Midnight Paradise Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Midnight Paradise Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.16
G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Betadan çıktıııııııııııııııı :)

Enesyuss

Enesyuss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Cidden öğretmen sahnesinden sonra bitiyormu yani büyük hayal kırıklığı 🤦‍♂️

-'StroK!#

-'StroK!#

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Androidte giriş yaptıktan sonra siyah ekran geliyor 10 dk bekledim açmadı oyunu ?

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
O nasıl güncelleme ya? Oyunu açıp oynamam 7 dakika sürdü, o kadar güncellemişler :)

L O R D

L O R D

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
***spoilerlı soru***
En son conor bir ev almıştı o yerde bitiyordu bu oranın devamı mı yoksa aynı sı mı

Ö

Ömür ada

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni güncelleme kaçıncı versiyondan başlıyo

Kaan1453

Kaan1453

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Acaba oyuna ne zaman büyük bir güncelleme gelecek hep küçük güncelleme geliyo

100desperado100

100desperado100

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunda amaç -1 Ahlak veya +1 Ahlak yazan seçeneklere tıklamak mı arkadaşlar ?

T

tahsimhavagi1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir türlü çalışma odasına giremedim tanya’nın ofisine gittiğimdede bişey olmadı biri yardım edebilir mi ?

S

Smtsrglu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni bölüm nezaman gelicek bilgi varmı

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Oyunun son güncellemesi baya kısa yapılmış.Hikaye de değerlendirmeye alınacak bir durum bile yaşanmadı.Sadece hikaye biraz daha genişledi diyebilirim.Biraz daha karakterler üzerinden hikayenin ilerlemesini umuyordum.Sanırım yapımcı oyunu uzun tutacak gibi görünüyor.Baş karakterin hayatında büyük değişikler yaşandı, ancak diğer karakterler üzerinden henüz bir gelişme göremedim.Sadece öğretmen olan Bayan ''Jane'' üzerinden baya ilerleme kat ettik.Diğer karakterler nasıl bir gelişim gösterecek bakalım ileri de göreceğiz.Emeğinize sağlık.:);)(y)

Üst Alt