Milf's Plaza - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Milf's Plaza

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.5B
keerssa

keerssa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
türkçe olmasını isterim rica ediyorum emeği geçen herkese teşekkür ediyor ve gidiyorum saygılar
Önerdiğiniz oyunun Türkçe'ye çevrilmesini istiyorsanız, önerinizi Discord'da #istediğiniz-oyunlar kanalına yazabilirsiniz.

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
En son oynadığımda yapımı bırakılmıştı, demek yapımcı devam etmeye karar verdi 🙂

D

dogusyreak

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Andorid sürümünü güncelleme şansınız varmı? teşekkürler

G

Gai

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
2$
Androit surumunu gunceleye bilirmisniz

A

A83O5

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
APK sürüm güncellmi güncel değilse güncelleme şansınız varmı? teşekkürler

Y

yaşar112

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhaba oyunum yarıda crash veriyor nasıl düzeltebilirim savelerime de dönemiyorum

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun final verdi bu arada güncellenir umarım

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Texic adlı yapımcımızın ilk oyunu. Oyun 2020'den beri geliştiriliyor ve nihayet bitirildi. Öncelikle oyunun klasik bir ev hikâyesini içerdiğini söylemek istiyorum, her ne kadar Renpy gibi gözükse de oyunumuzun dolaşımlı ve görev yapılı bir sistemi var. Oyundaki görevleri yapıyorsunuz ve hikâyeyi de bu şekilde ilerletiyorsunuz, arada sırada bazı seçimler yapıyorsunuz ancak bunların pek de bir önemi olmuyor. Hikâyenin çok basit olduğunu söylemek istiyorum; güya biz cürmü ufak olan bir suçluyuz, çeşitli şeyler satıyoruz, abimizin evinde kalıyoruz. Hikâyenin geri kalanını tahmin etmek çok da zor olmamalı. Bundan dolayı hikâye konusunda bir beklentiniz olmasın, oyun kendini bir şekilde oynattırıyor ancak oyuna başlamak istiyorsanız bunu göze alarak başlayın.

Oyunumuzu diğer yapımlardan farklı kılan şeyse çizimleri ve ambiyansı. Oyunda gördüğüm karakterlerin çizimleri gerçekten çok güzeldi. Oyunda hareketli animasyonlar var ancak bunlar çizgi romanlardaki sahnelere benziyor. Çoğu animasyonun yavan ve yavaş kaldığını söylemek istiyorum, ayrıca bu tip animasyonlar ve görseller bütün oyunculara hitap etmeyebilir. Açıkçası çoğu sahne ortalama da olsa ben oyundaki bazı sahneleri çok beğendim. Göreceğiniz çoğu animasyonlu sahne çizgi romandan çıkmış gibi gözükecek. Kendinizi bir nevi adult çizgi roman okuyor gibi hissedebilirsiniz.

Oyunumuzun arka planında müzik de bulunuyor ve İngilizce oynamak isterseniz sizi çok da zorlamaz. Çünkü ev hikâyeli oyunlarda diyaloglar basit ve zorlayıcı olmuyor. Ufak tefek şeyleri anlamanız hikâyeyi rahatça çözmenizi sağlıyor. Evet, elimizde ortalama bir yapım olduğunu söylemek istiyorum, aslında çerez bir oyun demek mümkün, çünkü 4 yıllık geliştirme sürecine rağmen oyunun yaklaşık 5-6 saat sürdüğünü söylemek istiyorum. Ayrıca oyunda gördüğüm son bence daha iyi olabilirdi. Çünkü biraz harem kafasında takılıyoruz. Dediğim gibi oyun kendini bir şekilde oynattırıyor, oynarken ''Aman Tanrım oyuna bak.'' demezsiniz ama bir şekilde size oynarken keyif verebilecek ortalama bir yapım olmuş. Oyunumuzun Türkçe yapay zeka çevirisi kendiliğinden var ancak bu pek de başarılı değil.

