Dreams of Desire Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Dreams of Desire Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0.3
C

cip09

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gdrive neden erişim iste diyor. Bilgisi olan?

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Erişim hakkı istiyor :/

Metobey1

Metobey1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ne zamana cıkar dostum ?

L

Lebıstaba

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben oyuna girerkene sorun yaşıyorm kullanıcı adımı ve şifremi doğru girdiğim halde başarısız diyor lütfen yardım edin

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Ben oyuna girerkene sorun yaşıyorm kullanıcı adımı ve şifremi doğru girdiğim halde başarısız diyor lütfen yardım edin
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

T

Tuncay

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben indiremiyorum her linkte sorun var yardımcı olun

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynarken eğlenmiştim çok garip ve özgün bir hikâyeye sahip deneyin kesinlikle.

mertaltay35

mertaltay35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya discord indiremiyorum telefona hata veriyor. Tracy'nin kağıtlarını bulamıyorum 2 gündür yardım edin.

Anakin

Anakin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun karakterleri cinsel yonleri ve gorselleri son derece guzel fakat olay kurgusu leş .. yani tuhaf bir cin gibi varligin yasamak istedigi fantezilerde bir bireyi kullanmasi haliyle azgin bas karakterin bunu direk onaylayip iki bolum sonra onune geleni yataga atmasi konu olarak heyecan yaratan bir etkisi yok. Yapay zeka cevrisi bazen anlamsiz olsada genel olarak kurtarir. Emegi gecenleri tebrik ederim 👍🏻

ynsmrkyl.61

ynsmrkyl.61

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android kısmındaki 3 link de çalışmıyor çözümü nedir acaba?

Üst Alt