Girl House Türkçe - 1.5.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Girl House Türkçe - 1.5.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.5.2
V

Volkan640

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hayır orayı geçtim odaya git o orda olmayacak ama orda birşey bulacaksın diyor bir türlü bulamadım
Kitap yapıştırma kısmını geçtiysen odada ileri doğru git lolanın ders çalıştığı masada ki beyaz kağıtlara tıkla resim çizeceksin kağıda 👍

K

kelesliarda

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 3779

GENEL BAKIŞ

Ana karakter hafıza kaybı yaşayıp, hastanede gözlerini açıyor. O sadece geçmiş yaşamının bazı parçalarını hatırlıyor ve hafıza kaybı yaşamasına sebep olan kazanın nasıl yapıldığını bilmiyor.

Paylaşılan Tarih: 16.10.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.1.0.1 Ekstra
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.32 GB
Oyun Boyutu APK: 375 MB

Oyun Konuları
Male Protagonist, 3DCG, Animated, Big tits, Big ass, Oral sex, Paranormal, Voyeurism, Mobile game, MILF, Religion, Monster girl

Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Girl House oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Sürekli giriş hatası yaşıyorum ve mobilden oynuyorum çözümü nedir acaba

J

Jdkejdkdje

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna başlarken P tuşuna basarsan panik modu aktif olur diyor ama mobilde öyle bi tuş bulamadım sorun olur mu ilerde açılır mı?

M

Murat877

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar hirsiz salonda bir şey duşurmuş olabilir diyor yarim saattir ariyorum bulamadim mobil helpp

İsimsiz71

İsimsiz71

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ağa ne zamana ücretsiz olur oyun ya oynayamiyoruz

K

kullanıcıadıgereklialan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Lolayı röntgenlerken yakalandım, ondan sonra yapacak bir şey kalmadı... Bana görevi kontrol et diyor kontrol ediyorum, mia lolanın fahişe olması istiyor yazıyor ama bu sürümde aktif değil. Bir de evi dolaş diyor, ama dolaşmama rağmen bir şey olmuyor

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Lolayı röntgenlerken yakalandım, ondan sonra yapacak bir şey kalmadı... Bana görevi kontrol et diyor kontrol ediyorum, mia lolanın fahişe olması istiyor yazıyor ama bu sürümde aktif değil. Bir de evi dolaş diyor, ama dolaşmama rağmen bir şey olmuyor
Discord sunucumuzdaki walktrough kanalından Türkçe Girl House rehberine ulaşabilirsiniz.

Üst Alt