Mike's Obsession - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Mike's Obsession

  • Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
TripKolik

TripKolik

Editör
Katılım
16 Ağu 2020
Mesajlar
622
Tepki puanı
1,562
Puanları
93
Kredi
0$
Mike's Obsession.jpg

GENEL BAKIŞ

O, yaşamak için bağımsız video oyunları yaratan serbest bir programcı Mike. Her genç gibi, kendine bakmayı, spor yapmayı ve spor salonuna gitmeyi seviyor , tabii ki diskoya gitmeyi ve gece hayatının tadını çıkarmayı seviyor. Birkaç yıldır Zoe ile yaşıyor. Seyahat seven bir tutkulu moda fotoğrafçısı ..hayatın sefasını ve . Mike ile mümkün yapıyor şeyler olarak çok zaman olarak harcama

Paylaşılan Tarih: 22.08.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.0
Platformlar: Windows, Mac
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 190.4 MB
Oyun Boyutu MAC: 173.0 MB


Oyun Konuları
3DCG, Voyeurism, Big Boobs, Blowjob, Date, Adventure
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Mike's Obsession oyununu çalıştırın.


İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - WORKUPLOAD

MAC

MEGAGÖRSELLER


56066_17.jpg 56065_14.jpg 56063_1.jpg
 
Son düzenleme:
Marine

Marine

Kayıtlı Üye
Katılım
23 Kas 2020
Mesajlar
52
Tepki puanı
7
Puanları
8
Yaş
20
Kredi
0$
Eskiden sürekli denk geldiğim bir oyundu, boyutunu görünce bu kadar kısa olması biraz üzdü ama çerezlik sonuçta oynanır.
 
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Doğasever
Katılım
30 Ocak 2021
Mesajlar
199
Tepki puanı
307
Puanları
63
Yaş
25
Konum
Eskişehir
Kredi
6$
Oyun boyutuna göre gayet güzel ve doyurucu olmuş.Görsel kısımları güzel,hareketli renderları ise idare eder derecedeydi.Oyun yaklaşık 1 ila 1.30 saat arası sürüyor ve görevli bir sistemi var diyebiliriz ama çok ayrıntılı değil.İngilizce seviyenizin çok yüksek olmasına gerek yok, hemen hemen her şeyi anlamak mümkün,en azından benim açımdan öyleydi.Şeçtiğiniz şeçenekler gidişata pek etki etmemekle beraber belli bir kısımda kızlar arasında şeçim yapmak zorunda kalacaksınız.Görevlerin ne olduğunu görebilmek için sık sık telefona bakmanız sizin için iyi olacaktır.Oyun gayet güzel,kesinlikle zaman ayırmaya değer bir oyun.Her ne kadar sonlarının hiçbiri beni tatmin etmemiş de olsa oyuna şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Oyunun çerezlik bir oyun olduğunu da düşünürsek,büyük bir beklenti içinde oynamak çok büyük bir hata olacaktır.Oyunda 3 adet son gördüm;bu sonların hiçbirini beni pek de tatmin edemedi,bilmiyorum belki daha fazla sonu vardır ancak her ne yaptıysam başka bir son göremedim.Karımızla ilgili bir son görmeyi beklemiştim ancak ne yaparsam yapayım gördüğüm son beni pek tatmin edemedi.Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerimdir.Beni tatmin etmeyen sonlar sizi tatmin edebilir,bu yazdıklarım oyunun kötü olduğu anlamına gelmiyor.Kesinlikle oynanması gereken bir oyun olduğunu düşünüyorum.

Burada yazdıklarım hikaye ve muhtemel gidişatlar içindir.
SPOİLER!
Oyundaki en sevmediğim nokta ise karımızın bizi aldatması oldu sanırım,ayrı bir fantezi kafası var.Onun istediğini bir türlü yapıp onu tatmin edemiyoruz.Sanırım her ne yaparsak yapalım bizi bir şekilde aldatıyor.Oyunumuzun üç adet ana kızı var; ''Zoe'' ''Jenny'' ve ''Mary'' . Aslında içten içe bir harem sonu beklemedim değil.Bir süre sonra Jenny ve Mary arasında tercih yapmanız gerekiyor.Bir anda karımızın erkekler ile olan 3'lü fantezisi yüzünden bizi aldattığını falan görüyoruz.Çok fazla uğraştım ancak herhangi bir şekilde bunu kurtaramadım.Ya bunun yolunu ben bulamadım ya da her türlü bu gerçekleşiyor.Aslında buna engel olamadığım için tadım biraz kaçtı.Ancak bu oynanmayacak bir oyun olduğunu anlamına gelmiyor.Kesinlikle bir şans verin.
 
Üst Alt