Midnight Paradise Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Midnight Paradise Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.16
SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
En son yapımcının güncelleme hakkında verdiği bilgiler ile oyunun içeriği oynadığımız gibi sonlandı.''Ms Jane'' hikaye yolu daha çok ilerletilmiş görünüyor.Diğer karakterler için hala zaman ve güncelleme gerekiyor.''Isabel'' beğendiğim karakterdi.Daha çok onun hikaye yolunun devam etmesini beklerdim.Devamında umarım ona ağırlık verilir.Çevirmenleri tebrik ediyorum.:)(y)

B

bıdıbıdı

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun içerisinde kendi save dosyası mı vardı yoksa ben kaldığım yeri mi unuttum :D

T

tolgakzmz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gayet tatlı bir hikayesi ve gidişatı var. Uzun süredir beklediğim bir oyundu ve beklediğime değdi :)

R

Rayos

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncelleme için eski versiyonu kaldırıp bunu tekrar indirmemiz gerekiyor mu ? Ve save dosyalarını otomatik görcek mi

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Güncelleme için eski versiyonu kaldırıp bunu tekrar indirmemiz gerekiyor mu ? Ve save dosyalarını otomatik görcek mi
Yeni versiyonu baştan indirmeniz gerekiyor, kayıt dosyalarını otomatik olarak görecektir.

R

Riven58

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncellemeyi nası inik oyunun üstüne kurabilirim telefondan 0.9un olabilcek en sonuna geldim nası ordan 0.12ye devam edebilirim

N

Nuada

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şimdiye kadar oynadığım grafik olarak en iyisi fakat sahnesi en az olan oyun. Şimdiye kadar 2 adet sahne çıktı karşıma. Muameleler hariç. Milfy city gibi olsa tam arşivlik oyun.

N

NotEmre

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 24

GENEL BAKIŞ

Connor gençlik hayatını para ve zevke dikkatsizce parayı çarçur ederek geçirmiş birisidir. Ancak üniversitede başarısız bir yıl geçirdikten sonra evine döndüğü gibi hayatı darmadağın bir şekilde başlar. Hayatınızın gidişatı ve insanlarla kurduğunuz ilişki sizin ellerinizde. Ve bir şeyi aklına kazır: Ya zorluklara ayak uydur ya da onu kaybetmeyi göze al!

Paylaşılan Tarih: 02.11.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.12
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.23 GB
Oyun Boyutu APK: 435 MB

Oyun Konuları
Corruption, Footjob, Groping, Milf, Sleep sex, Big ass, Big tits, Exhibitionism, Handjob, Masturbation, Oral sex, School setting, Sex toys, Spanking, Stripping, Titfuck, Vaginal sex , 3DCG, Animated, Male protagonist, Sandbox
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Midnight Paradise oyununu çalıştırın.
En son güncelleme ne zamandı

Üst Alt