Milfy City - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Milfy City

Güncel Sürüm Bilgisi
1.0e
B

byctnk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İngilizce sürüm de Hile menüsü var mı

SLX

SLX

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 2
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 3
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Beklenen an gelmek üzre Final sürümü dört gözle bekliyorum heleki Türkçe tamamen

P

PatlıcanOturtm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ingilizce sürümü çalıştırmaya çalışınca "milfy_city.exe geçerli bir win32 uygulaması değildir" uyarısı çıkıyor. nasıl düzeltirim?

Curtas

Curtas

Laik-Darbeci
Kredi
0$
Acaba cheat varmı final sürümü için ;)

27_Mayıs_Darbesi_sembolü.png

habiperes2

habiperes2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android ne zaman gelir ya bilgisi olan varmı

Omurcan162

Omurcan162

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Ağalar bu 0.71 sürümünde sona geldiğinizde harem veyata caroline hamilelik falan vardı. Final sürümü bitirdim öyle bir seçenek çıkmadı acaba bilginiz var mı?

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
Ağalar bu 0.71 sürümünde sona geldiğinizde harem veyata caroline hamilelik falan vardı. Final sürümü bitirdim öyle bir seçenek çıkmadı acaba bilginiz var mı?
Yapımcı her zamanki gibi yine dolandırıcılık yapıyor. Final sürümü diye çıkarttı ama daha eklenmesi gereken içerikler varmış dediğine göre 😆

Omurcan162

Omurcan162

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Yapımcı her zamanki gibi yine dolandırıcılık yapıyor. Final sürümü diye çıkarttı ama daha eklenmesi gereken içerikler varmış dediğine göre 😆
Oyunun sonlarına geldiğimizde diyordum tüm görevleri bitireyim öyle çıkacak karşıma diye düşünüyordum hatta 2k para istiyodu 2 göreve hilesiz kasmistim parayı tabi göremeyince sövdürtü kendine yapımcı

bysibo

bysibo

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Merhabalar iyi akşamlar öncelikle.. Final sürümü ve tamamen Türkçe desteğine istinaden, erişebilmek amacıyla Destekçi Plus ya da oyunu satın almamız gerekiyor. Tamam herşey güzel de Hala ingilizce cümlelerden, telefon içeriğinden kurtulamadım.. Hayır ingilizce oynamak isteyip devam etsek farklı yerlerde ücretsiz sürümü var zaten yardım için modları saatlerce beklemek zorunda kalıyoruz. Tamam eyvallah siz de insansınız hocam ama canlı destek hattı olması fena olmazdı.. Yine de emeğinize sağlık iyi çalışmalar

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Merhabalar iyi akşamlar öncelikle.. Final sürümü ve tamamen Türkçe desteğine istinaden, erişebilmek amacıyla Destekçi Plus ya da oyunu satın almamız gerekiyor. Tamam herşey güzel de Hala ingilizce cümlelerden, telefon içeriğinden kurtulamadım.. Hayır ingilizce oynamak isteyip devam etsek farklı yerlerde ücretsiz sürümü var zaten yardım için modları saatlerce beklemek zorunda kalıyoruz. Tamam eyvallah siz de insansınız hocam ama canlı destek hattı olması fena olmazdı.. Yine de emeğinize sağlık iyi çalışmalar
Site üzerinden 'Destek Talebi' oluşturup Discord sunucumuzda rol alarak bir nevi canlı destek alabilirsin, ayrıca bahsettiğin İngilizce cümlelerin şu an olacağını sanmıyorum, pazar günü yayınladığımız güncelleme ile oyun sıkıntısız oynanabiliyor olmalı, yalnızca yapımcı görevler kısmını değiştirdiği için o kısımda sıkıntı çıkabiliyor, onu da yapımcının düzeltip stabil hale getirmesi lazım. Telefondan oynuyorsan oyunu silip tekrar indirmen gerek ama bilgisayardan oynuyorsan buna gerek yok, kendi güncelleniyor zaten.

Destek talebi oluşturmak için:

P

Paris

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
MRainb0w Mouse olmadan nasıl geri gidicem oyunda ?

W

wertkral

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
hile varmı varsa nasıl açılıyor acaba ?

Üst Alt