Innocent Witches - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Innocent Witches

• Konuyu başlatan XRP
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.0.10 Beta
X

XxXipeXxX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun içinde dil dosyaları var fakat sırf kendim için çeviremem ing. oynar geçerim. google aramasında siteniz çıkıyor ve üye olmadan içerik görülemiyor. milleti neden yoruyorsunuz söyleyin admine 1000 tane fake üye eklesin geçsin. saygılar.

Korisch

Korisch

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun içinde dil dosyaları var fakat sırf kendim için çeviremem ing. oynar geçerim. google aramasında siteniz çıkıyor ve üye olmadan içerik görülemiyor. milleti neden yoruyorsunuz söyleyin admine 1000 tane fake üye eklesin geçsin. saygılar.
Oyunun içinde dil dosyaları olabilir onu herkes de görebilir önemli olan ''Yapımcının'' bize türkçeye çevirebilmemizin için önemli dosyayı vermesidir ve bir diğer konu ise emeğimizin karşılığı gibi düşünün üye olarak oyun indirmeyi bunda bir şey yok.

EistBjorn

EistBjorn

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oyunu indirdim. Ama vasat ingilizce seviyem ile çöp edemeyeceğim kaliteli bir oyun. Yorumları okudum şuan için çevirisi çok mümkün değil gibi, yapımcı gerekli dosyaları paylaştığında çevirisini görmek için can atıyorum. ( En son tresure of nadia ya böyle bir yorum yapmıştım ve aoç ekibi bir sürpriz yaparak çevirisini yapmıştı. Final vermeden böyle bir sürprizle karşılaşacağıma dair bir umut var içimde :) )

Madrox

Madrox

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun lisanslı sürüme mi döndü? Oyuna girince atıyor.

Helios18

Helios18

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Türkçesi gelmeli bu oyunun ya baya iyi

S

strgshd24

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android üzerinde giriş logosunda takılı kalıyor açılmıyor