Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Dusklight Manor

Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 11

NeverGiveUp

Editör
Dusklight Manor.jpg

GENEL BAKIŞ

Yeni bir iş için harika bir fırsat teklif edilen genç bir adamsınız ve bunu almaya karar veriyorsunuz. Dusklight Manor'a yeni hayatınıza ve işinize başlamak için gelip burada hayal edebileceğinizden daha fazla sırrı olan esrarengiz bir figür olan Metres Clara'nın koruması altında olan 4 harika kızla tanışıyorsunuz. Tanıştığınız Lizzie Monroe, Mary Best ve Lola Mod isimlerindeki kızlardan hangisini daha çok beğenirseniz onunla ilişki yaşayabilirsiniz. Evin etrafında çalışırken, Metres Clara'nın evin kâhyasını gençleştirmek için birtakım büyüler yaptığını görüyorsunuz fakat bunları bir kenara koyup, aklınızın size oyun oynadığını düşünüyorsunuz.

Paylaşılan Tarih: 15.01.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Bölüm 11
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.53 GB
Oyun Boyutu MAC: 2.52 GB
Oyun Boyutu APK: 2.50 GB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Animated, Mystery, Romance, Anal sex, Big tits, Creampie, Handjob, Mind control, Mobile game, Vaginal sex, Voyeurism, Paranormal
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Dusklight Manor oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - MIXDROP

MAC

MEGA - FILESUPLOAD

ANDROİD

MEGA - FILESUPLOAD

GÖRSELLER

adultoyunceviri600470_1des17.jpg adultoyunceviri600474_1fug2.jpg adultoyunceviri600511_1des6.jpg adultoyunceviri600512_1fug46.jpg adultoyunceviri600519_1des36.jpg

Son düzenleme:

KeremHp

Destekçi Plus
Güzel konulu azda olsa ing bilen denesin beğenicektir.

Silence

Moderatör
Yapımcının eski oyunlarını da oynayın, çok kaliteli işler yapıyor.. Bu oyun da çok sağlam, bir bakın derim :coffee:

risky

Kayıtlı Üye
Bu oyun en azından bir yapay zeka çeviri hak ediyor.

Simurq

Holiday Island - My Best Deal - A.O.A. Türkçe Beta Erişimcisi
baya iyi oyun devamını merakla bekliyorum

ChaoS

Kayıtlı Üye
bu oyunun sitede türkçesi yokmuydu 7. bölüme kadar

SworD

Kayıtlı Üye
Başka bir oyunla karıştırdınız.
oyun şuanda türkçe çeviri ile pc de yüklü karıştırma yok
''ChaoS'' doğru söylüyor.Bu oyunun çevirisini yaptınız ve sitede paylaştınız.''Eylül Türkçe İçerik Haftası'' etkinliğinde bir çok oyun çevrildi ve bu oyunda vardı.Biz de hemen indirdik ve oynadık.Tabi ben oynadıktan sonra silmiştim.Asıl soru şu çevirisini yaptığınız bu oyunu neden sildiniz?:unsure:

emirhan_krgz07

Kayıtlı Üye
''ChaoS'' doğru söylüyor.Bu oyunun çevirisini yaptınız ve sitede paylaştınız.''Eylül Türkçe İçerik Haftası'' etkinliğinde bir çok oyun çevrildi ve bu oyunda vardı.Biz de hemen indirdik ve oynadık.Tabi ben oynadıktan sonra silmiştim.Asıl soru şu çevirisini yaptığınız bu oyunu neden sildiniz?:unsure:
Oyun serbest dolaşımli mi acaba

Üst Alt