Giriş yapamıyorum! - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Giriş yapamıyorum!

• Konuyu başlatan Etoibo
  • Başlangıç tarihi
E

Etoibo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kullanıcı ve şifre girerken yardım forumunda olduğu gibi harflere dikkat ediyorum fakat giriş yapamıyorum kullanıcı adınız veya şifre yanlış diyor.

Çözüm
MRainb0w
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

Veya kullanıcı adı yerine e-postanızı yazıyor olabilirsiniz.
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

Çözüm
E

Etoibo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

yardımınız için teşekkür ederim discorddan hallettim.

O

oyun ahmet

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

Veya kullanıcı adı yerine e-postanızı yazıyor olabilirsiniz

S

serAres

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
İnternet bağlantınız ile problem var. '' Güvenli İnternet '' açıktır onu kapatınız.
Hocam ben de aynı sorunu yaşıyorum fakat internetle alakalı bir sorunum yok. Daha dün oynamıştım fakat bugün giriş yapamıyorum. Güvenli internet açık değil. VPN ile girmeyi de denedim fakat yine aynı sorunla karşılaştım.

S

serAres

Kredi
1$
I'm sorry, but an uncaught exception occurred.

While running game code:
File "renpy/common/00dev.rpy", line 1188, in <module>
File "renpy/common/00dev.rpy", line 37, in WebLogin
SSLError: HTTPSConnectionPool(host='api.adultoyunceviri.com', port=443): Max retries exceeded with url: /port.php (Caused by SSLError(SSLError(1, u'[SSL: CERTIFICATE_VERIFY_FAILED] certificate verify failed (_ssl.c:581)'),)) Şu şekilde bir hata alıyorum oyunu başlatmak istediğimde. Oyunun ismi Summertime Saga

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$

While running game code:
SSLError: HTTPSConnectionPool(host='api.adultoyunceviri.com', port=443): Max retries exceeded with url: /port.php (Caused by SSLError(SSLError(1, u'[SSL: CERTIFICATE_VERIFY_FAILED] certificate verify failed (_ssl.c:581)'),)) Şu şekilde bir hata alıyorum oyunu başlatmak istediğimde. Oyunun ismi Summertime Saga
Bu hatayı ss olarak discord sunucumuzun #yardım-ve-hatalar kanalına atabilirsiniz belki çözümünü orada bilen birileri olabilir.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$

While running game code:
Anti-virüs ve Windows Defender bu ikisinden biri otomatik açılmış olup içteki dosyalardan silmiş olabilir. Bir kontrol edebilir misiniz?

S

serAres

Kredi
1$
Anti-virüs ve Windows Defender bu ikisinden biri otomatik açılmış olup içteki dosyalardan silmiş olabilir. Bir kontrol edebilir misiniz?
Anti-virus bulunmuyor bilgisayarımda. Defenderide kontrol ettim kapalı sadece Summertime Saga'da bu sorunu yaşıyorum diğer oyunlarda sorun yok dosyaları silip yükledim fakat nafile.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Anti-virus bulunmuyor bilgisayarımda. Defenderide kontrol ettim kapalı sadece Summertime Saga'da bu sorunu yaşıyorum diğer oyunlarda sorun yok dosyaları silip yükledim fakat nafile.
Discord sunucumuza katılarak bu hatayı yazar mısınız? Yazılımcımız müsait olduğunda bakacaktır. Maalesef başka bir çözüm yolu bilmiyorum.

Üst Alt