Measuring My Cum Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe Measuring My Cum Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3
N

near

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun yapımı kesin olarak bırakıldımı internette pek bişey bulamadım yapımcı hakkında chapter 4 gelme ihtimali var mı

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar;

Genelde ben demek istiyorum. FİNAL olmamış oyunları oynamam ama yurt dışındaki bir form üzerinde ki HAYAL kırıklıkları ile ilgili şansa bir yerde bu oyunun yarım bırakıldıgını ögrendim.

Sonra sağolsun AOC ekibi bu oyunu cevirmiş ve az vakit alacagı için denemek istedim. Bu yüzden görüşlerimi beriltmek isterim...

Kısa yazmaya çalışacağım.

1- Oyunda ses ve müzik var.
2- 144 fps ( yani resimler aşırı kaliteli ister iseniz orjinal sitesinden 4K indireblirsiniz) ve SPACE tuşu yani Boşluk tuşu Zoom yapıyor.
3- Renderlar güzel demiştik, animasyonlarda kaliteli 10 üzerinden 11 değil ama 10 nu var. Sırıtmıyor yeterli gene 144 fps.
4- Konusu basit ve sıradan gibi gelse de bir sandbox yok. Bu şöyle artı konuyu takip ediyorsunuz ve o kişinin yerine gecip onun dünyasını ve duygularını öğrenmemizi sağlıyor. Düz hikaye değil zaten son blm 3 de konu başka yerlere evriliken oyun bitiyor.
5- -1 İşte burada Be adam Oyun Güzel ( zaten seceneklere bakın bir çok oyunda olmayan metin boyutu, Grafik özellikleri, seffaflık, yazı boyutu özellikleri var.) niye bırakırsın para için ise bir sürü top. grup var birleşin Win to Win yapın.

Oynayan kaybetmez sadece üzülür... Saygılarım ile...

aynasiz

aynasiz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güzel oyundu, yapımının bırakılmasına üzüldüm.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
lan oyunu indirecektim de şu yorumu görene kadar :d vazgeçtim hiç mi yok oyun başından sonuna kadar
Bu oyunun hikayesi 2 karakter etrafında dönüyor ben oyunu öneririm. Seçimleri unutmuşum ama çok az olması gerekiyor.

kurazcs

kurazcs

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapımcı yeni bir sürüm çıkartana kadar yapımı bırakıldı olarak kalır.
Komple bıraktınız sanmıştım çok üzülmüştüm iyi oldu bunu gördüğüm

Az daha aşağı kaydırınca yapımcının bıraktığını gördüm :D niye ki yani ya, neyse belki bigün canı sıkılır ve döner bekleyelim en iyisi😀👍

Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
bunun şuan ingilizce 4 bölümü çıktı yayından kaldırıldı ibaresi çıkarılırsa iyi olur birde 4 bölüm türkçe gelirse harika olur

K

ka3434

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun yeni sürümü cıktı nezaman gelir türkcesi

1

12lider2071

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncelleme geldi neden yuklemiyorsunuz