No More Secrets Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe No More Secrets Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
brusttr

brusttr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun dahil hiçbir oyunun apk sını indiremiyorum gdrive veya cloud linklerinden indirmeyi başlatıyorum ama bi türlü indirme başlamıyor sayfa yenileniyor ne yapmam lazım acaba

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Bu oyun dahil hiçbir oyunun apk sını indiremiyorum gdrive veya cloud linklerinden indirmeyi başlatıyorum ama bi türlü indirme başlamıyor sayfa yenileniyor ne yapmam lazım acaba
Sorun sizden kaynaklı modeminizi yeniden başlatıp dener misiniz ? Ben denediğim zaman indirme başlıyor.

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Cloud üzerinden indirme yapamıyorsanız dosya adına basılı tutup bağlantıyı indir demeniz yeterli.

Ekli dosyalar

• IMG_20200827_045306.jpg
    IMG_20200827_045306.jpg
    66.3 KB · Görüntüleme: 5
  • IMG_20200827_045249.jpg
    IMG_20200827_045249.jpg
    169.5 KB · Görüntüleme: 5
L

Lightningpw

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 1028

GENEL BAKIŞ

Her şey birkaç yıl önce Brian'ın annesi öldüğünde başladı. Hastaydı, ama onun haberi yoktu, o ve babası bunu bir sır olarak sakladılar. O öldükten sonra babası çok içmeye başladı. Bir gece polisler Brian'a geldi ve babasının hapse atıldığını söylediler. Bunu öğrendiğinde babasına ne olduğunu bulmak için elinden geleni yaptı ama şansı yaver gitmedi. Polisler kapısına geldikten birkaç gün sonra Brian'ın okuduğu lisenin müdürü Phill ona geldi ve bir süre onunla yaşayacağını söyledi. Phill ile yaşarken, Brian bir sürü kötü şey yaptı ama sonunda her şey düzeldi. Oyuncunun temel amacı Brian'ın, babasının neden hapiste olduğunu bulmak, ikinci amacı ise herkesin ne sakladığını bulmak olacaktır. Herkesin sırları vardır ve senin işin onları bulmak. Bazı karakterlerin büyük sırları var, bazılarının ise o kadar büyük değil.

Paylaşılan Tarih: 15.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.11
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.90 GB
Oyun Boyutu APK: 711 MB

Oyun Konuları
Anal sex, Oral sex, vaginal sex, Corruption, Milf, Voyeurism, Gangbang, Threesome, Lesbian
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra No More Secrets oyununu çalıştırın.
Yahu kullanıcı ve şifre ismini yazıyorum oyun ekranı donuyor

Youjin

Youjin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beğenerek oynadığım bi oyun. Unutmaya çalışıp tekar oynayacağım.

D

DreadJoker

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
dayı indirdim fakat bende 10.4 vardı ve 10.4ü bitirdim son kısmı oynıcam sadece nasıl öyle oynayabilirim baştan oynamak istemiyorum
Mackenzie

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
dayı indirdim fakat bende 10.4 vardı ve 10.4ü bitirdim son kısmı oynıcam sadece nasıl öyle oynayabilirim baştan oynamak istemiyorum
Mackenzie
Eski sürümü sildiğinde kayıt dosyaları silinmiyor. Böylelikle yeni sürümü yüklediğinde eski kayıtlarından devam edebilirsin.

Üst Alt