Dusklight Manor - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Dusklight Manor

Güncel Sürüm Bilgisi
Final
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
Dusklight Manor.jpg

GENEL BAKIŞ

Yeni bir iş için harika bir fırsat teklif edilen genç bir adamsınız ve bunu almaya karar veriyorsunuz. Dusklight Manor'a yeni hayatınıza ve işinize başlamak için gelip burada hayal edebileceğinizden daha fazla sırrı olan esrarengiz bir figür olan Metres Clara'nın koruması altında olan 4 harika kızla tanışıyorsunuz. Tanıştığınız Lizzie Monroe, Mary Best ve Lola Mod isimlerindeki kızlardan hangisini daha çok beğenirseniz onunla ilişki yaşayabilirsiniz. Evin etrafında çalışırken, Metres Clara'nın evin kâhyasını gençleştirmek için birtakım büyüler yaptığını görüyorsunuz fakat bunları bir kenara koyup, aklınızın size oyun oynadığını düşünüyorsunuz.

Paylaşılan Tarih: 17.06.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Final
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 3.64 GB
Oyun Boyutu MAC: 3.60 GB
Oyun Boyutu APK: 691.0 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Animated, Mystery, Romance, Anal sex, Big tits, Creampie, Handjob, Mind control, Mobile game, Vaginal sex, Voyeurism, Paranormal
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Dusklight Manor oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - ANONFILE - GOFILE

MAC

MEGA - ANONFILE - GOFILE

ANDROİD

MEGA

GÖRSELLER

adultoyunceviri600470_1des17.jpg adultoyunceviri600474_1fug2.jpg adultoyunceviri600511_1des6.jpg adultoyunceviri600512_1fug46.jpg adultoyunceviri600519_1des36.jpg

KeremHp

KeremHp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güzel konulu azda olsa ing bilen denesin beğenicektir.

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Yapımcının eski oyunlarını da oynayın, çok kaliteli işler yapıyor.. Bu oyun da çok sağlam, bir bakın derim :coffee:

Derezzerd

Derezzerd

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Görselleri güzel duruyor. Konusu da iyi deneyeceğim.

risky

risky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun en azından bir yapay zeka çeviri hak ediyor.

C

ChaoS

Güncelleme Abonesi
Kredi
0$
bu oyunun sitede türkçesi yokmuydu 7. bölüme kadar

Dr.Finisher

Dr.Finisher

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Milfy City gibi haritalı gezmeli mi

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Başka bir oyunla karıştırdınız.
oyun şuanda türkçe çeviri ile pc de yüklü karıştırma yok
''ChaoS'' doğru söylüyor.Bu oyunun çevirisini yaptınız ve sitede paylaştınız.''Eylül Türkçe İçerik Haftası'' etkinliğinde bir çok oyun çevrildi ve bu oyunda vardı.Biz de hemen indirdik ve oynadık.Tabi ben oynadıktan sonra silmiştim.Asıl soru şu çevirisini yaptığınız bu oyunu neden sildiniz?:unsure:

Dr.Finisher

Dr.Finisher

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
''ChaoS'' doğru söylüyor.Bu oyunun çevirisini yaptınız ve sitede paylaştınız.''Eylül Türkçe İçerik Haftası'' etkinliğinde bir çok oyun çevrildi ve bu oyunda vardı.Biz de hemen indirdik ve oynadık.Tabi ben oynadıktan sonra silmiştim.Asıl soru şu çevirisini yaptığınız bu oyunu neden sildiniz?:unsure:
Oyun serbest dolaşımli mi acaba

L

Ludens

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunu çevirmeniz lazım artık kaç hafta oldu güncelleme geleli

F.D

F.D

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tanrı aşkına türkçe çevirisini yapın bu oyunun çok efsane bi oyun

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Bir türlü yıldızımın gülmediği yapımcı Daniels K. Her seferinde farklı ve değişik tarz oyunlar yapmaya çalışıyor ancak bir şeyleri bağlamakta epey sorun yaşıyor.

Oyunumuzun hikayesi gayet güzel başladı ve ilgi çekiciydi,ilk başlarda beklentimi çok yüksek tuttum.Birkaç bölüm boyunca her şey çok güzel gitti ancak hikaye ortalarında belli şeyler çok tekrar etmeye başladı.Özellikle gizem içeren bir şeyi hikaye başında yapımcı bizlere hemen veriyor.Bu özelliği hiç sevmedim.Oyunda bir vampir hikayesi işlenmeye ve olaylar onun etrafında döndürülmeye çalışılmış.Özellikle daha önce vampir dizisi ya da filmi izlemiş iseniz hikayedeki mantık hataları sizleri bir hayli yorabilir.Bunu şöyle örneklendireyim;mesela vampirlerin duyuları normal bir insana göre çok daha ileridir ve bir büyü ya da engelleme olmadan o duyuları bastıramazsınız.Düşmanlarını ve yakınındaki insanları çok iyi duyarlar ancak oyundaki vampirler hiçbir şeyi duymuyor,görmüyor ve bilmiyor.Hatta dibindeki kişiyi yakalamaktan ya da kendini korumaktan da acizler.Hikayedeki bütün sonları gördüm ve ''Lemon'' karakteri için bir şeyler yapılmış dedim.Çünkü onun gidişatını şeçtiğim vakit bir şeyler ilginçleşti ve hikaye gerçekten gizemli bir hale geldi.Gel görelim ki bu da çok kötü işlenmişti.Daniels K. her seferinde farklı bir şeyler yapmaya çalışıyor ancak oyunu çok uzatınca hikayeyi bağlayamıyor ya da çok fazla mantık hatası yapıyor.Çok gizemli bir hikaye yaratmış ancak işlenişini ne yazık ki beğenmedim.Bu kadar çok mantık hatası olmamış olsa güzel olabilirdi.Oyuna girerken hikaye için kusursuzluk beklemek yanlış olacaktır.Gördüğünüz bir sonda ise eski bir oyuna gönderme yapılmış,en azından orada tatmin oldum ve şaşırdım.Yapımcımızın ''Pine Falls'' oyununu severek oynadım ve orada da mantık hataları vardı ama bu kadar çok değildi.Umarım ilerleyen oyunlarda hikayeyi bu kadar gereksiz uzatmaz.

