My Best Deal Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe My Best Deal Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
2.0
D

ducelion

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girdikten sonra mı atıyor oyundan? Yoksa o kısım dahi gelmeden sizi direkt oyundan atıyor mu?
Kullanıcı adı ve şifremi girdikten sonra tam 6 dakika bekletiyor sonra komple oyundan atıyor beni. Oyunun ana sayfası bile gelmiyor ekrana.

C

cacik123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun soundtrack lerine ulaşmak mümkün mü ?

F

Freiks2737

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Chat akıyor sesler var ama ekran bu görüntüde takılı kaldı ne yapmalıyım (pc)
1679485704342.png

3

31jack31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
güncelleme ve çeviri ne zaman gelecek 2.5.5 sürümü çıkmış

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
normalinde linkte tıkladığımda 2. veya 3. tıklayışta yükleme sayfasının açılması lazım ancak sürekli reklam çıkıyor link mi bozuk acaba yoksa bende mi sorun var

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Farklı bir tarayıcı ile denediniz mi?
Evet farklı bir cihazdan da denedim ancak devam etmek için tıkla yazısı bı 15 20 saniye sonra geliyo ardından o 5 saniyenin geri sayıma geçmesi için de bı 15 20 saniye bekliyorum nihayet tıklanabilir olduğunda sürekli reklam çıkartıyor

Edit: sıkıntı evin internetindeymiş mobil veri ile indirince çözüldü

XTheDarkLordX

XTheDarkLordX

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
En son ne zaman güncelleme aldı ve yeni güncellemeler ne zaman ?

Bresla19

Bresla19

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Oyunu oynadım grafikler ve hikayesi iyi olsa da oyunda belli bir süre hiç bir seçim yapmıyorsunuz ve olaylar çok basite indirgenmiş şekilde bana sorarsanız oyun sadece cinsellik isteyenlere göre benim gibi cinsellikten çok hikaye ve seçimlerle şekillenen oyunları seviyorsanız bu oyun size göre değil. iyi oyunlar

Emir0

Emir0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admin, oyuna girerken hata alıyorum, izin verilmedi diye gerekli izinleri veriyorum halbuki neden böyle oluyor.

Üst Alt