Flirty F Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Unity Türkçe Flirty F Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
S

sorryformay

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhaba rar şifresi soruyor ne yapacağım?Adsız.png

A

Anakinskyvolkır

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Çevirmen
Kredi
1$
İlişki sonları çalışmıyor

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Oynarken eğlendiğim,eğlenirken de güldüğüm bir oyun oldu.Kesinlikle oynanması gereken oyunlardan birisi olmuş.Oyunun türü her ne kadar serbest dolaşımlı da gözükse öyle değil.Yapımcı klasik Renpy bir oyun yapmış ve evi sadece belli sahneleri görebilmek ya da ana hikayeyi devam ettirebilmek için kullanıyoruz.Diğer ev hikayeli oyunlara göre oynanış kısmı biraz farklı olmuş.Bunu şöyle örneklendireyim;yapımcı oyunun içindeki ekranın alt kısmına bir ana hikaye modu koymuş,oraya tıklayarak hikayeyi devam ettiriyorsunuz ve ara sahneler araya giriyor,bu ara sahneleri açmak için de evde biraz dolaşmanız ve belli şeyleri görmeniz lazım.Zaten evde dolaşmadan oyunda ana hikayeden ilerlemeniz ya da karakterler ile ilerlemeniz mümkün değil.Oyunun kendisi de sizlere bir uyarı veriyor.

Oyunumuzda bir hikaye unsuru yok,klasik bir ev hikayesi.Yapımcı oyunun başında ufak bir hikaye vermiş ve oyunun devamında da ufak bir şeyler serpiştirmeye çalışmış.Oyuna girdiğiniz vakit oyunun zerre hikaye ile alakası olmadığını,sizlere adeta görsel sunmak için yapıldığını fark edeceksiniz.Hikaye unsurunu en iyi bu şekilde anlatabilirdim sanırım.Oyunun amacı hikayeden daha ziyade bir görsel şölen yaşatmaya çalışmak olmuş.Ev hikayelerinin nereye çıktığını her daim biliyorsunuz.Bu oyunun ise tek farkı oynanış kısmı,müzikleri ve arada araya giren komik çizimleri olmuş.

Oyunun kontrol kısmına ilk başlarda biraz zor alışıyorsunuz.Özellikle oyuna her girdiğinizde müzik sesini ve oyunun sesini baştan kısmanız gerekiyor,bu biraz sinir bozucu.Onun haricinde oynadıkça oyunun kaydetme,yeniden yükleme olaylarına hemen alışıyorsunuz.

Oyunun karakterlerini çok başarılı buldum.Hepsi gerçekten çok güzel modellenmiş ve özellikle karakterlerin ağız kısmına ayrı bir özen gösterilmiş.Bu unsur beni bir hayli şaşırttı,birkaç oyun - Being a DIK gibi- hariç buna çok da dikkat eden yapımcı görmedim.Dediğim gibi oyunun karakterleri harika.Hareketli animasyonlarını da güzel buldum ancak kişisel olarak siz bazı yerlerini beğenmeyebilirsiniz.Genel anlamda ateşli sahneler biraz daha oyunun sonlarına ve bitişine doğru saklanmış.Yapımcının bir ağız fantezisi olduğunu söylemek gerekiyor :D

Oyunun final sahneleri ise birbirinin aynısı -en azından aşk sonları- olmuş.Sizlere şu tavsiyeyi vereyim;şeçtiğiniz şeçenekler her ne kadar bir şeyleri etkilemiyor gibi gözükse de,hikaye sonunda etkisini görüyorsunuz.Oyunun hikaye sonunu ise ana menüye dönerek sonlar kısmından göreceksiniz.Size tavsiyem iki ayrı kayıt alın.Birinde şehvetli yani ''lustful'' olarak,diğerinde ise saf aşık yani ''love'' olarak oynayın.Oyunda aşk ve şehvet puanları var.Şehvet unsurundan gitmeniz halinde karakterler ile ilişki puanınız düşüyor ve bunu sol üstte ''-1,-2'' gibi ibareler ile görüyorsunuz ancak bu gerçekten önemli değil.Şehvet sonunu görmek için bunları yapmanız gerekli.Love sonunu elde etmek zaten kolay.

