Leap Of Faith - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Leap Of Faith

Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 8
B

basedilmez54

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Türkçe çeviri si yapılırsa çok iyi olur. Kesinlikle oynadığınızda değer dostlar

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Türkçe çeviri si yapılırsa çok iyi olur. Kesinlikle oynadığınızda değer dostlar
Türkçe çevirisi yok ama yapay zeka çevirisi var istersen.

Shipowner

Shipowner

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
0$
Yeni bitirdim hikayesi gercekten beni etkiledi ağladığım yerler oldu kahkahaya boğulduğum yerler oldu herkese tavsiye ederim özellikle müziklerine bayıldım her sahne icin özenle secilmiş gibi en azından benim zevkime uygundu gercekten beğendiğim nadir oyunlardan biri.

C

cek123cek

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mixdrop linki patlamış , yenileyebilir misiniz teşekkürler

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Son zamanlarda oynadığım en başarılı oyunlardan bir tanesi, gerek hikayesi: ambiyansı, karakterleri, esprili ortamı, animasyonları olsun her şey mükemmeldi. Global oyun forumlarında 4.5 yıldız üstü almış bir oyundan da bu beklenirdi. Yapımcımız ''Drifty'' ilk oyununa göre muazzam işler başarmış. Açıkçası oyunumuzun DrPinkCake'in ''Acting Lessons'' ve ''Being a DIK'' i kadar başarılı olduğunu söyleyebilirim, bunu hiçbir şekilde abartmadan söylüyorum. Oyunumuzun hikayesi çok başarılı, belli kısımlarda eksiklikler var ancak ben hikayeyi çok iyi buldum. Her karakterin kendine has bir havası var, aynı zamanda oyundaki bütün karakterlerin hikayesi sizlere çok iyi bir şekilde hissettiriliyor. Yaptığınız seçimlerin hepsinin neredeyse bir etkisi oluyor, bundan dolayı seçimlerinize dikkat edin. Oyundaki bütün karakterler ile birliktelik yaşamanız mümkün değil, bundan dolayı birçok kayıt dosyasından ilerleyin ve her kayıt dosyasında sadece bir karakterden ilerlemeye çalışın. Bu dediğim çift olan veya çift olma potansiyeli olan karakterler için geçerli değil, çünkü belli karakterler ile çoklu bir ilişkiniz olabiliyor.

Oyunda çektiğiniz fotoğrafların bile bir öneminin olduğunu söylemem lazım, seçtiğiniz seçenekleri seçerken bazen telefonunuzu ve telefonunuzdaki sosyal medya programını yani ''Nuke'' kontrol etmeyi unutmayın. Bazı kısımlarda belli seçenekleri uzatmayın, çünkü telefondaki saate göre belli sahneleri kaçırmanız muhtemel, özellikle özel jetteki sahnelere dikkat edin. Oyunun kırılma anı ise Lexi'nin evinde kaldığınız gün olacak, bu dediğim bir spoiler değil ancak bir karakteri seçmeli ve ondan devam etmelisiniz. Bütün karakterler ile devam etme şansınız yok :) Sık sık telefonunuzu ve telefondaki uygulamalarınızı kontrol etmeyi unutmayın.

Oyundaki bütün karakterleri beğendiğimi söyleyebilirim, hepsi çok güzel bir şekilde modellenmiş. Yapımcı belli yerlerdeki karakter mimiklerini çok iyi yapmış ancak belli yerlerde çok fazla zorladığı için karakterlerin mimikleri biraz tuhaf olmuş. Karakterlerin hiçbirine kötü demek şansım yok, aynı zamanda hareketli animasyonların iştah kabartan türden olduğunu söylemem lazım. Hareketli animasyon sahnelerine gerçekten çok uğraşılmış ve çoğu hareketli animasyon sahnesi muazzam derecede güzel olmuş. Oyundaki erkek karakterleri de başarılı bulduğumu söyleyebilirim, özellikle oyundaki Chris karakteri bir çok yönüyle Acting Lessons'daki Derek'e benziyor.

Bu oyun sizlere sadece hikaye ve hareketli animasyon sahnesi sunmuyor, aynı zamanda oynarken oyunu yaşıyorsunuz. Belli sahnelerde duygulanmanız çok muhtemel. Oyunun sizleri gülmekten yerlere yatıran , sizleri derinden etkileyen ve derinden düşündüren birçok sahnesi var. Açıkçası uzun zamandır oynadığım en başarılı oyunlardan bir tanesi oldu, oynarken oyundan asla sıkılmadım ve tekrar tekrar oynayarak oyundaki bütün sahneleri açmaya çalıştım.

