Eternum Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Eternum Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.2
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
eternumturkce.jpg

GENEL BAKIŞ

Çalışmalarına devam edebilmek için, en yakın arkadaşınla birlikte ülkenin en iyi okullarının bulunduğu Kredon şehrine taşınıyorsun. Ancak Kredon'da herkesin konuştuğu tek bir şey var, o da ETERNUM. Birkaç yıl önce çıkan ve teknolojide devrim yaratan; sanal, aşırı gerçekçi bir MMORPG oyunu.

Güncellenen Tarih: 12.03.2023
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.6.2
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 5.95 GB
Oyun Boyutu APK: 1.74 GB
Tahmini Oynanış Süresi: 5 - 7 Saat

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Sci-fi, Animated, School setting, Ahegao, Cosplay, Horror, Humor, Mobile game, PoV, Romance, Teasing, Virgin, MILF, Big ass, Big tits, Harem, Voyeurism, Mini game, Vaginal sex, Oral sex, Monster, Prostitution

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Eternum oyununu çalıştırın.

İNDİR

WINDOWS

MEGA - CLOUD

ANDROID
MEGA - CLOUD

GÖRSELLER

1410242_1_14-min.jpg 1410234_1_6-min.jpg 1410241_1_13-min.jpg 1410233_1_5-min.jpg 1410230_1_2-min.jpg 1410229_1_1-min.jpg 1633223_aa_65-min.png p__3_-min.png

Son düzenleme:
MonkeyD.Luffy

MonkeyD.Luffy

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
konusu çok enteresan, ama sizi sürüklüyor ne olacağını kestiremiyorsunuz. deneminizi öneririm.

Cherry Soda

Cherry Soda

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun tam anlamıyla muhteşem hemde Harem bayılıyorum harem oyunlarına hikayesi en iyi oyunlardan biri karakterleri efsane şimdiden herkese iyi oyunlar 👍💯

Reins

Reins

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Çevirmen
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
çok iyi oyun tavsiye derim

Zerreda

Zerreda

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
az önce oyunu bitirdim ve abi inanılmazdı sonda o kısım gerçekten şok etti ama karakterin gücünü göstermesi inanılmazdı yani bir anlığınada olsa baya zevk aldım oyundan umarım en yakın zamanda yeni bölümü çıkar

YüceJordix

YüceJordix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ah caribdis yap yeni sürümü be kardeşim 80 yaşınada gelsem bir tek seni unutmam

S

shadowsc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
0.3 versiyou sitede cıkmıs. ne zaman siteye eklenir? sabırsızlıkla devamını bekliyorum. oyunu daha yeni kesfettim ve mukemmel bir konusu vardı. cinsel icerik cok azdı daha fazla olmalıydı bence ama yeni sezonlarıyla fazlalasacagını dusunuyorum. ama konusu muazzam bu kadar iyi bir hikaye beklemiyordum.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
0.3 versiyou sitede cıkmıs. ne zaman siteye eklenir? sabırsızlıkla devamını bekliyorum. oyunu daha yeni kesfettim ve mukemmel bir konusu vardı. cinsel icerik cok azdı daha fazla olmalıydı bence ama yeni sezonlarıyla fazlalasacagını dusunuyorum. ama konusu muazzam bu kadar iyi bir hikaye beklemiyordum.
Yapay zeka oyunlar sadece erişim aylarında güncelleniyor.

YüceJordix

YüceJordix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapıştır inglzice olarak bayağıdır türkçe oynamıyorum zaten ingilizcem aldı başını gitti en son elden ringde türkçe yamaya ihtiyaç duydum onunda dili bayağı ağırdı ve üstüne japoncadan düzgün çevirmemişler neyse konu bu değil bu oyunun ingilizcesi sade oynamanı tavsiye ederim ve çevirmen arkadaşlar oyunu kesinlikle türkçe olarak eklemeleri gerek bayağı tutulur bu oyun

Üst Alt