Deviant Anomalies Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Deviant Anomalies Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.9.5
K

karano

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Pc bin ilk şifresi : BIG BREASTS i yok ve boşluk var big den sonra 2. Şifresi doğum günü : 1210 kapı şifresi :29126

P

Promovic771

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kilisedeki son ipucunu bulduktan sonra ne yapacağım bir türlü ilerleyemedim

N

Negredooo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kilisedeki ipuçlar bitti napcaz lan😂

K

karda

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kil

istedi ipuçları nedir yazar misin
Hacı şimdi bıçak kan izi vs baya şey topladık hepsi defterde gözüküyor yani hepsini bulduk(hatta dışarıda bir tane kedi vardı ona dokununca irademiz bir artıyordu) ondan sonra en son bıçağı bulduk sonra mutfağa diğer rahinenin yanına gittim bıçak hakkında soru sordum ondan sonra bir türlü ilerleyemedim herhangi bir ipucuda yok

S

senzi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu mia ya içkiyi nasıl vercem veremedim bi türlü

piresejder

piresejder

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
mezarlıktaki kapı şifresini bilen varmı ??

B

Baymiyagi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kilise bölümünde sarışın rahibeyi gözlemleyin yüzüğe tıklayın sonra kırmızı rahibeyi gözlemleyin elindeki kana tıklayın sonra onunla mor saçlı rahibeyi sorgulayın. Sarışın rahibenin yanına gidip ağacın arkasındaki adama tıklayın

M

memo62

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mezarlıktaki kasanın şifresi bilen varmı?

B

Baymiyagi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kasa şifresi 1302 ileride kapı şifresi 7213 4165 havalandırmayı tornivida ile sökün dondurucuyu alın

M

MIYANG

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Olay yerinde ipicu var diyor bulamadım help me pls

P

Promovic771

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hacı şimdi bıçak kan izi vs baya şey topladık hepsi defterde gözüküyor yani hepsini bulduk(hatta dışarıda bir tane kedi vardı ona dokununca irademiz bir artıyordu) ondan sonra en son bıçağı bulduk sonra mutfağa diğer rahinenin yanına gittim bıçak hakkında soru sordum ondan sonra bir türlü ilerleyemedim herhangi bir ipucuda yok
İlerleyevildinmi ondan sonra

Üst Alt