Oyun sizleri gerçekten çok güzel bir biçimde içine çekiyor, özellikle oyundaki müzik seçimlerinin harika olduğunu söylemem lazım. Oyunda sadece bir tane müzik bulunmuyor, yapımcı birçok sahne için farklı müzikler seçmiş ve yapımcının oyuna bu denli uğraşması beni gerçekten çok etkiledi. Açıkçası oyunumuzun DrPinkCake kalitesine çıkabilmiş nadir oyunlardan biri olduğunu düşünüyorum.

Oyunumuzun bütün sonlarını beğendiğimi söyleyebilirim, içlerinden bir tanesi bile benim açımdan kötü değildi. Belli karakterlerin sahnelerini açmak için çok uğraştım ve birçok seçenek denedim, oyun kaliteli olunca ister istemez tekrar tekrar oynama istediği uyandırıyor. Açıkçası birçok oyuncuyu derinden etkileyecek birçok sahne var, dediğim gibi oyunu sadece oynamıyor aynı zamanda yaşıyorsunuz ve bunu kesinlikle her oyun sizlere hissettiremez. Oyunun içinde biraz da drama olunca ve bu drama etkili de olunca DrPinkCake'in ismini anmak istedim. Bu oyun drama yönünde çok ileri gitmemiş ve bizlere mutlu bir son sunmuş ancak oyunumuzun birçok yönüyle ''Acting Lessons'' a benzediğini söylemem lazım. Oyun henüz Adult Oyun Çeviri'de final yapmamış, umarın en kısa sürede final sürümü eklenir, aynı zamanda bu oyununun kesinlikle Türkçe çevirisi gelmeli, bu kalitede bir oyununun çevirisi için geç bile kalındığını düşünüyorum.

Yapımcımız Drifty'nin yeni oyunlarını sabırsızlıkla bekliyor olacağım. İlk oyununda bunu yapan bir sonraki oyunlarında neler yapmaz :D Tabii birçok yapımcıdan da fikir ve yardım aldığını da göz önünde bulundurmak lazım. Oyunun sonunda bu isimlerin kim olduğunu da görebilirsiniz :)
hocam bu oyunda hollyi nasıl tavlayabilirim yok mu bir yolu ilk tanıştığımızda ilk görüşte aşka inanırmısın deyip duruyorum ama yinede 3lü sahne yapamıyorum lexy holy ve mc arasında . ikisi öpüşüyor ama ondan sonra hollyide aramızda görme sahnesi seçilebilir olmuyor neyi eksik yapıyorum. eğer hatırlıyorsanız lütfen yardım edin .

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
hocam bu oyunda hollyi nasıl tavlayabilirim yok mu bir yolu ilk tanıştığımızda ilk görüşte aşka inanırmısın deyip duruyorum ama yinede 3lü sahne yapamıyorum lexy holy ve mc arasında . ikisi öpüşüyor ama ondan sonra hollyide aramızda görme sahnesi seçilebilir olmuyor neyi eksik yapıyorum. eğer hatırlıyorsanız lütfen yardım edin .
Oynamayanlar bakmasın, spoiler!

Merhaba, o sahneyi elde etmeniz biraz zor, yaptığınız seçimlerin çok büyük etkisi oluyor. Hatırladığım kadarıyla en zor o sahneyi alıyorsunuz. Yaptığınız seçimlerin puanları oluyor, bir şekilde hem Holly'nin hem de Lexy'nin puanlarını toplamanız gerekli, oyunun İngilizce bir rehberi var ancak çok karışık. İlla ki ''ben bu sahneyi de elde edeceğim'' diyorsanız bu rehberi takip etmeniz gerekli. Benim de oyunu oynamamın üzerinden çok uzun zaman geçti, ondan dolayı seni yanlış bilgilendirmek istemem.

Ekli dosyalar

• Leap Of Faith Rehber İngilizce.pdf
    3.5 MB · Görüntüleme: 3
N

Necromancerr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Biraz hortlatma misali oldu ancak benim nedense lexi yolundan sonra oyuna giresim gelmedi nedense kendimi mc ile bağdaştırdım bu hissiyatı diğer hiçbir oynadığım oyunda hissetmemiştim nedense buna en yakın hissiyatı badik vermişti ancak yapımcının ilk oyunu olmasına rağmen çok başarılı bir oyundu kesinlikle oynamayı düşünen arkadaşlara tavsiyemdir

Üst Alt