High Rise Climb Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe High Rise Climb Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.92a
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
diko15 Oyunun konularında Sandbox yazıyor yani açık dünya olduğu anlamına geliyor.

K

Kobra3041

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu angela ile nasıl yüzleşicez alkol konusunda yardım eder misiniz?

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sandbox(açıkdünya) genelde sevmem ama idare eder oynanır.

Mersinli33

Mersinli33

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
High Rise Climb oyununda 2 bölüme nasıl geçeceğiz veya 2 bolum varmı oyunda hepsi görevler bitti hep aynı şeyler oluyor ama karakterin sevgilisi ile sarhoş iken konuşma görevini yaptım kıza söz verdim birakmiycam seni diye ama onaylanmıyor görev discort grubuna sorayim dedim 10dk bekledim mesaj atamıyorum delirdim ya

S

Silinen üye 28892

High Rise Climb oyununda 2 bölüme nasıl geçeceğiz veya 2 bolum varmı oyunda hepsi görevler bitti hep aynı şeyler oluyor ama karakterin sevgilisi ile sarhoş iken konuşma görevini yaptım kıza söz verdim birakmiycam seni diye ama onaylanmıyor görev discort grubuna sorayim dedim 10dk bekledim mesaj atamıyorum delirdim ya
Mesaj attığınızda hata alıyorsanız, Discord hesabınıza ait olan mailinizi doğruladıktan sonra tekrar mesaj atmayı deneyin.

D

Demr

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
CLOUD dan pc ye indirmeleri ve kurulumu nasıl yapabiliriz

S

Silinen üye 28892

CLOUD dan pc ye indirmeleri ve kurulumu nasıl yapabiliriz
İndirme bağlantısına girdikten sonra, sağ üstteki mavi butona basın. .zip uzantılı dosya inecektir. Dosyayı açtıktan sonra içindekileri masaüstüne sürükleyin. Daha sonra .exe uzantılı dosyaya tıklayarak oyuna giriş yapın.

imbusymom

imbusymom

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
walkthrough dosyası veya bakabileceğimiz bir site var mı ? yapımcının kendi sitesine girilmiyor paylaşmış ama yardımcı olursanız sevinirim

Z

Zort3

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Başkan oyunun apk versiyonunda ses yok sadece hileler kısmına tıklayınca click sesi geliyor onun dışında 0 ses var mı bir çözüm discord kullanmıyorum

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Başkan oyunun apk versiyonunda ses yok sadece hileler kısmına tıklayınca click sesi geliyor onun dışında 0 ses var mı bir çözüm discord kullanmıyorum
Oyunun ses ayarlarını kontrol eder misiniz belki kapanmış olabilir

Üst Alt