FİDAN BAĞIŞI - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Duyuru FİDAN BAĞIŞI

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Herkese selam, ülkemizin birçok ilinden gelen üzücü orman yangını haberlerini illa ki duymuşsunuzdur. Bu duruma ufak da olsa her birimizin yardımı dokunabilir, Mağazaya 5₺'lik Doğasever ürünü eklendi. TEMA vakfında bir fidan bağışı 10₺, sizlerin de destekleriyle 14 Ağustos tarihine kadar bağışları toplayıp, toplu şekilde TEMA vakfına bağışlayacağız. Sizin bağışladığınız her 5₺ üstüne biz de 5₺ ekleyip, fidan bağışı yapacağız. Bu bağışı yaptıktan sonra, forumda kalıcı olarak Doğasever rolü kazanırsınız. Lütfen bu konuda duyarlı olalım...

Not: Toplam bağış tutarını birleştirip bağış yaptığımızda, bağış makbuzu herkese açık şekilde yayınlanacaktır.

https://adultoyunceviri.com/vip/

1000₺ Bağış yapıldı;

Adsız.pngunknown.png

Son düzenleme:
B

Barbar4635

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
0$
Bir fidan aldım ,ama bir tane daha bağış yapmak istiyorum.Magazadan ikinci fidan bağışı için alamıyorum.

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Bir fidan aldım ,ama bir tane daha bağış yapmak istiyorum.Magazadan ikinci fidan bağışı için alamıyorum.
Merhaba, ödeme yöntemi değişikliklerinden dolayı fidan bağışlarını bir süre durdurduk. Önceki bağışlar hala kayıtlı, onları bağışlayacak. Ödeme yöntemini düzelttikten sonra tekrar devreye girecektir.

ALX

ALX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Fidan bağışlanması güzelde , Yanan yerlere bırak fidan dikmeyi insan çıkamaz , Antalyada yaşayanlar bilir , Evren seki tarafı filan dağlardaki yanan maki'dir Ağaçlar genelde köy'lere daha yakın yerlere olan insanların diktikleri ve doğada olan bağzı ağaçlar hariç Orman'dan ziyade yanan Makilik yerlerdir. 3 Gün uğraştım Gönüllü olarak bu bağışların Yapılması güzel Sadece Fidan dikmeye Aylardır kimseler gelmedi Aklınızda olsun. Fidan diktirmek yerine Evi barkı yanan kişilere Gıda yardımı yapsaydınız daha makbule geçerdi. Söylediğim Antalya için geçerli zaten bilenler bilir Antalyada ORMAN değil Maki dediğimiz türden ağaçlar vardır. Konu dışı yanan yerlere Şimdiden İmar verilmesi Dikkatimizden kaçmadı değil hani ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt