Life with Mary - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Life with Mary

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
TripKolik

TripKolik

Editör
Kredi
0$
AdultOyunCeviri74.jpg

GENEL BAKIŞ

Adam, en iyi arkadaşı kızının okulda onunla birlikte yaşamasına izin vermesini isteyinceye kadar, birkaç endişesi olan bir hayat yaşar. Bu oyun kararlarınıza göre şekillenecektir.İyi oyunlar.İyi eğlenceler

Paylaşılan Tarih: 15.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: v.1.02 Final
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.88 GB
Oyun Boyutu MAC: 1.86 GB
Oyun Boyutu APK: 427.49 MB

Oyun Konuları
3dcg, adventure, animated, bdsm, big tits, dating sim, group sex, harem, male protagonist, masturbation, mobile game, oral sex, pregnancy, romance, vaginal sex, virgin
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Life with Mary oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - UPLOADHAVEN - GDRİVE

MAC

MEGA - ANONFILE
- GDRIVE

ANDROİD

MEGA - ZIPYYSHARE

GÖRSELLER

adultoyunceviri67067_66967_5.jpg adultoyunceviri67068_3jj_1.jpg adultoyunceviri67069_5kk.jpg adultoyunceviri69889_119.jpg adultoyunceviri69890_15.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
KeremHp

KeremHp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynamıştım sanki tanıdık geldi

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Öncelikle oyun bir romantizm oyunu arkadaşlar.Oyunun ilk başları oldukça uzun sürüyor ve herhangi bir sahne yok.Yani oyuna büyük fanteziler bekleyerek girmeyin.Romantik bir hikaye var ve bu hikaye gerçekten çok uzun sürüyor.Oyunun render kısmına gelecek olursak;oyunda bulunan fazla render yok ve bunların çoğu neredeyse hikayenin sonlarına doğru saklanmış.

Oyunun bu denli romantik hikaye odaklı olması ve çok uzun sürmesi bazı oyuncuları bayabilir.Hikaye kısmına gelecek olursam:eek:yunda gayet normal bir hikaye işlenmişti.Yani hikaye için kendinizi çok yükseltmeyin ya da fazla bir beklenti içine girmeyin.Oyun tamamiyle çerezlik bir oyun olmuş.Romantik hikaye tarzı oyunları seven arkadaşların ilgisini çekebilir ancak aklınızda bir fantezi veya bolca render varsa,bu oyun sizin için bunları karşılayamaz.Sonuçta bir oyun herkese hitap etmek zorunda değil ancak görünen köy klavuz da istemez.
Oyundaki çoğu şeyi de eksik bulabilirsiniz.Oyunun eski oyunlardan birisi olduğunu belirtmekte fayda var.Bu kadar eski olmasına rağmen;render her ne kadar az da olsa ve bu renderlar oyunun sonuna saklanmış dahi olsa da,iyi bir iş çıkarılmış.

Keşke her gün makarna yemeseydik o zaman biraz daha iyi olabilirdi :D

Çok büyük bir beklenti içine girmeden oyunu oynarsanız keyif alırsınız.Oyunun eski oyunlardan biri olduğunu unutmayın,buna rağmen görselleri kesinlikle kötü değil.Canınızı sıkabilecek konular ise;renderların yetersiz kalması ya da renderların sonlara doğru saklanmış olması olabilir ancak adı üstünde oyun eski bir oyun ve şans verilmeye değer.Bunlar tamamiyle benim kişisel görüşlerim.Romantik hikaye tarzı oyunları seven arkadaşlar belki de bu oyuna bayılabilirler.

Bu arada Mike ben senin kafasına şıçayım.Oynayacak olursanız ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız,tam bir kafana soqum olayı yaşanıyor :D

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar;

Geldik güzel bir oyunun daha sonuna ve degerlendirmemize. Adından da anlaşılacagı gibi Mary adındaki kızımız ile ilgileniyor ve yetiştiriyoruz. Konusu sıradan gibi görünsede karekterlerin ruhları ve durumları iyi yansıtılmış. Bir kere kesinlikle bir tavlama, baştan cıkarma, görev yap kalp topla oyunu falan değil. Burada Mary hayatı çok güzel hem bir genç kız, hemde tam kadınlıga, olgunluga geçiş dönemi olarak çok iyi yansıtılmış. Hikaye sizi içine cekiyor ve zevk ile oynuyorsunuz.

Yapacagınız seçimler önemli değil, ÇOK ÖNEMLİ. Sadece oyun sonunu değil, konuyu ve konuşmaları değiştirdigi gibi kızınızı da kaybediyorsunuz ( bile bile yanlış secimler yapıp denedim). Oyunun başında iseniz babası gelip alıyor, ortasında iseniz annesi gelip alıyor. Sonunda iseniz tek başınıza yaşlanıyorsunuz. Yani mutlu son için uçkurunuza sahip olun. :)

Ben 6 tane son gördüm. Deminde söylediğim gibi;
1- Kıza güven vermedim. Babası götürdü.
2- Aldattım annesi gelip götürdü.
3- Tek onu seçtim.( burasını açıklıyacagım) sonra reddettim sap gibi kaldım. Yaşlandım.
4- Tek onu seçtim. Mutlu son + bebek
5- Mary ve Arkadaşını seçtim Mutlu son + bebek + Arkadaşıda arada bir katılıyor.
6- Mary ve Arkadaşını seçtim Mutlu son + bebek + Arkadaşıda hamile ama bizden değil.

Gelelim oyunun teknik analizine 2019-2020 oyunu olmasına ragmen gerek resimler gerek animasyonlar beni tatmin etti. Çizimler başarılı. Oyunun başında aslında hareketli animasyon yok bu da sizi sıkabilir ama işler rayına oturmaya başlayınca animasyonlarda akmaya başlıyor. Oyun aslında 16 tane ana blmden oluşuyor. Ama bunu anlıyamıyorsunuz. Gri / siyah noktalı ekran cıktımı oyun içinde otomatik blm. geçiyor( oyun dosyalarını açtım baktım huyum kurusun). Ayrıca 38 veya 36 tane aminasyon var oyunda seçimlerinize göre bunlar acılıyor. Ses ve müzik olmaması büyük dezavantaj. Bu yüzden zaten 4 yıldız verdim.

Son olarak bir kaç tiyo verip sizlerin takdirine bırakıyorum. Eski sevgilinize bir ad vereceksiniz ve oyun bu isim ile size bir karekter cıkaracak, onun ile takılırsanız kıza bye bye. Göl sahnesinde size Mary soracak kız arkadaşımıda istiyormusun düşünürmüsün diye, evet dersen 3 lü olacak AMA ( diger kızı tek yakalayıp yapma) teke tekde yaparsan gene Mary bye bye. Ve oyununda bir evelenme evlenmeme sorusu var buda sonu etkiliyor.

Saygılarım ile....

nankatsu_13

nankatsu_13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
mega linkinde trendlinkler . com diye bir siteye yönlendiriyor uploadda sıkıntılı.

Okay batu

Okay batu

Kayıtlı Üye
Kredi
14$
Discordan nedensizce ban yedim açabilir misiniz

Üst Alt