My Cute Roommate 2 Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe My Cute Roommate 2 Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.7
A

Alpern

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
webcam i nerden alacağız. heryere baktım bulamadım. muhtemelen bi ipucu verdi ama kaçırdım. sonrasında da bulamıyorum oyun tıkandı :)

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Alpern Satıcı size 5 soru soruyor onlara doğru cevap verdiğinizde size webcam veriyordu eğer o konuşma açılmıyorsa oyunu ilk zaman indirmiş olabilirsiniz silin tekrar yükleyin.

A

Alpern

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Satıcı size 5 soru soruyor onlara doğru cevap verdiğinizde size webcam veriyordu eğer o konuşma açılmıyorsa oyunu ilk zaman indirmiş olabilirsiniz silin tekrar yükleyin.
Oyunu dün indirdim oynamaya basladim. Satici dediginiz normal kamerayi almamiz gereken yerse eger soru sordugunu fark etmedim. Yada konusma kismini atlamaya çalışıyordum o kadinin yanindayken o sirada mi gecti ki acaba. Baska turlu alamiyor muyuz. Sonradan o kadinin yanina cok gittim cunku. ama webcam le alakali birsey cikmiyor

Q

qazwasdas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirip dosyalara izin veriyorum ama sürekli gerekli izin verilmedi diyor ne yapmam lazım ?

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Oyunu indirip dosyalara izin veriyorum ama sürekli gerekli izin verilmedi diyor ne yapmam lazım ?
Telefonunuzun sürümü muhtemelen Android 13. Android 13 ve RenPy motoru arasında halen daha çözülmemiş problemler mevcut oyun motoru yeni güncellemeler aldığında yaşadığınız sıkıntıda çözülecektir.

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Oyunu dün indirdim oynamaya basladim. Satici dediginiz normal kamerayi almamiz gereken yerse eger soru sordugunu fark etmedim. Yada konusma kismini atlamaya çalışıyordum o kadinin yanindayken o sirada mi gecti ki acaba. Baska turlu alamiyor muyuz. Sonradan o kadinin yanina cok gittim cunku. ama webcam le alakali birsey cikmiyor
Canlı yayın programını açıyorsunuz ve kameranız olmadığı için siyah ekranda geçecek ardından sabah kalktığınızda mağazaya gidip kadına tıkladığınızda "Bana WebCam lazım" diye bir seçenek olması lazım eğer yoksa oyunu baga sokmuş olabilirsiniz önceki kayıtlarınıza dönüp yapmayı deneyin.

Memati Baş

Memati Baş

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Pek çok şey yüzünden oyun buga giriyor ve ilerleme tamamen duruyor. Bu yapımcının bir önceki oyunu da çok kaliteli olmasına rağmen böyle sorunları vardı. Sahne geçişleri bile baştan aşağı problem dolu. Oyun final verip düzgün bir onarıma sokulmadıktan sonra yüzüne bakılmaz.

Q

qazwasdas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Telefonunuzun sürümü muhtemelen Android 13. Android 13 ve RenPy motoru arasında halen daha çözülmemiş problemler mevcut oyun motoru yeni güncellemeler aldığında yaşadığınız sıkıntıda çözülecektir.
Aynen 13 peki bunun için benim yapabileceğim bir şey var mı ?

M

mokoko07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun ilk sahnede yarıda kapanıyor Android çözüm bilen var mı acaba?

A

Aras Ğ

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda webcam show açabilmek için akşam olmasını istiyor ama bir türlü akşam saatine gelemiyorum hep gün de kalıyor ne yapmalıyım

J

jbjbjb

Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
save dosya yolu nedir

Agoni

Agoni

Kayıtlı Üye
Kredi
0$