Flirty F Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Unity Türkçe Flirty F Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
İsimsiz71

İsimsiz71

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
APK cikarmi ilerleyen zamanda ?

I

iboshows

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
girişimi yapıyorum kabul ediyor ama hiç bir şekilde oyun açılmıyor neden olmuştur ve nasıl düzeltebilirim şimdiden teşekkürler.

S

Silinen üye 28892

girişimi yapıyorum kabul ediyor ama hiç bir şekilde oyun açılmıyor neden olmuştur ve nasıl düzeltebilirim şimdiden teşekkürler.
İlk açılışta, biraz beklemeniz gerekiyor. Bilgisayarınızın hızına göre 10 - 15 DK gibi bir süre içerisinde açılacaktır.

S

Silinen üye 28892

girişimi yapıyorum ama hiç bir şekilde açılmıyor anında kapanıyo bekliyorum yine açılmıyo bir kaç defa açmayı denedim hepsinde de aynısını yapıyor
.Zip uzantılı dosyada ki her şeyi, ayni klasörde olacak şekilde çıkartın. Antivirüsünüz kapalıysa sorunsuz çıkaracaktır. Sonrasında tekrar oyuna girmeyi deneyin.

*Lucifer*

*Lucifer*

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
4$
rar şifresi nedir bir türlü dosyaları çıkartamadım :(

E

emrebas050

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
exe ye kullanıcı adı ve şifre girdikten sonra kapanıyor yardımcı olur musunuz

C

Cumay

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
linkler virus dolu kesinlikle acilmiyor

S

Seeq

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Şu çeviriler de orjinaline yakın olsa çok iyi olacak

SC0RPI0N

SC0RPI0N

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun gayet güzel ve başarılı. Aşk ve şehvet yolunda ilerleyebilirsiniz ama bu sadece final kısım için geçerli, bu yüzden aşk teması için gelen arkadaşlar beklentisini yüksek tutmasın. Oyunun android sürümünün olmaması birçok kullanıcı açısından kötü çünkü bu güzel oyunu oynayamayacaklar ama yapacak bir şey yok, yapımcı eklememiş. Çeviri ve kolaylık için AOÇ ekibine teşekkürler.

SC0RPI0N

SC0RPI0N

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Girişi yaptıktan sonra kapanıp açılmamasının sebebi oyunu RAR'dan çıkarmadan giriş yapmaya çalışmanızdan kaynaklanıyordur.
-İlk olarak indirdiğiniz WinRAR dosyasına sağ tıklayın ve "klasöre çıkart" butonuna tıklayın.
-Çıkan klasöre girin.
ĞİP.PNG
-İşaretlediğim oyun simgesini tıklayıp açın.
Ekran Alıntısı.PNG
-Açılan sayfaya kullanıcı adı ve şifrenizi girip oynayabilirsiniz.

Aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar bu şekilde oyuna giriş yapabilirler.

B

Batubat

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Telefona Windows olarak indirsek oynayabilirmiyiz ?

Üst Alt