Oyunumuzun bir ayrı sıkıntı ise -en azından benim oynadığım sürüm için - special paketiniz olmadan ''lustful'' sonunu görememeniz.Umarım ''Adult Oyun Çeviri'' buna müdahale eder de oyuncular benim gibi uğraşmak zorunda kalmaz.

Hikaye unsurunun olmadığı,güzel müzikleri olan,arada araya komik sahnelerin girdiği amaçsız bir oyun olmuş.Nedense bu kadar amaçsız olması benim hoşuma gitti.Bir hikayeden daha çok sadece görsellik sunulmak istenmiş.

Yapımcımız ise bu oyundan sonra başka oyun yapmayacakmış.Yaptığı bu oyun ile çok ağır eleştiriler almış ve adam buna gerçekten çok üzülmüş.Hatta şu an depresyondaymış ve aldığı iyi dönütler olmasına rağmen kötü dönütleri kafasına çok takmış.Bu kadar güzel karakterler barındıran bir oyun yapmış olan yapımcıya açıkcası çok üzüldüm.En azından hikaye bakımından beklentimi çok yüksek tutmadığım için çok da ağır bir eleştiri yapmama gerek yok.Oyunun size vermek istediği zaten belli :)

Evet,arkanıza yaslanın ve oyunun tadını çıkarın,ben oyunu gerçekten başarılı buldum.En azından 4 yıldızı gönül rahatlığı ile vermek benim için mümkün.Oyun beklentilerinize göre eğlenceli ya da kötü olacak :)
Söylediklerinde tamamen haklısın ve dediğin gibi yapımcının dudak fetişi olduğunu ben de farkettim. Ayrıca hiç tiksinecek ve nefret edecek karakter yok hepsi çok güzel hazırlanmış hepsini sevsem de favorim Jessica olacak. Bu arada seni neredeyse bütün oyunların yorumlarında oyunların incelemesini yazdığını görüyorum böyle devam et dostum insanlara ilham verebilirsin ;)

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Söylediklerinde tamamen haklısın ve dediğin gibi yapımcının dudak fetişi olduğunu ben de farkettim. Ayrıca hiç tiksinecek ve nefret edecek karakter yok hepsi çok güzel hazırlanmış hepsini sevsem de favorim Jessica olacak. Bu arada seni neredeyse bütün oyunların yorumlarında oyunların incelemesini yazdığını görüyorum böyle devam et dostum insanlara ilham verebilirsin ;)
Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. Olabildiğince objektif bir şekilde yorumlamaya ve bilgi vermeye çalışıyorum. Faydası oluyorsa ne mutlu bana :)

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. Olabildiğince objektif bir şekilde yorumlamaya ve bilgi vermeye çalışıyorum. Faydası oluyorsa ne mutlu bana :)
Bazı oyunları oynamadan önce yorum yazdın mı diye bakıp, onu okuduktan sonra oynuyorum. Benim için faydası oluyor teşekkür ederim :D

V

violem

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Rar şifresi istiyor. Clouddan indirdim bin dosyasını

C

CaiCa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna tıklayınca açılan ekranda kullanıcı adı ve şifremi girdikten sonra oyun açılmıyor

helio01

helio01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
evin içindeyim nasıl ilerlicek odalara tıklıyorum evin içi boş duş alan biri var antrenman odası filan kendi odama gidiyorum zaman nasıl ilerletiliyo b u oyunda bilen varmı

Edit: Tamam çözümünü buldum ana hikayeye tıklayıp olaylar gelişiyor

E

Emo151

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
google drive erişim paralı mı yoksa bende mi bir sıkıntı var yardımcı olurmusunuz erişim reddedildi diyor

M

Miharbi89

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
"s" tuşuyla kaydettiğimiz resimleri pc de bulamıyorum. yardımcı olurmusunuz?

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba;

Diger türde oyunlara alışık oldugumuz dan dolayı başta birazters gelebilir. ana görevi bitirin sonra acılan yerden diger aktörlerin hikatelerini bitirin. bol bol save alın geri gitmek yok seks sahneleri renderları 10/6-7 gibi konu klasik kızlar ike konuş ilerle , iyi tarafı büyü tapınak bulmaca yok, boş zamanda oynanır.

Zevkler ve Renkler. Saygılarım ile...

S

sfksfk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun nasıl kuruluyor data dosyası ve 13mb lik bir başka dosya var

Üst Alt