My Cute Roommate Türkçe 1.6.1 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Türkçe My Cute Roommate Türkçe 1.6.1

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.6.1
S

suroj1994

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android için ne zaman gelecek

R

resultasdelen

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba;

Oyun gerek grafikleri gerek sahneleri ile iyi. Sadece saat kaçda kimde olacagınıza baglı. Ayrıca uzun bir oyun ve hemen 9 bayan ilede bitmiyor. Alah herkezin mutfagına çarşı pazar versin. Konusu karışık gibi görünsede SAĞOLSUN AOC ekibi tüm oynanış ve kurgusal hileri açmış. İster kasın, işter manuel girin.

Not: Üniversiteye kayıt olunca Oyun bitmiyor aslında yeni başlıyor.

Zevkler ve Renkler. Saygılarım ile...
devamın da yurtta ki kızla ilişkiye gir görevler bitti başka ne var yapılıcak

S

Silinen üye 51248

da arkasının işten atılmaması için müdürle konuşacaksın.... oradan devam et sonuna gelmişsin

D

Deniz123q

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
evde arkadaşımın fotoğarfanı çekmem lazım kitabi okudum diğer kızında fotoğrafını çektim ama evde ki arkadaşımın fotoğarfını çekmeye gelince kameraya tıklıyorum bunu burda kullanamazsın diyor yardımcı olur musunuz

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
evde arkadaşımın fotoğarfanı çekmem lazım kitabi okudum diğer kızında fotoğrafını çektim ama evde ki arkadaşımın fotoğarfını çekmeye gelince kameraya tıklıyorum bunu burda kullanamazsın diyor yardımcı olur musunuz
Oyunun rehberine baktınız mı?

D

Deniz123q

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sağlık belgelerini teslim ettim rehberden baktım gece ev arkadaşınız gelicek sabahda emily gelicek diyor ama ikiside gelmiyor bilgisi olan varmı

grimssenpai

grimssenpai

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android linki niye yok ya biliyom optimizasyon sorunu vardi da oynamak istiyom ben bunu

sandalyebacagi

sandalyebacagi

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Beyler bu oyunu baya önce indirmiştim ama sonra karışık geldiği için silmiştim ama çok içimde kalmıştı oyun. Şimdi tekrar indirmek istiyorum ama yine oyunda bir noktada takılıp kalmak istemiyorum. Türkçe rehber falan var mı bu oyun için ?

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler bu oyunu baya önce indirmiştim ama sonra karışık geldiği için silmiştim ama çok içimde kalmıştı oyun. Şimdi tekrar indirmek istiyorum ama yine oyunda bir noktada takılıp kalmak istemiyorum. Türkçe rehber falan var mı bu oyun için ?
Kardeş oyun TÜRKce ve madem oynamışsın o zaman configleri de biliyorsun demek tir. Gorevleri takip et baya kolay.....

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Oyunun rehberi discord sunucumuzun türkçe-rehberler kanalın da bulunmaktadır.

S

staylemahmut

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
dronla çektim şantaja gittim barbara banane dedi ne yapcam şimdi yapcak bişey kalmadı,

Üst Alt