Girl House - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Girl House

Güncel Sürüm Bilgisi
1.5.2 Extra
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Uzun zamandır final yapmış bir oyun bekliyordum.Adult Oyun Çeviri daha çevirmedi ancak çevrilmiş kısmını Türkçe,final sürümünü ise İngilizce oynadım.Zaten final sürümü çok kısa sürüyor ve oyunun basit bir İngilizcesi var.

Oyunun hikayesi idare eder düzeydi,gene bildiğimiz ev hikayelerinden.Bu tip oyunlarda hiçbir zaman -en azından hikaye için - beklentimi arşa çıkarmıyorum.Hikaye diğer oynamış olduğum ev ortamında geçen oyunlara göre biraz farklıydı.Kesinlikle hikaye anlamında tatmin oldum.Oyunun görselleri ve karakterleri adeta akıyordu,hareketli animasyonlarını da başarılı buldum.Aynı zamanda yapımcımız bir önceki oyunu olan ''My Cute Roommate'' 'e bir gönderme yapmış,bu oyunu da oynamış iseniz göreceğiniz şeyi çok beğeneceksiniz.

Oyunumuzun güzel bir görev sistemi var ancak ipuçları cümleler ile veriliyor,yani biraz kafanızı çalıştırmanız gerekli.Bazı kısımlarda inanın çok zorlanacaksınız ama buna değecek.Kimi yerlerde görevlerin bazılarını yapamayacaksınız ya da belli problemlerin nasıl yapıldığını da çözemeyeceksiniz.İnanın bunların hepsini ben de yaşadım ancak biraz uğraşla her şey hallediliyor.Özellikle yapamadığım şeyleri kimi zaman internetteki videolar ile,kimi zaman ise çeşitli forumlara bakarak yaptım.Benim takıldığım sadece 2 görev oldu,onları da çözmem ya da bulmam maksimum otuz dakikamı aldı.Görev sistemi ve biraz da zorluk sevenler için güzel bir oyun.Hele ki Lust Epidemic ya da Treasure of Nadia gibi oyunları oynamış iseniz,bu oyunun görevleri sizler için çerez sayılır arkadaşlar :)

Oyunun bir artı yönü de matematiğinizi geliştirmesi :D.Adult Oyun Çeviri ekibi olmasa baya baya problem çözüp profesör olmamız gerekebilirdi.Oyunun özellikle mini dövüş sahneleri çok zorlayıcı,ama Adult Oyun Çeviri bunlara çözüm bulmuş.Oyunda hangi şeçenekleri şeçeceğinizi ya da yanlış olan şeçenekleri göreceğiniz bir sistem kurulmuş.Bütün bunlar ve çeviri için Adult Oyun Çeviri'ye teşekkür ediyorum.Oyunu oyuncular adına kolaya indirgemeye çalışmışsınız ancak bazı kısımlara gerçekten rehber gerekli.Umarım ilerleyen zamanlarda onu da yaparsınız :)

Oyunda hiçbir fanteziden mahrum kalmıyorsunuz.Oyun almak istediklerinizi sizlere yavaş yavaş veriyor ama ne vermek,özellikle final sahnesine ayrı bir parantez açmak gerekir.Oyunun animasyonlarından,karakterlerinden tatmin olmamanız biraz zor.Sadece görev konusunda biraz zorlanabilirsiniz.Bazı karakterler ile biraz daha fazla içerik bekliyorsunuz ancak bu pek mümkün olmuyor.Genel anlamda baktığım zaman oyunu başarılı buldum.Şunu belirtmem lazım ki hikaye biraz aceleye gelmiş,bu oyundan çok daha fazla içerik çıkabilirmiş.Özellikle yan karakterler ile o kadar fazla içerik olurdu ki,muhtemelen 2 episode daha görebilirdik.Belki de oyunda tek şikayet edeceğim şey bu olabilir,keşke biraz daha devam edilseydi.

Siz de benim gibi birçok ''ev hikayesi'' oyunu oynamış iseniz,işlerin her zaman nereye vardığını biliyorsunuzdur.Bunda dolayı epic ya da muhteşem bir hikaye beklemeyin.Güzel ve idare eder bir hikaye önümüzde bulunuyor.Bu tip oyunların sevdiğim yönü her zaman her istediğimi almam ve hareketli animasyonların beni çok güzel bir şekilde doyurması.Oyuna bu şekilde ve bu düşüncede göz atarsanız harika vakit geçirirsiniz,daha fazlasını beklemek bu türler için ne yazık ki mümkün değil.

Arkanıza yaslanın ve harika animasyonlar ile karakterlerin tadını sonuna kadar çıkarın. ( O final sahnesi neydi ya :D )

I

iboshows

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda bir yerde s*x için foto istiyor onu nasıl yapıyoruz kusura bakmayın rahatsızlık verdiysem

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mia fotoğraf istiyor o görev
Salona git, tv ye satın aldığın college dvdsini oynat o sırada Mia gelecek onunla beraber olacaksın sonrasında Lola gelecek onunlada beraber olurken Mia resim çekecek. Eğer bahsettiğin bu değil ise 2 tane blowjob resmi isteyecek Mia senden. 1.sini Lola uyurken çekeceksin sonra oyun ilerleyince Lolanın odasında Loladan blowjob yapmasını isteyeceksin 2. resmide orada çekeceksin. Umarım açıklayıcı olmuştur.

