Goons Raid Her Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Unity Türkçe Goons Raid Her Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0.1
O

ozkr.5

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam acil yardım clara ile bilgisayara oturdum güveni daha fazlaydı güven rotasından gittim ama bitmiyor

S

shadowsc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunun 2. oyunu cıktı mı? adı belki farklı cıkmıştır. siz takip ettiginiz için daha iyi bilirsiniz? yapımcılarını falan biliyorsunuzdur. cunku oyunun sonunda lara croft un başka maceralara adım atacagını söyledi. ve bu sekilde bitti oyun.

jsdnkjnk38

jsdnkjnk38

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunun 2. oyunu cıktı mı? adı belki farklı cıkmıştır. siz takip ettiginiz için daha iyi bilirsiniz? yapımcılarını falan biliyorsunuzdur. cunku oyunun sonunda lara croft un başka maceralara adım atacagını söyledi. ve bu sekilde bitti oyun.
Bende oynamak isterim ama bulamadım sitede.

jsdnkjnk38

jsdnkjnk38

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admin, bu oyunun devam oyunu varmı? Oyun sınunda öyle birşey diyor.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Oyunumuzun herhangi bir devam oyunu yok, yapımcımız hali hazırda şu an Lust Is Stranger adlı bir oyunu geliştirmekte. Burada bulamadığınız oyunları İngilizce isimleri ile aratarak global oyun forumlarında aramanız daha iyi olacaktır. Yapımcımızın Hack'n Stalk - Hack'n Stalk 2.0 - Hack'n Stalk 3 adlı 3 tane daha oyunu var. Bunların içerikleri farklı, sanırım Hack'n Stalk ve Hack'n Stalk 2.0 Adult Oyun Çeviri sitesinde var. Goons Raid Her oyununun devamı ilerleyen yıllarda gelebilir ancak yapımcı bununla ilgili kesin bir şeyler söylemedi, dediğim gibi şu an Lust Is Stranger adlı bir oyunu geliştirmekte, onun yapısı da bu oyuna benziyor ancak dediğim bu oyun henüz final yapmadı :)

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Oyunumuzun herhangi bir devam oyunu yok, yapımcımız hali hazırda şu an Lust Is Stranger adlı bir oyunu geliştirmekte. Burada bulamadığınız oyunları İngilizce isimleri ile aratarak global oyun forumlarında aramanız daha iyi olacaktır. Yapımcımızın Hack'n Stalk - Hack'n Stalk 2.0 - Hack'n Stalk 3 adlı 3 tane daha oyunu var. Bunların içerikleri farklı, sanırım Hack'n Stalk ve Hack'n Stalk 2.0 Adult Oyun Çeviri sitesinde var. Goons Raid Her oyununun devamı ilerleyen yıllarda gelebilir ancak yapımcı bununla ilgili kesin bir şeyler söylemedi, dediğim gibi şu an Lust Is Stranger adlı bir oyunu geliştirmekte, onun yapısı da bu oyuna benziyor ancak dediğim bu oyun henüz final yapmadı :)
Admin, bu oyunun devam oyunu varmı? Oyun sınunda öyle birşey diyor.
Oyunumuzun devamı ile ilgili kesin bir bilgi yok. Yukarıda yazdıklarım sizin için açıklayıcı olacaktır.

jsdnkjnk38

jsdnkjnk38

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba, aradan biraz vakit geçti. Acaba Lara Croft benzer oyunlar geldimi. Bir de Başrol kahramanın kadın olduğu oyunlar önerirmisiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

A

Arwen48

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Baş kahramanımızın helaya bile güneş gözlüğü ile gittiği ve NTR üzerine kurulu olan bir oyun pek benim zevkime uygun değil açıkçası aşkı seçerseniz pek sahne göremezsiniz zaten 2 kadın var aşkı seçen 1 kadına sahip olabilir. Oyunun sahnelerin %80 NTR söylemiş olmak istiyorum oynamak isteyen arkadaşlarımıza.

Çeri

Çeri

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
güzel oyun ama beklenen sex sahneleri yok daha cok güzel bir macera oyunu tadında

N

nugunugu2331

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Linke tıklayıp bekliyip bir daha tıklıyorum ama sürekli alakasız sayfalara atıyor. Oyunu yükleyemiyorum.

K

Ketuli

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hocam bu tarz oyun önerileriniz varmıdır unity olmasına gerek yok

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Linke tıklayıp bekliyip bir daha tıklıyorum ama sürekli alakasız sayfalara atıyor. Oyunu yükleyemiyorum.
Oyunun ilk sayfasında oyun konusunun altında indirme linkleri bulunacak oradan kendi platformunuz için (Pc ise Windows, Iphone harici telefonlar için Android) belirtilen linklerden birine tıklayınız o sizi ilkinde 5 saniyelik bir reklama yönlendirecek ardından butona bastığınızda yeni bir sayfa açılacak açılan sayfayı kapatınız ve tekrar 5 saniye bekleyiniz ardından tekrar butona basınız ve sizi indirmek istediğiniz oyunun dosyasına götürecektir.

J

jonysins3141

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun dosyasını yüklüyorum ancak exe dosyasına basınca 1 sn sonra hemen kapanıyor yönetici olarak da çalıştırdım Windows defender de sildim virüs uygulamalarıni da sildim ama bir türlü açılmadı bilgisayarin Rami 8 alanı 500 GB ekran kartı mevcut ama açmıyor lütfen acilennnn yardım lütfen

F

ferhat3659

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna ön yargıyla başladım görseller, render falan kötü ama ön yargımı kırıp oynamak istedim iyi ki de kırmışım çünkü mütevazi bir kızın zaman ilerledikçe nasıl azgın bir kadına dönüştüğünü izlemek etkiledi beni açıkcası bu tarz bildiğiniz bir oyun var mıdır acaba? başrolde mütevazi bir kadın olan ama olaylar geliştikçe azgın birine dönüşen? :D

Üst Alt