Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
S

sokeresa1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncelleme Yapıldı mı Oyuna

S

seskes5050

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir yerden sonra 2. Bölümde sorun çıkıyor görevler kısmını açtırmıyor. Çözümü anlatabilecek var mı?

E

edwardo

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
EP3 V6 sürümü patreonda çıkmış. Türkçe ne zaman çıkar?

HuntressOfSouls

HuntressOfSouls

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
açıkcası ben çok sevdim kadın başrol sevenler oynamalı diye düşünüyorum sevmeyenler de boş ön yargıyı bıraksın arada bir değişiklilik iyidir

S

stranger71

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu anlık gördüğünüz alternatifler sitelere yükleme yapıyoruz ilerde yeni indirme siteleri gelebilir.
Neden ?Yani torrent olmuyor mu acaba? indirmekte çok ciddi sıkıntılar yaşanıyor.megada kota dolu gdrive kota dolu vs...

S

Silinen üye 28892

Neden ?Yani torrent olmuyor mu acaba? indirmekte çok ciddi sıkıntılar yaşanıyor.megada kota dolu gdrive kota dolu vs...
Maalesef Torrent ile indirme şu an mümkün değil. Mega'da kota doluyorsa, Modem resetleyin. Kaldığınız yerden indirmeye devam edebilirsiniz. GDrive sorunu için ise, son 24 saatte çok kişi indirdiğinden dolayı kısa süreliğine erişim engeli veriyor. Çözüm yolu var ama. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
EP3 V6 sürümü patreonda çıkmış. Türkçe ne zaman çıkar?
Çevirmenlerin gözü korkuyor çevirmeye 😂Gerçekten arkaplanda uğraştırıcı, kanser eden kodlaması ve dosyaları olan bir oyun. Uğraşmalarına değmesi için bekliyorlar büyük ihtimal 😂

C

Cumay

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Basrol kadin oldugu oyunlari hic sevmiyorum kime yapilio seven varmiki bole oyunu anlamiyorum yazik olmus onca emege

D

dyzee26

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sana gore erkek bıze gore kadın basrol daha ıyı. bazı oyunları empati kurup oynamak daha keyifli gelıyor. bu oyun bir başyapıt bence oyunda herşey var yok yok yani.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Basrol kadin oldugu oyunlari hic sevmiyorum kime yapilio seven varmiki bole oyunu anlamiyorum yazik olmus onca emege
Kadın Mc olan oyunlar daha az oynanıyor bu bir gerçek ama azımsanmayacak kadar da popüler. Oyunun hikayesi, çeşitliliği, sunumu ve görev dizaynı ile Türünün en iyi oyunu diyebiliriz. Hiçbir emeğin yazık olduğunu düşünmüyorum.

B

Bannerlord

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Umarım galeri full açık halde gelir. Önceki partta galerinin tamamını açamamıştım.

Y

Yunus4545

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
Kredi
0$
bölüm 2 2. bölüm açılmıyor not açlıyor sadece

eren3131v2

eren3131v2

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
abi baya sürüm çıktı güncelleme gelebilir bence