I

iboshows

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Salona git, tv ye satın aldığın college dvdsini oynat o sırada Mia gelecek onunla beraber olacaksın sonrasında Lola gelecek onunlada beraber olurken Mia resim çekecek. Eğer bahsettiğin bu değil ise 2 tane blowjob resmi isteyecek Mia senden. 1.sini Lola uyurken çekeceksin sonra oyun ilerleyince Lolanın odasında Loladan blowjob yapmasını isteyeceksin 2. resmide orada çekeceksin. Umarım açıklayıcı olmuştur.
saat kaçta tv ye gideyim

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oldu kral sağolasın
Söylemeyi unuttum, eğer dvd lerin hepsini satın aldıysan izlediğin bir filmde Mia gelmeyebilir, dvdyi değiştir başka film izle o zaman gelecektir. Yardımcı olabilsem sevindim senin adına iyi oyunlar iyi eğlenceler.

O

oexa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Söylemeyi unuttum, eğer dvd lerin hepsini satın aldıysan izlediğin bir filmde Mia gelmeyebilir, dvdyi değiştir başka film izle o zaman gelecektir. Yardımcı olabilsem sevindim senin adına iyi oyunlar iyi eğlenceler.
mia geldi de lola gelmiyor hiçbir türlü evde olduğu saatlerde dvddekileri açıyodum mia 16.00 gibi gelmişti bella için randevu almıştım ondan yarın gideriz diye sonrasında lola için deneyip durdum lola da olmadı

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
mia geldi de lola gelmiyor hiçbir türlü evde olduğu saatlerde dvddekileri açıyodum mia 16.00 gibi gelmişti bella için randevu almıştım ondan yarın gideriz diye sonrasında lola için deneyip durdum lola da olmadı
Lola duştayken gözetle sonuna kadar yakalan Lolaya gözetlenirken, sonra odasına git sex yapmak istiyorum de işini gör en son tv boşken dvdyi tak ilk önce Mia sonra Lola gelecek. Bu dediklerimi yap sonra gelişmeyi haber veririsin.

O

oexa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Lola duştayken gözetle sonuna kadar yakalan Lolaya gözetlenirken, sonra odasına git sex yapmak istiyorum de işini gör en son tv boşken dvdyi tak ilk önce Mia sonra Lola gelecek. Bu dediklerimi yap sonra gelişmeyi haber veririsin.
işe yaramadı zaten bu duş sahnesinden önce mia dvd izlerken gelmişti ertesi sabah duşta sonuna kadar izleyip yakalandım ardından odaya gidip işi de gördüm bir kaç saaat ileri saldım evde olduğu bir an olsun diye sonra geçtim dvd başına tüm fimleri sıra sıra denedim lola yine gelmedi

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
işe yaramadı zaten bu duş sahnesinden önce mia dvd izlerken gelmişti ertesi sabah duşta sonuna kadar izleyip yakalandım ardından odaya gidip işi de gördüm bir kaç saaat ileri saldım evde olduğu bir an olsun diye sonra geçtim dvd başına tüm fimleri sıra sıra denedim lola yine gelmedi
Oyunu ingilizce mi yoksa Türkçe mi versiyonunu oynuyorsunuz? Şu yüzden soruyorum, İngilizce Final verdi oyun, Türkçe de daha final çevirisi yapılmadığı için oyunu Türkçe bitirmiş olabilirsiniz.

O

oexa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu ingilizce mi yoksa Türkçe mi versiyonunu oynuyorsunuz? Şu yüzden soruyorum, İngilizce Final verdi oyun, Türkçe de daha final çevirisi yapılmadığı için oyunu Türkçe bitirmiş olabilirsiniz.
Türkçe oynuyorum bu ipucu kısmına tıkladığımda şeytan senle tekrar işi pişirmek istiyor bu sefer işini görürken fotoğraf çekmeyi de unutma tarzı bir şey söylüyor lola için

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Türkçe oynuyorum bu ipucu kısmına tıkladığımda şeytan senle tekrar işi pişirmek istiyor bu sefer işini görürken fotoğraf çekmeyi de unutma tarzı bir şey söylüyor lola için
Lola ile beraber olurken çekmen gerekiyor diye hatırlıyorum, sağ üst köşede telefon simgesi çıkacak onu tıkla.

W

WoolSpring

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu yanlışlıkla rusça olarak açtım nasıl çözebilirim?

P

pablo_escobar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar bodurmdaki fareleri öldüremiyorum telefondan sprryde aldım sıkamıyorum nasıl yapılacak

Üst Alt