Leap Of Faith - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Leap Of Faith

Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 8
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
1,220
Çözümler
2
Tepki puanı
2,905
Konum
Rüzgarın savurduğu yaprak parçasında...
Puan
0
Kredi
0$
AdultOyunCeviri112.jpg
GENEL BAKIŞ

Bir gün uyanıyorsun, hayatta yaşadığından çok daha fazlası olduğunu fark ediyorsun. 2 yılını kayıp aşk yüzünden kaybettikten sonra, sonunda farklı bir hayat yaşamak istiyorsun. Yapacağın seçimler seni hiç beklemediğin sonuçlara götürebilir...

Paylaşılan Tarih: 01.01.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Bölüm 8
Platformlar: Windows, Mac,Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 6.78 GB
Oyun Boyutu MAC: 6.77 GB
Oyun Boyutu APK: 1.55 GB
Yapay zeka çevirisine ulaşmak için: TIKLAYIN

Oyun Konuları
3dcg, Male protagonist, Big boobs, Big ass, Animated, Romance, Handjob, Vaginal sex
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Leap Of Faith oyununu çalıştırın.


İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - PIXELDRAIN

MAC

MEGA


ANDROİD

MEGAGÖRSELLER

AdultOyunCeviri113-min.png AdultOyunCeviri114-min.png AdultOyunCeviri116.jpg AdultOyunCeviri115.jpg

 
Son düzenleme:
Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
2,810
Çözümler
17
Tepki puanı
4,196
Konum
Dawn FM
Puan
0
Kredi
0$
O önceki sürüm degil mi ben son sürüm için dedim türkçe ceviri lazim diye
Halihazırda Yapay zeka çevirisi varsa yeni sürümü tekrar yapay zeka ile çevrilir. Çeviri için net bir süre veremem fakat yapay zekalara toplu olarak bir güncelleme gelecek.
 
E

emrahkulak1

Kayıtlı Üye
Katılım
14 Ağu 2020
Mesajlar
7
Tepki puanı
0
Puan
0
Kredi
0$
türkçe çeviri bekliyoruz çok sevgili ekibimizden kalp <3
 
AST3R1X

AST3R1X

Doğasever
Katılım
14 Ara 2020
Mesajlar
9
Tepki puanı
2
Puan
0
Kredi
0$
Piyasanın belli olmayan nadide parçalarından kesinlikle tavsiye ederim devamını dört gözle bekliyorum
 
Dr.Finisher

Dr.Finisher

Kayıtlı Üye
Katılım
30 Ağu 2020
Mesajlar
69
Tepki puanı
1
Puan
0
Kredi
0$
Android mega linkinde dosya yok!?
 
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Katılım
30 Ocak 2021
Mesajlar
383
Tepki puanı
587
Yaş
27
Konum
Eskişehir
Puan
0
Kredi
5$
Son zamanlarda oynadığım en başarılı oyunlardan bir tanesi, gerek hikayesi: ambiyansı, karakterleri, esprili ortamı, animasyonları olsun her şey mükemmeldi. Global oyun forumlarında 4.5 yıldız üstü almış bir oyundan da bu beklenirdi. Yapımcımız ''Drifty'' ilk oyununa göre muazzam işler başarmış. Açıkçası oyunumuzun DrPinkCake'in ''Acting Lessons'' ve ''Being a DIK'' i kadar başarılı olduğunu söyleyebilirim, bunu hiçbir şekilde abartmadan söylüyorum. Oyunumuzun hikayesi çok başarılı, belli kısımlarda eksiklikler var ancak ben hikayeyi çok iyi buldum. Her karakterin kendine has bir havası var, aynı zamanda oyundaki bütün karakterlerin hikayesi sizlere çok iyi bir şekilde hissettiriliyor. Yaptığınız seçimlerin hepsinin neredeyse bir etkisi oluyor, bundan dolayı seçimlerinize dikkat edin. Oyundaki bütün karakterler ile birliktelik yaşamanız mümkün değil, bundan dolayı birçok kayıt dosyasından ilerleyin ve her kayıt dosyasında sadece bir karakterden ilerlemeye çalışın. Bu dediğim çift olan veya çift olma potansiyeli olan karakterler için geçerli değil, çünkü belli karakterler ile çoklu bir ilişkiniz olabiliyor.


Oyunda çektiğiniz fotoğrafların bile bir öneminin olduğunu söylemem lazım, seçtiğiniz seçenekleri seçerken bazen telefonunuzu ve telefonunuzdaki sosyal medya programını yani ''Nuke'' kontrol etmeyi unutmayın. Bazı kısımlarda belli seçenekleri uzatmayın, çünkü telefondaki saate göre belli sahneleri kaçırmanız muhtemel, özellikle özel jetteki sahnelere dikkat edin. Oyunun kırılma anı ise Lexi'nin evinde kaldığınız gün olacak, bu dediğim bir spoiler değil ancak bir karakteri seçmeli ve ondan devam etmelisiniz. Bütün karakterler ile devam etme şansınız yok :) Sık sık telefonunuzu ve telefondaki uygulamalarınızı kontrol etmeyi unutmayın.


Oyundaki bütün karakterleri beğendiğimi söyleyebilirim, hepsi çok güzel bir şekilde modellenmiş. Yapımcı belli yerlerdeki karakter mimiklerini çok iyi yapmış ancak belli yerlerde çok fazla zorladığı için karakterlerin mimikleri biraz tuhaf olmuş. Karakterlerin hiçbirine kötü demek şansım yok, aynı zamanda hareketli animasyonların iştah kabartan türden olduğunu söylemem lazım. Hareketli animasyon sahnelerine gerçekten çok uğraşılmış ve çoğu hareketli animasyon sahnesi muazzam derecede güzel olmuş. Oyundaki erkek karakterleri de başarılı bulduğumu söyleyebilirim, özellikle oyundaki Chris karakteri bir çok yönüyle Acting Lessons'daki Derek'e benziyor.


Bu oyun sizlere sadece hikaye ve hareketli animasyon sahnesi sunmuyor, aynı zamanda oynarken oyunu yaşıyorsunuz. Belli sahnelerde duygulanmanız çok muhtemel. Oyunun sizleri gülmekten yerlere yatıran , sizleri derinden etkileyen ve derinden düşündüren birçok sahnesi var. Açıkçası uzun zamandır oynadığım en başarılı oyunlardan bir tanesi oldu, oynarken oyundan asla sıkılmadım ve tekrar tekrar oynayarak oyundaki bütün sahneleri açmaya çalıştım.

Oyun sizleri gerçekten çok güzel bir biçimde içine çekiyor, özellikle oyundaki müzik seçimlerinin harika olduğunu söylemem lazım. Oyunda sadece bir tane müzik bulunmuyor, yapımcı birçok sahne için farklı müzikler seçmiş ve yapımcının oyuna bu denli uğraşması beni gerçekten çok etkiledi. Açıkçası oyunumuzun DrPinkCake kalitesine çıkabilmiş nadir oyunlardan biri olduğunu düşünüyorum.

Oyunumuzun bütün sonlarını beğendiğimi söyleyebilirim, içlerinden bir tanesi bile benim açımdan kötü değildi. Belli karakterlerin sahnelerini açmak için çok uğraştım ve birçok seçenek denedim, oyun kaliteli olunca ister istemez tekrar tekrar oynama istediği uyandırıyor. Açıkçası birçok oyuncuyu derinden etkileyecek birçok sahne var, dediğim gibi oyunu sadece oynamıyor aynı zamanda yaşıyorsunuz ve bunu kesinlikle her oyun sizlere hissettiremez. Oyunun içinde biraz da drama olunca ve bu drama etkili de olunca DrPinkCake'in ismini anmak istedim. Bu oyun drama yönünde çok ileri gitmemiş ve bizlere mutlu bir son sunmuş ancak oyunumuzun birçok yönüyle ''Acting Lessons'' a benzediğini söylemem lazım. Oyun henüz Adult Oyun Çeviri'de final yapmamış, umarın en kısa sürede final sürümü eklenir, aynı zamanda bu oyununun kesinlikle Türkçe çevirisi gelmeli, bu kalitede bir oyununun çevirisi için geç bile kalındığını düşünüyorum.

Yapımcımız Drifty'nin yeni oyunlarını sabırsızlıkla bekliyor olacağım. İlk oyununda bunu yapan bir sonraki oyunlarında neler yapmaz :D Tabii birçok yapımcıdan da fikir ve yardım aldığını da göz önünde bulundurmak lazım. Oyunun sonunda bu isimlerin kim olduğunu da görebilirsiniz :)
 
Madara Uchiha

Madara Uchiha

Kayıtlı Üye
Katılım
3 Eki 2021
Mesajlar
10
Tepki puanı
6
Puan
0
Kredi
0$
Şu oyunun hikayesi ve kalitesi yüzünden Türkçe çevirisi gelmeli bence her ne kadar benim haddime mi bilmiyorum fakat bu oyunun Türkçe çevirisi gerçekten gelmeli
 
Artemisia

Artemisia

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Katılım
3 Haz 2021
Mesajlar
21
Tepki puanı
6
Puan
0
Kredi
0$
Böyle kaliteli bir oyunun Türkçe çevirisi lütfen gelsin artık.
 
SakinZeytin

SakinZeytin

Kayıtlı Üye
Katılım
4 Ağu 2020
Mesajlar
150
Tepki puanı
69
Puan
0
Kredi
0$
Android için başka bir indirme opsiyonu ekleyebilir misiniz? Megada indirme yapmak için para istiyor
 
Üst Alt