Oyun sitemizde güncel değil, umarım en kısa sürede güncelleme alır.

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Texic adlı yapımcımızın ilk oyunu. Oyun 2020'den beri geliştiriliyor ve nihayet bitirildi. Öncelikle oyunun klasik bir ev hikâyesini içerdiğini söylemek istiyorum, her ne kadar Renpy gibi gözükse de oyunumuzun dolaşımlı ve görev yapılı bir sistemi var. Oyundaki görevleri yapıyorsunuz ve hikâyeyi de bu şekilde ilerletiyorsunuz, arada sırada bazı seçimler yapıyorsunuz ancak bunların pek de bir önemi olmuyor. Hikâyenin çok basit olduğunu söylemek istiyorum; güya biz cürmü ufak olan bir suçluyuz, çeşitli şeyler satıyoruz, abimizin evinde kalıyoruz. Hikâyenin geri kalanını tahmin etmek çok da zor olmamalı. Bundan dolayı hikâye konusunda bir beklentiniz olmasın, oyun kendini bir şekilde oynattırıyor ancak oyuna başlamak istiyorsanız bunu göze alarak başlayın.

Oyunumuzu diğer yapımlardan farklı kılan şeyse çizimleri ve ambiyansı. Oyunda gördüğüm karakterlerin çizimleri gerçekten çok güzeldi. Oyunda hareketli animasyonlar var ancak bunlar çizgi romanlardaki sahnelere benziyor. Çoğu animasyonun yavan ve yavaş kaldığını söylemek istiyorum, ayrıca bu tip animasyonlar ve görseller bütün oyunculara hitap etmeyebilir. Açıkçası çoğu sahne ortalama da olsa ben oyundaki bazı sahneleri çok beğendim. Göreceğiniz çoğu animasyonlu sahne çizgi romandan çıkmış gibi gözükecek. Kendinizi bir nevi adult çizgi roman okuyor gibi hissedebilirsiniz.

Oyunumuzun arka planında müzik de bulunuyor ve İngilizce oynamak isterseniz sizi çok da zorlamaz. Çünkü ev hikâyeli oyunlarda diyaloglar basit ve zorlayıcı olmuyor. Ufak tefek şeyleri anlamanız hikâyeyi rahatça çözmenizi sağlıyor. Evet, elimizde ortalama bir yapım olduğunu söylemek istiyorum, aslında çerez bir oyun demek mümkün, çünkü 4 yıllık geliştirme sürecine rağmen oyunun yaklaşık 5-6 saat sürdüğünü söylemek istiyorum. Ayrıca oyunda gördüğüm son bence daha iyi olabilirdi. Çünkü biraz harem kafasında takılıyoruz. Dediğim gibi oyun kendini bir şekilde oynattırıyor, oynarken ''Aman Tanrım oyuna bak.'' demezsiniz ama bir şekilde size oynarken keyif verebilecek ortalama bir yapım olmuş. Oyunumuzun Türkçe yapay zeka çevirisi kendiliğinden var ancak bu pek de başarılı değil.

Oyun sitemizde güncel değil, umarım en kısa sürede güncelleme alır.
hocam selamlar yorumlarınız önemlidir benim için MILF's Plazayı bekliyordum AURA: Hentai Cardsı çok beğenen biri olarak aynı yapımcıdan çıkma olduğu için ama oyun sandboxmuş ve ben sandboxları pek sevmem .zorlayıcı bir görev sistemi mi var oyunun yoksa rehber gerek olmadan yapılabilecek bir oyun mu bu oyun mesela callistoyu pek beğenmemiştim anlayamamıştım karışık gelmişti ama after the inferno en sevdiğim oyunlardan biriydi sandbox olmasın rağmen.sizce milf plaza alınmaya değer mi zormu bezdiriyor mu grafikleride Prince of Suburbia benzettiğim ve sevdiğim bir oyun olduğu için baya dikkatimi çekmişti.

Üst Alt