Milfy City Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Milfy City Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0d
ZX97

ZX97

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Neden tek çeviri yapıp atmadınız? Adult kavramı taşıyan bir oyunda yumușatma yapmanızın sebebi nedir?

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Neden tek çeviri yapıp atmadınız? Adult kavramı taşıyan bir oyunda yumușatma yapmanızın sebebi nedir?
Şu ana kadar çevirdiğimiz oyunları nasıl oynuyorsanız, normal çeviri de o şekilde. Bir fark yok.

B

benbirayyasim

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3 seçenekten de normal çeviri apk dosyasını indirdim ve ayrı ayrı denedim ama apkyı kurarken uygulama yüklenmedi hatası veriyor. nasıl düzeltebilirim yardımcı olabilir misiniz?

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
3 seçenekten de normal çeviri apk dosyasını indirdim ve ayrı ayrı denedim ama apkyı kurarken uygulama yüklenmedi hatası veriyor. nasıl düzeltebilirim yardımcı olabilir misiniz?
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.

B

bluejet

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
özel çeviri neden mağazaya yönlendiriyor?
özel çevirinin farkı ne?

A

Algerr

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Bende 0.6 e sürümü yüklü yeni sürüm geldimi acaba

B

byleoo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun herkese açık diyo indirdim ama bu içeriğe sahip değilsiniz diyor. Yardımcı olur musunuz

M

Memett44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İyi akşamlar acaba 0.73 sürümü çıkmadı mı halen

D

Darklaser

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu uzun bi süre sonra tekrar indirdim, 0.6e sürümünü oynuyordum. Şimdi tekrar indirdim ve save yok bana save dosyasını atabilir misiniz nereyse bütün karakterleri bitirmiştim.

D

Dogukan359

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Rar dan nasil cikartiriyoruz bilen varsa lütfen yardim etsin oyunu kuramiyorum bi türlü

T

tahabar2013

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Yeni güncelleme mı?bazı bölümler yapım aşamasında diyor?harem oyunu olmuyor
Yardımcı olursanız sevinirim

Üst Alt