animasyonlar oyunun orta ve son aşamalarında ortaya çıkıyor. Bazı animasyon sahnelerinin açılarını ya da görüntüsünü beğenmeyebilirsiniz , ancak animasyonlar genel anlamda başarılıydı. Belli sahnelerin iştah kabartan türden olduğunu söylemekte fayda var.

Oyundaki her karakteri sonsuz bir şekilde elde etmeniz mümkün değil , seçtiğiniz seçenekler oyuna etki ediyor ve gidişatlar da buna bağlı olarak değişiyor. Oyunun gizli bir puan sistemi var, belli kısımlarda kaba veya acımasız olmanız gerekli. Karakterlerin birkaçı kaba olmanızdan etkileniyor , aynı zamanda belli olayları politik bir şekilde çözmeniz gerekiyor. Oyunda liderlik , kabalık ve aşk için gizli puanlar var. Benim tavsiyem oyunu bir rehber ile oynamanız. Belli kısımlarda arada kalacaksınız ve sadece bir karakteri seçme hakkınız olacak , bununla birlikte de belli sahneleri kaçıracaksınız. Bundan dolayı önemli gördüğünüz yerlerde kayıt alın ve diğer yollara da bakın . seçenekleri seçerken sazan gibi atlarsanız belli sahneleri kaçırdığınıza çok üzülebilirsiniz.

Oyununun arka planında herhangi bir müzik yok , belli sahnelerde ufak tefek sesler bulunuyor. Arka plan sesi olmadan oynayamayan arkadaşlar için bunu da belirtmek istedim. Oyunun dilinin ağır olduğunu söylemek istiyorum, ben İngilizce olarak oynadım ama Türkçeye çevrilmiş. Çevrilmesi de güzel olmuş :)

Oyunun sonları açıkçası beni pek tatmin etmedi , evet güzel sonları var ancak yapımcı devam oyununu yapmayı düşünüyormuş. Hikayeyi devam ettirip yeni projelere de başlamış , ancak birden oyun yapmayı bırakıp bütün projelerini iptal etmiş. Bunun sebebi ise yeterli maddi destek alamamış olması. Bu konuya gerçekten çok üzüldüm. En üzüldüğüm nokta ise bu kadar güzel karakterler ve animasyonlar yapan birisinin devam oyunlarının gelmeyeceği gerçeğiydi. Yapımcı uzun bir aranın ardından (1,5 yıl) animatör aradığını ve devam oyununu yapmak istediğini söylemiş, oyun ile ilgili en son Eylül ayında bir şeyler yazmış. Yapımcının hala kendini geliştirdiğini ve uzman bir yapımcı olmadığını söylemem gerekli, her ne kadar oyunda ''devam edecek'' etiketi de bulunsa elimizde final yapmış bir oyun var. En azından oyunun bu kısmını bölüm 1 olarak düşünebilirsiniz.

Oynarken güzel vakit geçirdiğim , güzel karakterleri ve güzel animasyonları olan , hikayesi konusunda bazı eksikleri olan bir oyundu. Kesinlikle şans verilmesi gereken oyunlardan bir tanesi olmuş :) Umuyorum ilerleyen zamanlarda yapımcı oyunun 2'nci bölümünü çıkarabilir.

İmperiar

İmperiar

Güncelleme Abonesi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Yeni oyun çökün

MonkeyD.Luffy

MonkeyD.Luffy

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
4. bölümde hata verdi.yoksay yada geri al diyorum ilerlemiyor kaldım orda .. nasıl yapabiliriz.

T

Teo23

Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Bende hata aldim

E

enesqrdg

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admin bu kredi alırken bana kartınız reddedildi diyor alışverişe açık olduğu halde bu nasıl olacak

K

Kadoo1734

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Admin beta paketi aldığım halde oyuna girdiğimde eriminiz yoktur diyor bilgilendirir misin

myrulesx

myrulesx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Paket satın almama rağmen erişiminiz yok diyo buna çözüm bulur musunuz bı kaç kişide aynı sorunu yaşamış megadan inmiyor 60 da takılı kalıyor mağdur etmeyn insanlari

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Admin beta paketi aldığım halde oyuna girdiğimde eriminiz yoktur diyor bilgilendirir misin
Oyunu Mega linklerinden indirirseniz bir sorun yaşamayacaksınız. Cloud üzerinden indirdiğiniz oyunda yaşanıyor bu sorun.
Paket satın almama rağmen erişiminiz yok diyo buna çözüm bulur musunuz bı kaç kişide aynı sorunu yaşamış megadan inmiyor 60 da takılı kalıyor mağdur etmeyn insanlari
Mega üzerinden indirirken belli bir limite kadar dosya indirmenize izin veriyor. 2GB'lık kotanız dolduğu zaman indirmeyi bırakır. İndirmeyi duraklatıp modeminizi kapatıp açarak kotanızı sıfırlayabilirsiniz.

T

Teyooo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Alla alla oyun erişime açılmış ama hala girerken erişim kartı istiyor

lomegra

lomegra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun 4. bölümde felan hata veriyor ve yoksa dediğimde ilerlemiyor.. bunun için ne yapılmalı arkadaşlar.. birde karekterlerin üzerine tıkladığımda hata veriyor

Üst Alt