Milf's Plaza - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Milf's Plaza

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.5B
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
hocam selamlar yorumlarınız önemlidir benim için MILF's Plazayı bekliyordum AURA: Hentai Cardsı çok beğenen biri olarak aynı yapımcıdan çıkma olduğu için ama oyun sandboxmuş ve ben sandboxları pek sevmem .zorlayıcı bir görev sistemi mi var oyunun yoksa rehber gerek olmadan yapılabilecek bir oyun mu bu oyun mesela callistoyu pek beğenmemiştim anlayamamıştım karışık gelmişti ama after the inferno en sevdiğim oyunlardan biriydi sandbox olmasın rağmen.sizce milf plaza alınmaya değer mi zormu bezdiriyor mu grafikleride Prince of Suburbia benzettiğim ve sevdiğim bir oyun olduğu için baya dikkatimi çekmişti.
Prince of Suburbia'da bulanan animasyonları bu oyunda bulmanız ne yazık ki mümkün değil. Ben görevlerin zorlayıcı olduğunu düşünmüyorum, çünkü oyun size ne yapmanız gerektiğini anlatıyor. After the inferno'daki görevleri yaptıysanız bu oyundaki görevlerde zorlanmanız pek muhtemel değil. Prince of Suburbia'da bulanan karakter ve animasyon kalitesi - oyunları karşılaştıracaksak eğer - daha başarılıydı.

Oyunun Callisto seviyesinde görevleri yok, bundaki görevlerde o kadar zorlanmazsınız, yani sizi bezdirecek bir şey yok. Tek yapmanız gereken görev rutinini takip etmek. Aynı zamanda oyunda Türkçe Google çevirisi var ancak bu da pek başarılı değildi, eğer çeviri ile oynarsanız bazı şeyleri anlamayabilirsiniz ve bazı görevlerde kafanız karışabilir. Özetle, görevlerin sizi zorlayacağını düşünmüyorum :D

Üst Alt