Happenstance Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Happenstance Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.90
D

dijitaltakipci

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyuna girmiyor "HATA BİLDİR" hani şu yoksay deyince internet erişimi vs.. sorunu. 1-2 oyunda daha vardı bu problem. onları yazmadım gerçi zaten yazan olduğu için. ama bundan sonra her birini bildirmeyi düşünüyorum belki gözünüzden kaçmıştır yada sorun yeni başlamıştır diye. maksat geri dönüş bilgilendirme olsun

E

Emir5252

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya bu geri alma olayı nasıl geçiliyor telefonda sinir küpü oldum

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Ya bu geri alma olayı nasıl geçiliyor telefonda sinir küpü oldum
Dokunmatik Ekran Kontrolleri

Aşağı Kaydırma: Arayüzü gizler.

Sola Kaydırma: Geri sarar.

Sağa Kaydırma: Atlama modunu açar.

Sola&Sağa Kaydırma: Hızlı menüyü açar-kapatır.

2 Kere Sola&Sağa Kaydırma: Oyun menüsünü açar.

Kayıtlara Basılı Tutma: Basılı
tutulan kaydı siler.

mashquee

mashquee

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
tekrardan bir internet erişiminiz bulunmamaktadır hatası alıştık artık düzeltmemeye devam :)

S

Srkn4848

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun bozuk bildiğiniz bozuk hani geri al diyo ekranı sola kaydır diyor nerdeyse ekranı yerinden çıkarcam bi türlü sola kaymıyor ayrıetten bozuk bi oyun oldunu herkez söylüyor neden oyunu düzeltmiyosunuz artık yeni oyunlarda gelmiyor yeni bişelet getirin artık ayıptır ya okadar para veriyoz

I

illegalycl

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunda da giriş problemi var indirdiğim 5 oyundan 4ünde login sorunu mevcut sayın adminler ne zaman düzeltilecek

Leão Frosty

Leão Frosty

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Acik Dunya mi yoksa Gorsel Roman mi bu oyun

Üst Alt