No More Secrets Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe No More Secrets Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
Muhammet58

Muhammet58

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 1028

GENEL BAKIŞ

Her şey birkaç yıl önce Brian'ın annesi öldüğünde başladı. Hastaydı, ama onun haberi yoktu, o ve babası bunu bir sır olarak sakladılar. O öldükten sonra babası çok içmeye başladı. Bir gece polisler Brian'a geldi ve babasının hapse atıldığını söylediler. Bunu öğrendiğinde babasına ne olduğunu bulmak için elinden geleni yaptı ama şansı yaver gitmedi. Polisler kapısına geldikten birkaç gün sonra Brian'ın okuduğu lisenin müdürü Phill ona geldi ve bir süre onunla yaşayacağını söyledi. Phill ile yaşarken, Brian bir sürü kötü şey yaptı ama sonunda her şey düzeldi. Oyuncunun temel amacı Brian'ın, babasının neden hapiste olduğunu bulmak, ikinci amacı ise herkesin ne sakladığını bulmak olacaktır. Herkesin sırları vardır ve senin işin onları bulmak. Bazı karakterlerin büyük sırları var, bazılarının ise o kadar büyük değil.

Paylaşılan Tarih: 15.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.11
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.90 GB
Oyun Boyutu APK: 711 MB

Oyun Konuları
Anal sex, Oral sex, vaginal sex, Corruption, Milf, Voyeurism, Gangbang, Threesome, Lesbian
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra No More Secrets oyununu çalıştırın.
Siz bu işi biliyorsunuz daha büyük yerlere gelirsiniz umarım kolay gelsin

merttabak

merttabak

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 1028

GENEL BAKIŞ

Her şey birkaç yıl önce Brian'ın annesi öldüğünde başladı. Hastaydı, ama onun haberi yoktu, o ve babası bunu bir sır olarak sakladılar. O öldükten sonra babası çok içmeye başladı. Bir gece polisler Brian'a geldi ve babasının hapse atıldığını söylediler. Bunu öğrendiğinde babasına ne olduğunu bulmak için elinden geleni yaptı ama şansı yaver gitmedi. Polisler kapısına geldikten birkaç gün sonra Brian'ın okuduğu lisenin müdürü Phill ona geldi ve bir süre onunla yaşayacağını söyledi. Phill ile yaşarken, Brian bir sürü kötü şey yaptı ama sonunda her şey düzeldi. Oyuncunun temel amacı Brian'ın, babasının neden hapiste olduğunu bulmak, ikinci amacı ise herkesin ne sakladığını bulmak olacaktır. Herkesin sırları vardır ve senin işin onları bulmak. Bazı karakterlerin büyük sırları var, bazılarının ise o kadar büyük değil.

Paylaşılan Tarih: 15.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.11
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.90 GB
Oyun Boyutu APK: 711 MB

Oyun Konuları
Anal sex, Oral sex, vaginal sex, Corruption, Milf, Voyeurism, Gangbang, Threesome, Lesbian
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra No More Secrets oyununu çalıştırın.
1598304097558.png
Bu hatayı nasıl geçerim acaba

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Güzel bir oyun daha, Bu oyunu daha öncede oynamıştım, sonunda final verdi. ''Brandy'' beğendiğim bir karakterdi.İyi bir hikayesi ve iyi karakterleri olan bir oyundur.En beğendiğim sonlar ise; ''Brandy'',''Lizzie'',''Vanessa ve ''Stephania''dır.Bu oyunun yapımcısı yeni oyuna çoktan başlamıştır.Bakalım diğer oyunda ne kadar güzel olacak göreceğiz.Çevirmenlerin sonlara yaptığı espiriler güzeldi ve doğruydu.Bu kadar tuhaf karakter çizimleri olamaz.Çevirmenleri tebrik ediyorum.
:ROFLMAO:?(y)

A

alihancil61

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun eski sürümünü oynuyordum final sezonu geldiğinde savelediğim yer gitti bunun bir çözümü var mı ?

A

alihancil61

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Peki hocam bana mobilden en ama en favori oyununuzu söyler misiniz ? Açık dünya olmasın ama , yani okula git eve git filan. Örnek vereyim become rockstar ve acting lesson gibi. Yardımcı olursan çok teşekkür ederim.

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Peki hocam bana mobilden en ama en favori oyununuzu söyler misiniz ? Açık dünya olmasın ama , yani okula git eve git filan. Örnek vereyim become rockstar ve acting lesson gibi. Yardımcı olursan çok teşekkür ederim.
City of Broken Dreamers'ı öneririm, çok kaliteli bir iş ortaya konulmuş herkesin oynaması gereken bir oyun.

C

Cemal6833

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Benim telefonda yerde var ama apk yüklenemedi hatasi verip duruyo tekrar tekrar indirip denedim ve de diğer oyunlar kuruluyo NMS kurulmuyor

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Benim telefonda yerde var ama apk yüklenemedi hatasi verip duruyo tekrar tekrar indirip denedim ve de diğer oyunlar kuruluyo NMS kurulmuyor
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.

C

Cemal6833

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.
Saol oldu eyvallah

Üst Alt