Milfy City - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Milfy City

Güncel Sürüm Bilgisi
1.0e
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
Milfy City.jpg
GENEL BAKIŞ

Genç bir öğrenci, okuldaki başka bir öğretmenle küçük düşürücü bir andan sonra kendini okul terapisti ofisinde bulur. İntikamını planlarken, okulda ve diğer karakterlere romantizm yaşayacak. Bu serüvende neler yapabileceğinizi gösterin!

Paylaşılan Tarih: 16.07.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.0e
Platformlar: Windows, Mac
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 8.88 GB
Oyun Boyutu MAC: 8.84 GB
Türkçe çevirisine ulaşmak için: TIKLAYIN

Oyun Konuları
3DCG, Anal sex, Animated, BDSM, Big ass, Big tits, Blackmail, Cheating, Corruption, Cosplay, Dating sim, Exhibitionism, Footjob, Handjob, Male protagonist, Masturbation, MILF, Oral sex, Point & click, Romance, School setting, Sex toys, Sleep sex, Titfuck, Twins, Voyeurism, Sandbox
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Milfy City oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - MIXDROP - PIXELDRAIN

MAC

MEGA - PIXELDRAIN - MIXDROP

GÖRSELLER

Adultoyunceviri1 (1).jpg Adultoyunceviri1 _1_.jpg Adultoyunceviri1.jpg Adultoyunceviri4-min.png Adultoyunceviri7 _1_.jpg Adultoyunceviri7.jpg

Son düzenleme:
N

nilfelen

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
önceki süreme göre farkı ne versiyonun aynı yazıyorda

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
NLT Gaming'in harika oyunlardan birisi olup,yıllardır güncelleme gelmeyip,oyuncularını kanser eden bir oyun.Gerek görselleri,hareketli animasyonları ve görev sistemi ile çok keyif alabileceğiniz bir oyun.Oyunumuz gene klasik bir ev hikayesi ancak sadece evle kalmayıp görev sistemi sayesinde açık dünya ile de iletişim kurup farklı yerlere -komşu evlere ya da okul,mağaza v.b gibi yerlere - gidiyorsunuz.

Oyunumuzun çok detaylı olmasa da ufak bir rehberi var.Sizlere iletişime geçtiğiniz karakterler ile hikayenizi nasıl ilerleteceğinize dair belli ipuçları veriliyor.Aldığınız bilgi ile karakterlerin hikayesinde ilerliyor ve oyuna devam ediyorsunuz.Oyun görsel açıdan sizleri fazlasıyla doyuruyor ve hareketli animasyonları da harika.Görev sisteminin arayüzünü ve işlenişini çok beğendim.Her gün ayrı bir görev yapıyorsunuz ve oyunun devamlılığı da buna bağlı olarak sağlanmış oluyor.

Her karakterin hikayesini ilerletirken ''acaba ne olacak?'' diye merak ediyorsunuz.Her ne kadar oyun görev sistemli olsa da,bazı kısımlarda karşınıza karakterlerden puan almanıza yarayan şeçenekler çıkacak ve buna bağlı olarak - oyuna güncelleme gelirse tabii- sonları göreceksiniz.Aldığınız bu puanlar ile farklı sonlarda ilerleme şansınız olacak.Adult oyun oynayıp da ''Milf City'' oyununu bilmeyen büyük ihtimal yoktur.Daha önce oyunu oynamamış olanlar için verebileceğim tavsiye ise final güncellemesini - tabii gelirse - beklemeleri.

Oyun sizlere gerçekten harika bir deneyim yaşatıyor.Karakter modellemeleri çok güzel ve görevli sistemi oynadığım birçok oyundan daha başarılı.Üzüldüğüm tek nokta ise oyunun uzun süredir güncelleme almamış olması.Bundan dolayı final güncellemesi gelmeden,oyuna başlamamış olan kişiler kesinlikle başlamasın.Yapımcı insanları o kadar bekletti ki,oyunun iptal olacağını düşünenler bile var artık.

Yorum yaparken bunları söylemekte fayda var,çünkü birçok karakterin hikayesi yarıda kaldı ve oyunun içinde hiç iletişime girmediğimiz ''bir iki'' cümle konuştuğumuz yan karakterlerin bile bir ilerlemesi olacaktı.Yapımcı bunları oyun içinde ''üzerinde çalışılıyor'' diye bizlere belirtmişti.Bundan dolayı şahsi olarak düşüncem;daha önce oynamamış olanlar final sürümünü beklesin,yoksa oyunu oynayan birçok kişi gibi yıllarca güncelleme bekleyenler tufanına katılabilirsiniz.Bu yorumumu final sürümü gelmeden önce yapmış bulunmaktayım.Oyunun final sürümünü görmeye vakıf olursanız direkt olarak üstüne atlayın :D

Oynarken keyif aldığım ve zamanın nasıl geçtiğini anlamadığım bir oyundur kendisi,güncellemelerin gelmeyişi ve sürekli beklemek bir süre sonra kabak tadı verdi.Umarım oyunun final sürümü bu yıl içinde gelir de artık oyunu bitirme şerefine nail oluruz.

myrulesx

myrulesx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni güncelleme ne zaman gelcek ne zamandır beklıyorz

Ç

Çevirici555

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
14 temmuzu geçdi gelmedi güncelemme

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Neden mi güncelleme gelmedi, yapımcının ağzından işte cevabı ;

Bir çoğunuz için son iki yıldır mücadele ettiğim bir akıl hastalığına sahip olmamın yeni bir şey olmadığını düşünüyorum. Bu tür yetişkin oyunlar tasarlamaya başladığım zamanı hatırlıyorum ve dürüst olmak gerekirse böyle bir şeyin olabileceğine hiç hazırlıklı değildim. Biri bana yetişkin oyunlar yüzünden birkaç sene sonra tedavi göreceğimi söyleseydi gülüp geçerdim. Ama şimdi bu işin nasıl stresli bir iş olduğunu anlıyorum. Özellikle yayımlanma tarihleri, nefret mesajları, içerik eksikliği hakkında yapılan yorumlar, oyunlarımın öbür oyunlarla kıyaslanması, eğer şu karakterle yeni sahneler eklenmezse desteği bırakmayla ilgili gelen tehditler, ve en şok edicisi: evimin önüne gelip yeni güncellemenin sorulması. Allah'tan interkom vardı da beni göremedi... (Bu başıma gelen en çılgınca şeydi ve geçen sene oldu ve bu olay taşınmama neden oldu... Artık evimin kirasını tek başıma ödüyorum.)

D

davik

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
yeni versyonun türkçesini heycanla bekliyoruz

DozgerMirza

DozgerMirza

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
0$
Oyun rehberi varmıdır varsa nerden ulaşabilirim

Atillaberk27

Atillaberk27

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni sürüm şuan Türkçe mi değilse ne zaman gelir

M

menteckos

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun 7.1 sürümünü oynadım saraya birkaç sahne eklenmiş onun dışında bişey yok ama bu beta sürümü büyük ihtimalle bu yıl içinde birdaha güncelleme gelecek ve galiba hamilelik ve grup ozellikleri gelecek

DozgerMirza

DozgerMirza

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
0$
oyunun 7.1 sürümünü oynadım saraya birkaç sahne eklenmiş onun dışında bişey yok ama bu beta sürümü büyük ihtimalle bu yıl içinde birdaha güncelleme gelecek ve galiba hamilelik ve grup ozellikleri gelecek
yapımcı artık büyük güncelleme getirmicem kesit kesit paylaşacağını duyurmuş tahmini her ay 1 güncelleme gelebilir

Üst Alt