Her karakter ile bir son görebilmeniz mümkün ve bu gerçekten çok güzel.Şeçimleriniz sonucu hikaye değişiyor ve belli karakterler bundan etkileniyor.Bol bol save alın,oyun ortalarında yaptığınız şeçimler geri dönülmesi zor izler bırakabilir.Hikaye unsuru için destan yazdım,daha yazılacak çok şey var ancak yeterinde uzun tuttum.

Oyunun karakterleri ve animasyonları gayet güzeldi.Animasyon ve görsellik açısından iyi bir doygunluğa ulaştığınızı söyleyebilirim.Çok da az olsa belli kısımlarda çizim hataları vardı ancak bunlar önemsiz.Oyuna hikaye için değil de animasyon ya da görsellik için girerseniz,bu oyun istediklerinizi fazlasıyla verebilir.

Birkaç karakterle ile de bir son bekleyeceksiniz ama bu ne yazık ki mümkün olmayacak.Özellikle öyle bir karakter atlanmış ve ona bir son yapılmamış ki,nasıl yani diyorsunuz.O kadar güzel karakter varken çoklu bir harem sonu olmaması da ayrı bir üzücüydü,oyunda tek eşlilik belli yerlerde neredeyse zorunlu kılınmıştı.Oynadığım en uzun soluklu oyunlardan birisi oldu.Gerçekten oyun çok uzun sürüyor.Hiç başından kalkmadan oynarsanız belki bir günde bitirirsiniz.Özellikle yorumumda hikaye unsurunu çok uzun tuttum.Yapımcı hikayeye çok uğraştım ve oyunu hikaye odaklı yaptım demişti.Şunu bütün samimiyetimle söylüyorum:Bu oyun animasyon hakkında size istediğinizi verir ancak hikaye unsuru gerçekten iyi değildi.Her şey gereksizce çok ve çok uzatılmış.Biliyorum bazı oyunların kendine özel hikayesi bile yok ama özellikle hikaye odaklı bir oyun yapılıyorsa mantık hatalarına dikkat edilmesi gerekli.

Oyunumuzun ağır bir dili var.Oyunun çoğunu çevirerek oynadım.Bazı kısımları atlayarak oynadım,çünkü hikayede belli şeyleri anlamanız yetiyor.Kızlarla olan ilişkiniz de ise daha basit İngilizce cümleler kurulmuştu.Yeterli ya da orta seviye İngilizce bilginiz yok ise oyuna hiç bulaşmayın.Çevirerek oynayabilirsiniz ancak buna uğraşamam diyenler de oyuna hiç bakmasın,direkt olarak Türkçe yama beklesin.

Hikaye üstünde çok durdum ancak bu gerekliydi.Oyun basit bir animasyon oyunu olmayıp,bizlere güzel de bir hikaye vaat edilmişti.Bazı şeyleri çok daha detaylı yazmak istiyorum ama destan -ki oldu- olacak.Oyun kesinlikle güzel ve şans verilmesi gereken bir oyun.Yapımcımız Lancaster Boarding'ten bu yana animasyon anlamında da kendini geliştirmiş.Dediğim gibi benim gibi hikayeye çok hype olur iseniz gördüğünüz mantık hataları sizi üzebilir.Ben buraya animasyon için geldim,hikaye idare eder olsa da benim için sıkıntı olmaz diyorsanız sıkıntı yaşamazsınız.

Hikayeden istediğim verimi alamadığım için bu kadar uzun tuttum.Oyunları benim gibi oynayanlar,bu oyunu oynadıktan sonra ne demek istediğimi çok iyi anlayacaklardır.Hikaye güzel bağlanmış olup bu kadar mantık hatası olmasaydı,5 yıldızlık bir oyundu :)

lomegra

lomegra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu beğendim çevirmeye başladım...

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Oyunu ilk sürümünden beridir oynuyordum.Bu yapımcının farklı hikayeler üzerinden gitmesi ve farklı şeyler denemesini takdir ediyorum.Güzel tasarlanmış karakterler, kaliteli renderlar ve animasyonları ile sizi farklı bir hikayeye sürüklüyor.Yapımcı isterse oyunu uzatmak için bir kaç sahneyi açık dünyaya katıp bizi gezdirip durabilirdi.Ancak bunu yapmayıp bize direk hikayeyi ve sahneleri vermesi ve seçimlerimizi interaktif filmler gibi sunması çok hoş olmuş.Tabi ki buna ''Visual Novel'' diyoruz. Hoş bazı oyun yapımlarında aynı sahneleri tekrarlatıp seviye kasmak ve açık dünyayı dolaştırmaya çalışmak, yapımcının zaman kazanma ve daha az emek sarf edip para kazanma arzusuna dönmeyen bir oyun olması benim için olumlu bir durumdur.Daha önce ilk sürümünde çevirisi yapılmış ve bilinmeyen bir sebepten kaldırılmıştı.Umarım yeniden çevirilen oyunlarda görebiliriz.Yapımcının farklı projelerini de bekliyorum.:);)(y)

Üst Alt