No More Secrets Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe No More Secrets Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
Dreakshark

Dreakshark

Çevirmen
Kredi
0$
Bunu çeviren arkadaş ne kadar zevkli çevirmiş. Ellerine sağlık :)

Nept

Nept

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
(SPOİLER OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM AMA OYUNU OYNAMADAN OKUMAK İSTEMEYEBİLİRSİNİZ DÜŞÜNCE YAPINIZA BAĞLI)
Brandy mi asıl steph i seçmeyen bizden değildir brandyi taa nichole seçiminde eledim :d
Oyun sonunda Brandy'i seçmeyen de ne bileyim, harika bir oyundu çeviriler mükemmel ?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Oynanış olarak beğendiğim bir oyun ama animasyon kısıtlığı olması negatif unsurlardan birisi. Hikaye kısmına gelecek olursak tamamen '' Bad Boy '' bir çocuğu oynuyoruz ve önümüze gelen herkesle birlikte olma şansımız var. Zevkli.

AKVT

AKVT

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hikaye Ve Duruş Anlamında Efsane Başlayıp Drekt Bitirebilecrğimiz Bir Oyun Şiddetle Tavsiye Ederim

erm

erm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun sonu nasildi hatirlamaya çalişiyorum :D

DarKnight_0660

DarKnight_0660

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
indirme linkine ulaşamıyorum direk konu lar geliyor ve bulamadım yardımcı olabilirmisiniz

dogukanq33

dogukanq33

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun ve link çıkmıyor burda ne yapmam gerek???

B

BerkeZZ

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kullanıcı adı ve şifremi yazıyorum giriş yap deyince oyun donuyor giriş yapamıyorum

P

Phantaso8299

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun dahil hiçbir oyunun apk sını indiremiyorum gdrive veya cloud linklerinden indirmeyi başlatıyorum ama bi türlü indirme başlamıyor sayfa yenileniyor ne yapmam lazım acaba
Sitenin masaüstü sürümünü iste öyle dene bende ise yariyor. (Sağdan 3 nokta→9. Seçenek)

Agali2001

Agali2001

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 1028

GENEL BAKIŞ

Her şey birkaç yıl önce Brian'ın annesi öldüğünde başladı. Hastaydı, ama onun haberi yoktu, o ve babası bunu bir sır olarak sakladılar. O öldükten sonra babası çok içmeye başladı. Bir gece polisler Brian'a geldi ve babasının hapse atıldığını söylediler. Bunu öğrendiğinde babasına ne olduğunu bulmak için elinden geleni yaptı ama şansı yaver gitmedi. Polisler kapısına geldikten birkaç gün sonra Brian'ın okuduğu lisenin müdürü Phill ona geldi ve bir süre onunla yaşayacağını söyledi. Phill ile yaşarken, Brian bir sürü kötü şey yaptı ama sonunda her şey düzeldi. Oyuncunun temel amacı Brian'ın, babasının neden hapiste olduğunu bulmak, ikinci amacı ise herkesin ne sakladığını bulmak olacaktır. Herkesin sırları vardır ve senin işin onları bulmak. Bazı karakterlerin büyük sırları var, bazılarının ise o kadar büyük değil.

Paylaşılan Tarih: 15.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.11
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.90 GB
Oyun Boyutu APK: 711 MB

Oyun Konuları
Anal sex, Oral sex, vaginal sex, Corruption, Milf, Voyeurism, Gangbang, Threesome, Lesbian
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra No More Secrets oyununu çalıştırın.
Güzele benziyor

Üst Alt