MILFs of Sunville Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe MILFs of Sunville Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2 - 1
highborn

highborn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba mobilden oynuyorum oyunun tam olarak kız karides İle alısverıs kısmına kadar gelebildim daha fazla ilerleyemiyorum sebebi oyunun kasılıp kapanıyor olması farkkettimki karakterimiz telefonu kullanmak istediğinde eline aldığı anda oyun kitleniyor defalarca oldu kayıt yaparak zar zor ılerlettim ancak buraya kadarmış sıkıldım sorun çözüldüğünde tekrar devam edicem güzel bir oyun emeğinize sağlık :))

M

MaskeliBravss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ömrümde gördüğüm konusu güzel olupta oyun zevki bırakmayan tek oyun sürekli hata verip kapanıyor eror falan verip duruyor

KenHera

KenHera

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu ismi bir değiştirebilsem mobil versiyonda gözüm açık gitmeyeceğim tilt oldum aw

T

Theoldcowboy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
o kadar hata var ki oyun oynanmıyor ekimden beri yakında düzeltilecek mesajları ile geçiştiriliyor lütfen el atın şu oyuna artık

lilmonix3

lilmonix3

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun hata veriyor.
'm sorry, but an uncaught exception occurred. While loading the script. Exception: Could not load file C:\Users\ceren\Downloads\MILFs Of Sunville 2. Sezon Turkce - Adult Oyun Ceviri\aoc_module\resources\aoc\game/Quests/MLS/EP1_09/ep09_dialogues5_college_adams.rpyc.

Ŕâul02

Ŕâul02

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun orijinalinde Türkçe dil desteği var...

I

irfantaner34

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun menüsünü görmeden ayarlara giremeden direkt oyuna atıyor

Q

Qwer

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
admin selamlar oyun sürekli yanıt vermiyor hatası veriyor ve kapanıyor. bir çözüm yokmu acaba?

Growth

Growth

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
oyunu oynarkn bir anda takiliyor cevap vermiyor diyip kapaniyo

A

Asdfeq

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok güzel bir oyun fakat sürekli hata verip kapanıyor ayarlara girilmiyor oyun açılınca direkt oyuna giriyor save dosyası yüklerken hata veriyor belli bir nokta da hata verip kapanıyor oyun lütfen bu sorunu çözer misiniz

S

showdown99

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sahnenin birinde sürekli aynı yerde takılıp kalıyor yaklaşık bi 8-10 kez cıkıp tekrar girdim hep aynısı oldu tek ben miyim bu sorunu yaşayan

S

Supercilious

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sahne oynatma kısmında sürekli hata veriyor lütfen düzeltin

A

Asdfeq

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sayın adminler bu oyuna bir el atılması lazımm cevapta alsak çok güzel olur

A

aytac00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhaba yorumlara baktım bende ki hata başkalarında da olmuş ve ben yeni oynamaya başladım hala düzelmemiş sophie çıkıp üzgünüm bişeyler ters gitti diyip hata veriyor tahmini ne zaman düzeir aylar geçmiş çünki

Mehri3333

Mehri3333

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Aktivasyon kodu ne

Afacandeniz

Afacandeniz

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Çok güzel oyun ama sürekli oyundan atıyor

E

emreyimlan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Olivianın oda arkadaşının odasından kendi odasına taşıdıktan sonraki sabah telefon çaldığı sahnede oyundan atıyor

Üst Alt