Love & Sex: Second Base - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Love & Sex: Second Base

Güncel Sürüm Bilgisi
v.23.11.0a
GhoatRox

GhoatRox

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu uzun süre kapatmadım arkaplanda açıktı save almıyordum çıkmadan 2 save attım yüklediğimde gitti. save problemi olabilir benden kaynaklı mı bilmiyorum ama

demirkan2

demirkan2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Herkes çizimler güzel yazmış. Emin misiniz abi.?? Kötü göründü bana. Neyse mıh indiriyorum :D

C

Cimennbeyza

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android nasıl kurucam yardımcı olabilecek var mı

ErwinRommel

ErwinRommel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok güzel bir oyun kesinlikle türkçe çeviriyi hak ediyor. eyy mackenzie ve murdock duyun sesimizi bu oyunu çeviriverin gari.

D

d.bard

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Acaba bir güncelleme alabilir miyiz?

RobertPattins𝚘n

RobertPattins𝚘n

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu kesintisiz ve hatasız bir şekilde pc sürümünü megadan indirdim boyutu 400mb küsür olduğu yazıyor ama 1.09gb indiriyor.
Fakat asıl sorun arşiv bozuk , dosya bozuk.

XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
Oyunu kesintisiz ve hatasız bir şekilde pc sürümünü megadan indirdim boyutu 400mb küsür olduğu yazıyor ama 1.09gb indiriyor.
Fakat asıl sorun arşiv bozuk , dosya bozuk.
Oyun boyutlari her sürümde değişiklik gösterebiliyor. 1 sürüm sıkıştırmayi tercih eden yapımcı yeni sürümde tercih etmeyebiliyor. Buda kafa karışıklığına yol açabilir. İndirdiginiz boyut güncel oyun boyutudur. Alternatif ten tekrar indirmeyi denebilirmisiniz?

Üst Alt